Antimyslivost

Máte nějaký TIP na pěkné stránky nebo literaturu o lovecké-myslivecké nebo střelecké problematice? Podělte se prosím.
kpt.stone
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 145
Registrován: stř 11.7.2007, 15:44
Bydliště: Praha

Příspěvek od kpt.stone »

franto, klobouk dolů....Až teď jsem si to přečetl...výborně.....jinak přátelé, určitě nejsem sám, kdo má dceru (ještě krom dvou rafanů)....je hodná, pohledná a je jí 18 let....já jsem tolerantní :wink: otec a výborně si rozumíme, jenže: za celý její život a z její výchovy jsem pochopil, že pubertální holčičky jsou naprosto iracionální bytosti z jiné planety :twisted: ...jeden čas jsem jí chtěl nechat oplotit kus Antarktidy, aby tam se svými vrstevníky mohli rebelovat proti rodičům, pojídačům zvířátek a vlastně proti všemu.....takže tak.....
vhool

Příspěvek od vhool »

to kpt.stone: ani nevis jak ti rozumim :lol: mam doma taky jednu (mam dve ale ta mensi ma jeste cas),tahne ji na 17 a az budes delat tu antarktidu tak dej vedet,pujdu do toho s tebou :lol: :lol: :lol:
Vojta
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1001
Registrován: pát 11.5.2007, 15:16
Bydliště: Královéhradecko

Příspěvek od Vojta »

Sice společné názory atd. s nimi nemám, ale jel bych tam s nimi, takže dejte vědět i mně!!! :lol: :lol: :lol:
vhool

Příspěvek od vhool »

:lol: :lol: :lol: klidne ale bacha,strilim dobre :twisted: :twisted: :twisted:

tak a ted zpet k tematu :wink:
kpt.stone
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 145
Registrován: stř 11.7.2007, 15:44
Bydliště: Praha

Příspěvek od kpt.stone »

to už jsme s vhoolem dva.....já taky nestřílí zrovna špatně... a ze všeho možného... :wink: ....ne, teď vážně....za chvíli by nám holky vrátil... :twisted:
Bord
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 220
Registrován: úte 16.10.2007, 19:58
Bydliště: Střední povltaví

Příspěvek od Bord »

to Edelwiss:Koukl jsem na to.Stále holt platí:Nejhorší je srážka s blbcem.Já už nemám na takové počtení žaludek
8x57JRS,bordík
kpt.stone
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 145
Registrován: stř 11.7.2007, 15:44
Bydliště: Praha

Příspěvek od kpt.stone »

Jo, Ede....opravdu du?evní giganti - mirně řečeno....to je trefné...
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Příspěvek od dalas »

Ede, smekám před Tebou, máš svatou trpělivost. Já se dostal na třetí stranu a dál jsem neměl sílu. už jen to, že tito lidé nejsou schopni přijmout jediný argument. Zdá se, že je špatné si jen nasadit zelený klobouk. Dle mého názoru vnímají nás myslivce jako nějakou privilegovanou skupinu, ale sami nejsou ochotni podstoupit ty investice, které jsme každý do toho dal a dále vkládáme (jak materiální, tak du?evní). Neříkám, že mezi myslivci je vše v pořádku. To zdaleka ne. Ale až mě uká?ou jediný obor lidské činnosti, kde nelze najít hromady kritických připomínek. No a k té neš»astné události, bohužel se jedná o hrubé porušení pravidel. Sám bych měl asi změnit přístup ke kolegům, kteří se např. motají s nezlomenou zbraní kolem výlo?e a upozornit je. Zatím jsem měl zábrany plynoucí z věkového rozdílu a z toho, že jsem ve sdružení čerstvě, jen jsem si na ně dával bacha. Možná, že podobné zábrany měl i posti?ený.
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Příspěvek od dalas »

Ede, smekám před Tebou, máš svatou trpělivost. Já se dostal na třetí stranu a dál jsem neměl sílu. už jen to, že tito lidé nejsou schopni přijmout jediný argument. Zdá se, že je špatné si jen nasadit zelený klobouk. Dle mého názoru vnímají nás myslivce jako nějakou privilegovanou skupinu, ale sami nejsou ochotni podstoupit ty investice, které jsme každý do toho dal a dále vkládáme (jak materiální, tak du?evní). Neříkám, že mezi myslivci je vše v pořádku. To zdaleka ne. Ale až mě uká?ou jediný obor lidské činnosti, kde nelze najít hromady kritických připomínek. No a k té neš»astné události, bohužel se jedná o hrubé porušení pravidel. Sám bych měl asi změnit přístup ke kolegům, kteří se např. motají s nezlomenou zbraní kolem výlo?e a upozornit je. Zatím jsem měl zábrany plynoucí z věkového rozdílu a z toho, že jsem ve sdružení čerstvě, jen jsem si na ně dával bacha. Možná, že podobné zábrany měl i posti?ený.
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Příspěvek od dalas »

Omlouvám se za duplicitu, nějak mě to blbne.
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Příspěvek od Leon »

dalas ani se ti nedívím že jsi ticho já jsem ticho nebyl a měl jsi vidět ten rachot když jsem zjebal synáčka předsedy který se motal kolem výlo?e s nabitou flintou a který ani flintu mít neměl to bylo hnedka l?í a polopravd co jsem se od tatínka dozvěděl
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Příspěvek od dalas »

To Leon: Tatínek synáčkovi prokazuje medvědí služby. Jen zbývá doufat, že to neodskáče někdo nezůčastněný. Nejhorší jsou typy Sam Hawkens při stopování. Nabitá flinta v ruce, laufy vodorovně a zkoumají výlo?. Ale když ty chlapy znám a vím že jsou divocí, dávám si bacha. Ale když jsem někam pozvaný a neznám většinu střelců, mám dost nepříjemný pocit.

To Ed: Plně chápu Tvé pohnutky, jen obdivuji Tvoji trpělivost. Přečtu si to ještě od konce, jestli se alespoň trochu zadařilo. :D
mirous
Častý návštěvník
Příspěvky: 65
Registrován: čtv 27.9.2007, 10:25
Bydliště: jih Moravy

Příspěvek od mirous »

Nezlomená zbraň po skončení leče je na mě jak červená na bejka :twisted: . A protože jsem dr?ka tak mu klidně řeknu tak, aby to slyšeli i ostatní...kolego, už si můžete vybít, lov skončil...
Nerad se totiž dívám někomu do laufu.
tož tak
mirous
Častý návštěvník
Příspěvky: 65
Registrován: čtv 27.9.2007, 10:25
Bydliště: jih Moravy

Příspěvek od mirous »

Jestli je vakuová, bylo by jí škoda... :P
Samozřejmě automaty a pumpy jsou hájené.
tož tak
Childeater
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 124
Registrován: úte 03.4.2007, 21:11
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Childeater »

http://www.ohz.cz/old_web/Zpravy/argume ... ivost.html

Nakopal bych je do prdele, ale nemají tam fórum...
Odpovědět