IDNES: Za vstup do lesa pokuta až 30 tisíc.

Cokoliv se událo ve spojitosti s lovectvím a myslivostí.
Posmiros
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 471
Registrován: čtv 02.8.2012, 12:48

Re: IDNES: Za vstup do lesa pokuta až 30 tisíc.

Příspěvek od Posmiros »

Hirc píše:Tak CMMJ už napsala tiskové vyjádření k tomu Echo24 článku
http://www.cmmj.cz/Aktuality/Aktuality/ ... -ECHO.aspx
Jsou tam i scany celého textu, nejen úvodníku jako na webu. Je to opravdu sila- z dílny ASZ a experta Bohumíra "Posluchace" Nekoly.
Ten článek v ECHU je snůška hloupostí o tom žádná, ale proč si myslíte, že to je z dílny ASZ? Spousta členů ASZ jsou i myslivci a tak by byli sami proti sobě... Většina členů je rozumná a tohle očividně psal někdo, kdo o tom nic neví.
CZ 550 Standart .308 Win.- Meopta R1r 3-12x56 RD
CZ 557 Predator .308 Win - Pard NV008S
Bettinsoli Diamond Lux 12/76, 12/76
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: IDNES: Za vstup do lesa pokuta až 30 tisíc.

Příspěvek od BwanaHunter »

Kojot> souhlas, pěkně a svižně napsáno. Pokud to jsou první vlaštovky fungování nového vedení ČMMJ, tak super. Ještě by mě zajímalo, jestli to vyjde i jinde než na webu ČMMJ. Což už samozřejmě trochu jiný příběh.

Posmiros> tak jestli ti ani po přečetní článku není jasno, tak je to marný, je to marný, je to marný.
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
Posmiros
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 471
Registrován: čtv 02.8.2012, 12:48

Re: IDNES: Za vstup do lesa pokuta až 30 tisíc.

Příspěvek od Posmiros »

Nemám rád kolektivní obviňování kvůli jednomu člověku. Sám vidím, že je to účelově psaný článek s cílem pošpinit myslivce v očích veřejnosti. Ale psal ho jeden človek a může to být jeho cíl, ale vadí mi že to házíte na celou ASZ, kde je vetšina lidích naprosto normálních a s myslivci povětšinou spolupracují nebo jimi jsou.

Vždy se najdou nějací blbci, kteří dělají ostatním ostudu ať už to jsou myslivci nebo zemědělci...
CZ 550 Standart .308 Win.- Meopta R1r 3-12x56 RD
CZ 557 Predator .308 Win - Pard NV008S
Bettinsoli Diamond Lux 12/76, 12/76
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: IDNES: Za vstup do lesa pokuta až 30 tisíc.

Příspěvek od BwanaHunter »

Posmiros> nooo, celkem zásadně se lišíme ve vnímání ASZ. Jejich cíle a moje cíle jsou diametrálně odlišné. To není nic nového. A to že to jsou taky myslivci, nebo si to o sobě myslí, to na tom nic nemění. To že někdo chodí v zeleném a s flintou z něj ještě nedělá myslivce, a to co prosazuje ASZ nemá s myslivostí reálně nic společného.
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
Posmiros
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 471
Registrován: čtv 02.8.2012, 12:48

Re: IDNES: Za vstup do lesa pokuta až 30 tisíc.

Příspěvek od Posmiros »

Pár myslivců a zároveň členů ASZ znám a nejsou to žádní radikálové a většinou toho dělají pro myslivost a pro zvěř mnohem více než většina členů sdružení ve kterých jsou.

Ta radikalizace je jen zdánlivá... je to politika pár lidí ve vedení ASZ, který si tam prosazují asi svoje zájmy a jiný pohled na věc. Dobře je to vidět na AMČR, která se moc neujala, protože byla moc radikální.
CZ 550 Standart .308 Win.- Meopta R1r 3-12x56 RD
CZ 557 Predator .308 Win - Pard NV008S
Bettinsoli Diamond Lux 12/76, 12/76
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: IDNES: Za vstup do lesa pokuta až 30 tisíc.

Příspěvek od BwanaHunter »

Tak to nemůžu popřít, už jen proto, že samozřejmě neznám všechny členy ASZ. A nepochybuju o tom, že mezi soukromými zemědělci je řada dobrých myslivců. Nicméně obraz asociace vytváří předsednictvo a s její politikou, tak jak je prezentována, mám já i řada dalších ohromný problém. No a pokud necháte lidi jako Plzák a Nekola, aby vystupovali jménem ASZ a prezentovali ty svoje hovadiny, tak se nediv, no a většina pak má dojem, že se s tím jako členové ztotožňujete, když s tím nic neděláte.
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
Uživatelský avatar
kojot
Zkušený diskutér
Příspěvky: 860
Registrován: úte 04.9.2007, 7:03
Bydliště: okres Blansko

Re: IDNES: Za vstup do lesa pokuta až 30 tisíc.

Příspěvek od kojot »

Tady už přestává h.vno smrdět. Dementní Matěj Stropnický a jeho pohunci stvořili tuto bezva kampaň http://www.bezpenezdolesanelez.cz/. Pomíjím skutečnost, že SZ namísto ochrany přírody jde tímto krokem zcela opačným směrem. Doufám, že to bude MZe nějak konfrontovat.
Vůbec jsem netušil, že v dnešní době předseda takovéto strany neumí číst, natož si správně vyložit psaný text. :shock:
Na druhé straně to chápu, že strana je v likvidaci a tak si zvolili adekvátního likvidátora, který její pád do smetiště odpadlých stran jen uspíší.

A pecka na závěr, podpisem petice souhlasíte se zpracováním osobních dat a zavazujete se k přijímaní informačních mailů Strany zelených. Perfektní past na debily, kterých se tam podepíše určitě řádné množství. :lol:
Kdo netermí s námi, termí proti nám
cr001
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 272
Registrován: úte 17.5.2011, 15:55

Re: IDNES: Za vstup do lesa pokuta až 30 tisíc.

Příspěvek od cr001 »

Ale na druhou stranu by taková forma politického tlaku mohla být inspirace pro myslivce (samozřejmě bez toho zpracovávaní a prodeje osobních údajů :D ) pro protiakci nebo prosazování mysliveckých zájmů...
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: IDNES: Za vstup do lesa pokuta až 30 tisíc.

Příspěvek od dalas »

Úplně mě to vehnalo slzy do očí. Pánové, nevím na co si stěžujeme. Dočetl jsem se, že máme neomezenou moc a budeme ji mít ještě větší. :shock: Pane bože, chraň nás před takovými tupými individui. Asi fakt musí být válka, aby se lidstvo vzpamatovalo.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: IDNES: Za vstup do lesa pokuta až 30 tisíc.

Příspěvek od BwanaHunter »

"omezuje základní lidská práva na svobodu pohybu".... ne že bych chtěl někomu bránit v pohybu, ale proč si sakra lidi myslí, že to, že si můžou chodit kdy chtějí, kam chtějí, minimálně pokud jde o les, nemají žádná omezení ani pravidla, můžou se chovat jakkoliv je napadne, mnozí nevhodně (čest výjimkám), že není výjimečná výsada, ale nějaké právo?
Btw. neříkal o sobě ten ko*ot Pitek, že je myslivec?

No a ASZ nespí
http://ekonomika.idnes.cz/myslivecky-za ... nomika_ozr

Kdo je tu zemědělec? Můžete mi vysvětlit, kdy a jak se ze sedláků stali největší škůdci české přírody, krajiny a zvěře, ještě horší, než ty pomatený ekofašisti?
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
Posmiros
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 471
Registrován: čtv 02.8.2012, 12:48

Re: IDNES: Za vstup do lesa pokuta až 30 tisíc.

Příspěvek od Posmiros »

Pitek není mistopředseda ASZ.

Na druhou stranu co se divíte...
Přemnožená černá zvěř- většině myslivců to vyhovuje a zvěř šetří
Přemnožená ostatní spárkatá- většině myslivců to vyhovuje a zvěř šetří

Vím že to není tak jednoduchý, ale nedivte se že jsou někteří nasraný....
CZ 550 Standart .308 Win.- Meopta R1r 3-12x56 RD
CZ 557 Predator .308 Win - Pard NV008S
Bettinsoli Diamond Lux 12/76, 12/76
Hirc
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 458
Registrován: pát 07.3.2008, 13:25
Bydliště: Praha / západní Čechy

Re: IDNES: Za vstup do lesa pokuta až 30 tisíc.

Příspěvek od Hirc »

to Posmiros: Černá je přemnožená všude kde se pěstují nekonečné lány kukuřice a řepky, to bys jako myslivec měl vědět :wink: Ledaže by Gottwaldovi pohrobci, jak by řekl neoficiální mluvčí ASZ pan Nekola, řádili i ve spolkových zemích "západního" Německa :lol: Jestli černou někde programově šetří, tak to jsou lesní honitby LČR, které lobbisty z ASZ nezajímají

Cílem této nenávistné kampaně je poštvat veřejné mínění proti myslivcům jako celku, tedy i těm co jsou členy ASZ. Nevím zda si to uvědomuješ.

Důvody jsou přitom čistě osobní:
- Stehlík (z ODS) je ukřivděný protože ho Jurečka (z KDU) nepřibral do rady pro tvorbu zákona (viz. tisková zpráva ASZ)
- Nekola trpí porouchou osobnosti
- Pitek se chce zviditelnit aby se jeho neomarxisti ze SZ dostali do sněmovny
- další "ASZák" má problém s jedním úředníkem státní správy ohledně výkladu ZoM

Apropo, jaké řešení stavů černé zvěře má ASZ?
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: IDNES: Za vstup do lesa pokuta až 30 tisíc.

Příspěvek od Tim »

BwanaHunter píše:"ne že bych chtěl někomu bránit v pohybu, ale proč si sakra lidi myslí, že to, že si můžou chodit kdy chtějí, kam chtějí?
Protože spoustě lidem není jasný rozdíl mezi demokracií a anarchií :wink:
K Bohouškovi Nekolů se raději vyjadřovat nebudu, nechápu že ho lidé okolo něj ještě neposlali k patřičnému lékaři!? Jen si nejsem zcela jistý, jestli se kognitivní disonance dá vůbec léčit, nejsem psycholog ani psychiatr :?: :idea:
SZ - je docela smutné, když některá z politických stran manipuluje lidmi pomocí lží, polopravd a špatně vyložených citací zákona. Na druhou stranu mně to těší, protože je díky tomu vidět že už jsou opravdu v koncích a nevědí co dál. Tudíž by ti dva honipírkové (Pitek a Stropnický) konečně mohli jít někam kam slunce nesvítí a naprosto zbytečná Strana Zelených se konečně rozpadnout (chybí mi tady smajlík oslavujícího Tima :mrgreen: )
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
cr001
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 272
Registrován: úte 17.5.2011, 15:55

Re: IDNES: Za vstup do lesa pokuta až 30 tisíc.

Příspěvek od cr001 »

No pozitivum vidím v tom, že se mi zvedl adrenallin, tak vím, že mi fungují nadledviny. V naší republice je problémem množství všech "vysokoškolských vzdělanců", kteří studují filozofii, teologii, vztahy s EU,mezinárodní vztahy, gender, sociologii, politologii a všelijaké podobné a další "významné vědecké obory". Tohle hejno budižkničemů a dobroserů se rozlézá do státní správy, médií, ekologických hnutí, neziskových organizací všeho druhu (ale vždy s pevným napojením na státní rozpočet) - prostě všude s cílem páchat dobro za každou cenu. U valné většiny novinářů platí totéž. Nějaké hledání a ověřování faktů, objektivita, vyváženost je něco do absolutně mimo jejich chápání, takže i proto jsem si ve vedlejším vlákně mohl dovolit uvést, že jsou novináři jen hyeny nebo sluníčka, placená Bruselem. Abych byl korektní (nikoliv politicky), tak někteří takoví nejsou, ale to nás asi z té bídy nevytrhne.
Posmiros
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 471
Registrován: čtv 02.8.2012, 12:48

Re: IDNES: Za vstup do lesa pokuta až 30 tisíc.

Příspěvek od Posmiros »

Hirc> Ano vím to i prakticky, že za to mohou velké lány řepky a kukuřice. S Nekolou nechci mít nic společného, nejsem členem ASZ ani AMČR :D Jen mi vadí házení členů ASZ do jednoho pytle, to je jako házet všechny členy ČMMJ do jednoho pytle a určitě taky nejste rádi, když jste zaškatulkovaný do nějaký sorty podle pár lidí viz Tachov v sousedním vlákně.

Řešení stavů černé dle ASZ si najdi někde na jejich webu, nejsem jejich mluvčí :mrgreen: AZS je především zemědělská organizace, tudíž bych řekl že myslivost je tam pro spoustu členů na okraji zájmu a bohužel jsou někdy vidět jen ti radikálové... Tím bych to asi ukončil :mrgreen:
CZ 550 Standart .308 Win.- Meopta R1r 3-12x56 RD
CZ 557 Predator .308 Win - Pard NV008S
Bettinsoli Diamond Lux 12/76, 12/76
Odpovědět