Časopis myslivost

Máte nějaký TIP na pěkné stránky nebo literaturu o lovecké-myslivecké nebo střelecké problematice? Podělte se prosím.
Climber
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 168
Registrován: pát 07.8.2009, 11:12
Bydliště: Praha 9, Újezd nad Lesy

Re: časopis myslivost

Příspěvek od Climber »

xchipsy píše:Já mám předplatné Myslivosti i Světa myslivosti a osobně mi tedy přijde "čtivější" Myslivost. Sice se tam taky najdou stránky, které přeskakuju a vrátím se k nim až někdy jindy, kdy není zrovna co dělat, ale jinak se to číst a prohlížet dá, informace o stavech zvěře (ať drobná nebo černá..), soudnička, zajímavosti, zbraně, reportáže ze zkoušek psů... Svět myslivosti mě moc nezaujal.

Tak pod tohle se můžu podepsat. Předplacené mám také oba dva časopisy a osobně řeším problém jestli pokračovat/nepokračovat v odebírání Světa myslivosti. Souhlasím s tím, že v Myslivosti je spousta článků, které mě příliš nezaujmou, ale přijde mi pořád lepší než Svět myslivosti. Pokud jde o reklamy, smiřme se s tím, že vydavatel prostě musí vydělávat.
Sauer 202 Stutzen 308 W, Zeiss Victory Varipoint 2,5-10x50, Patterdale terrier
Servus
Nový návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: pát 12.11.2010, 14:48
Bydliště: Střední čechy

Re: časopis myslivost

Příspěvek od Servus »

Časopis Myslivost stále odebírám, ale souhlasím, že kvalita je na ústupu. V posledním ročníku se dokonce opakují články (ne témata).
Zakov
Nový návštěvník
Příspěvky: 30
Registrován: ned 15.11.2009, 22:24

Re: časopis myslivost

Příspěvek od Zakov »

Myslivost odebírám od doby co dělám aktivně myslivost(1992). Půjdu asi proti proudu ale myslím že kvalita časopisu není špatná a zlepšuje se. Po přečtení tohoto vlákna jsem měl pocit, že čtu něco jiného než většina z Vás a tak jsem si vzal na pomoc jedno z posledních čísel(10/2010). Víc než polovina článků je zajímavá a hodna pozornosti. Odebírám Svět myslivosti, Hubertlov a Myslivost. Každý je mírně jinak zaměřený. Jsem myslivecký hospodář, velmi aktivní lovec, kynolog a veterinář, starající se obecněji o zdravotní stav volně žijící zvěře. V každém čísle si najdu něco, co mne upoutá. Co chcete od mysliveckého časopisu? Není na světě vydavatel ten, aby se zavděčil čitatelům všem. Reklamy pomiňte, z předplatného není živ žádný časopis. Vrátili jste se někdy ke starším číslům? Já ano a to i k těm před rokem 92 a to teprve byla hrůza. Jestli Vás iritují zpovědi funkcionářů, listovat dál umíme všichni. Přeji pěkné počtení u dalších čísel...
Uživatelský avatar
Perník
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 422
Registrován: stř 16.7.2008, 14:37
Bydliště: Litoměřicko

Re: časopis myslivost

Příspěvek od Perník »

to servus: Tak nejsem sám kdo si všiml, už jsem myslel že mám schízu..... :wink:
KB CZUB 584 12/7x57R
IŽ - 27EM - 1C 12/76
NK Bora od Černé tůně
xtaup
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 296
Registrován: pon 29.9.2008, 14:30
Bydliště: Podkrkonoší
Kontaktovat uživatele:

Re: časopis myslivost

Příspěvek od xtaup »

Souhlasím se Zakovem, reklamě se z existenčních důvodů v těchto periodikách nevyhneme. V myslivosti si vždy něco zajímavého najdu, myslím, že myslivec v tomto časopisu nalezne celou řadu důležitých a zajímavých informací pro běžnou mysliveckou praxi plně postačujících. Kéž by každý znal alespoň to co se v tomto časopisu publikuje.
motolada
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1290
Registrován: úte 18.1.2011, 14:34
Bydliště: Jižní Morava

Re: časopis myslivost

Příspěvek od motolada »

Po delší době se zeptám
Nějaká změna? Do kterého časopisu ma v této době cenu investovat,chtěl bych se co nejvíce udržovat v obraze a považuju to za dobrou volbu.Mylivost odebíral už můj otec,ale moc mě nenadchla (teď),našel jsem svět myslivosti,lovu zdar(ale to sou slováci).Tak poraďte kdo co berete a vychází něco nového?
Uživatelský avatar
tonny
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 402
Registrován: úte 29.11.2011, 10:49
Bydliště: Břeclav

Re: časopis myslivost

Příspěvek od tonny »

Odebírám oba a pokaždé si tam něco najdu, co mne zaujme. Těžko hodnotit který je lepší, mě dávaj oba.
Climber
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 168
Registrován: pát 07.8.2009, 11:12
Bydliště: Praha 9, Újezd nad Lesy

Re: časopis myslivost

Příspěvek od Climber »

motolada píše:Po delší době se zeptám
Nějaká změna? Do kterého časopisu ma v této době cenu investovat,chtěl bych se co nejvíce udržovat v obraze a považuju to za dobrou volbu.Mylivost odebíral už můj otec,ale moc mě nenadchla (teď),našel jsem svět myslivosti,lovu zdar(ale to sou slováci).Tak poraďte kdo co berete a vychází něco nového?
Tak když se ptáš na změnu (viz. můj příspěvek výše) tak jsem přestal odebírat Svět myslivosti a zůstal pouze u Myslivosti.
Sauer 202 Stutzen 308 W, Zeiss Victory Varipoint 2,5-10x50, Patterdale terrier
Uživatelský avatar
jarda65
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 109
Registrován: pon 07.4.2008, 11:59
Bydliště: Jizerky

Re: časopis myslivost

Příspěvek od jarda65 »

Já jsem po několika doporučeních v létě přešel zkušebně na Svět myslivosti. A po půl roce jsem se rád vrátil k Myslivosti. Přijde mi v současné době o dost lepší - článků, které přeskakuji nebo nečtu je určitě méně.
CZ 557 Lux 6,5x55SE + LEUPOLD VX-III 3,5-10x50 Ill, IŽ 27EM-1C 12/76, IŽ 27E 16/70, ZKM 451 + LEUPOLD MARK 4 3,5-10x40 CHINA :(
gegnius
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: úte 24.4.2012, 10:39
Bydliště: MORAVA

Re: časopis myslivost

Příspěvek od gegnius »

curil píše:zdravim,libí se Vám časopis Myslivost? Já tam teda nemám co číst.samá reklama a kraviny.třeba rybářské časopisy oproti myslivosti nemají chybu aje jich hodne na výběr.co čtete?dík
neberu a už nekupuju.Za ty roky mám asi 20 kusů v kterých sa dá neco vyčíst,jinak to stojí za starou bačkoru.Podle mě je to enom předražená reklama :wink:
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: časopis myslivost

Příspěvek od Leon »

gegnius píše:
curil píše:zdravim,libí se Vám časopis Myslivost? Já tam teda nemám co číst.samá reklama a kraviny.třeba rybářské časopisy oproti myslivosti nemají chybu aje jich hodne na výběr.co čtete?dík
neberu a už nekupuju.Za ty roky mám asi 20 kusů v kterých sa dá neco vyčíst,jinak to stojí za starou bačkoru.Podle mě je to enom předražená reklama :wink:
upozornění pro uživatele fóra: Prosím nereagujte na příspěvky uživatele gegnius danys donald tornado tornados jedná se o jednu osobu která soustavně porušuje pravidla fóra.Nechceme blokovat ostatní banem na IP adresy, tak jej, prosím, ignorujte.Předem děkuji
CZ 550 american 308win.
Uživatelský avatar
Ondra
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 250
Registrován: stř 26.12.2012, 20:42
Bydliště: Ústecký kraj

Re: časopis myslivost

Příspěvek od Ondra »

Kupoval jsem dost dlouho a pak jsem zjistil, že je k přečtení v elektronický podobě na myslivost.cz. Teď už je to zase dostupný jen pro předplatitele, takže jsem bez časáku:/. Koupím si ho občas, když na něj padne zrak v trafice při koupi nezbytného tabáčku :D .
Mauser M03 Basic /.30-06Sprg./; Zeiss Victory Varipoint 2.5-10x50 T* ASV
ZKM 452 FS /.22LR/; Odeon 4x32
axon
Nový návštěvník
Příspěvky: 17
Registrován: úte 02.2.2010, 15:11

Re: časopis myslivost

Příspěvek od axon »

Ondra, časpis Myslivost si môžeš prečítať aj teraz v elektronickej podobe tu http://www.myslivost.cz/Casopis-Myslivost/Archiv.aspx Číslo vydané v aktuálnom mesiaci býva sprístupnené zvyčajne okolo 15.dňa daného mesiaca.
Uživatelský avatar
Ondra
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 250
Registrován: stř 26.12.2012, 20:42
Bydliště: Ústecký kraj

Re: časopis myslivost

Příspěvek od Ondra »

axon: Já jsem vůl, máš pravdu. Archivu jsem si nevšiml, jen toho, že je to "přístupné pouze předplatitelům" :evil: . Zřejmě teda vždycky to aktuální číslo. Už jsem to pak nezkoumal, protože předplacení jsem neměl v plánu. Díky za info. Stydím se :oops: .
Mauser M03 Basic /.30-06Sprg./; Zeiss Victory Varipoint 2.5-10x50 T* ASV
ZKM 452 FS /.22LR/; Odeon 4x32
Uživatelský avatar
figi
teoretik fora
Příspěvky: 1931
Registrován: stř 11.10.2006, 7:19
Bydliště: Česká Lípa

Re: Časopis myslivost

Příspěvek od figi »

Zkusím po letech navázat na diskuzi - jak dnes hodnotíte Myslivost ?
Bez inzerce to nejde, navíc o postavení na trhu vypovídá i zájem firem inzerovat právě v tom konkrétním periodiku. Je velká snaha dělat časopis co nejpestřejší, aby si pokud možno většina vždy našla to své. Časopis prošel zejména v letošním roce postupnou změnou grafiky hlavně se zaměřením na lepší čitelnost. Malá Myslivost má vynikající ohlas, navíc od č. 9 zahajuje soutěž pro děti přímo v časopisu.
! 243W ! 6XC!! 222 Rem, 223 Rem, 308W, 8x57JS
figi63@seznam.cz
http://www.loveckastrelba.cz/
Odpovědět