Z okolí kde pobývám

Zajímavé fotografie z našeho kraje/honitby.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Geronimo
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 281
Registrován: pát 30.5.2008, 18:54
Bydliště: Německo
Kontaktovat uživatele:

Z okolí kde pobývám

Příspěvek od Geronimo »

Pár fotek z našeho okolí. Nejsou to fotky z revíru. Jen tak jsem měl chuť fotit,tak jsem to párkrát zmáčnul. :wink:

http://sioux.rajce.net/Z_naseho_okoli
Blaser R93 Professional 9,3*62 - Zeiss 3-12*56 Diavari VM T*


"Budeme navždy znamí, podle stop které zanecháme" Sitting Bull - sioux
Uživatelský avatar
Lotr
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2114
Registrován: úte 02.9.2008, 7:03
Bydliště: lounsko

Re: Z okolí kde pobývám

Příspěvek od Lotr »

Pěkné krajinky, jen co je pravda. Škoda, že se tu nedá hlasovat, dal bych Ti hlas :wink: :idea:
ZG 47 8x57 JS, IŽ27-EM-1C Sporting 12/76, ZP 50 16/70, CZ 858 Tactical, Astra A-100 9 mm, CZUB 584, model 4, 12/7x65R, Remington model ll, r. 20/65, IŽ 18 r. 20/70
Nikon D-3100
Alda
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1291
Registrován: ned 07.1.2007, 22:18
Bydliště: Okoli Prahy pres tyden, jizni Cechy o vikendu

Re: Z okolí kde pobývám

Příspěvek od Alda »

geronimo - pekna pestra krajina! je videt, ze to je "za kopeckama":-) jen mi rekni, jak se tam lovi - domky vsude roztrousene, kam se podivas... znam to od kamaradu z rakouska. u nas to preci jenom (pokud to neni primestska honitba) takove neni.
Ceska myslivost bude takova, jakou si ji my, cesti myslivci a lovci, udelame
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: Z okolí kde pobývám

Příspěvek od kasari »

Super fotky. Do dneška jsem si myslel, že v Německu se červený střechy nedělaj. Jako to maj sousedi v Sasku - jen černé.

Zase jsem se přiučil... :wink:
Ulkomaalainen...
Uživatelský avatar
Geronimo
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 281
Registrován: pát 30.5.2008, 18:54
Bydliště: Německo
Kontaktovat uživatele:

Re: Z okolí kde pobývám

Příspěvek od Geronimo »

No je to tady dost hustě osídlené,ale i přesto tu nějaká zvěř je. Na fotkách jdou vidět i kazatelny ,nebo snad jen jedna. Nejvíce je tady srnčí zvěř a lišky,následuje černá. Je to různé podle lokalit. Třeba v jednom revíru, je černá zvěří stálou a třeba o dva revíry dále, už o ní není vědět. Revíry jsou poměrně malé ,okolo 100 až 300 ha. Oba revíry ve kterých lovím,mají něco přes 300ha. V jednom z nich jsem už nějakých pár kousků černé ulovil,ale posledního třičtvrtě roku,jako by se vypařila. Občas se jen přetáhne,ale nějaká pravidelná návštěva vnadišť už dlouho nebyla. Také se tady nedají očekávat nějaké silné až kapitální trofeje,to musím o dům dál. (ČR,PL,HU,SK) Jinak z druhé strany mám tu výhodu, že lovím zadarmo. Jediné mé výdaje jsou nafta (30km tam a 30km nazpět)a potom pomoc v revíru,což je samozřejmost.Rád stavím myslivecká zařízení. Ještě k fotkám. Na fotkách jsou vidět,(napíšu to česky) Švábské alpy. Takže, okolní krajina je dost pahorkatá. Myslím, že to je zatím asi tak vše, co jsem chtěl zatím napsat. Jinak, díky všem za pochválené fotky. :wink:
Blaser R93 Professional 9,3*62 - Zeiss 3-12*56 Diavari VM T*


"Budeme navždy znamí, podle stop které zanecháme" Sitting Bull - sioux
Odpovědět