jarně-letní komplet

Kdo co nosí, schání a doporučuje.
Odpovědět
Petr1970
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1867
Registrován: úte 26.1.2010, 9:46

jarně-letní komplet

Příspěvek od Petr1970 »

má někdo tip na značku na letní(ale aby se v tom nechalo sedět i ted duben-květen) takže trošku teplejší-zateplený oblečení na "šoulačku"? - sezení, pocházení.. dospod počítám první vrstvu merino a případně druhou fleece..

myslel jsem že nadšeně koupím u hillmana, zimní super, ale letní fakt ne.. afars, banner taky ne.. nějaký tip na firmu kam se dívat? nejlépe sada - kalhoty,bunda..
ZKM 456
Fabarm Elos C
Beretta 682 special skeet (bez gold a bez E)
W-Vanguard, .308W, 4-16x50 Vortex PST
Uživatelský avatar
suhl
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 206
Registrován: stř 29.5.2013, 11:21

Re: jarně-letní komplet

Příspěvek od suhl »

Podívej se na Hart. Mám jarní bundu, teď nevím model, podívám se zítra, ale hodnotím lépe než Deerhunter Pacha, kterou také vlastním.
Steyr Mannlicher mod. M 8x57 JS
Steyr Mannlicher mod M 7x64
Mannlicher Schoenauer 8,2x56 MS
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: jarně-letní komplet

Příspěvek od Tim »

Teď nedávno jsem si koupil komplet Pinewood limpopo. Bunda cca. 4000,- a kalhoty asi 2500,- a zdá se mi to slušný. Jen u bundy je třeba trochu cviku k zapnutí... 10 000mm vodní sloupec, lehký, prodyšný... Já jsem spokojen.
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: jarně-letní komplet

Příspěvek od BwanaHunter »

U mě dlouhodobě vede Blaser, pokud jde o kvalitu, užitnost i výdrž. "Poloteplý" kalhoty mají a mě vyhovují velmi, bundu buď taky "poloteplou" a nebo "2v1" kdy je to jako teplá bunda, prakticky na zimu, vložka z ní se dá vyjmout rozepnutím zipu a je z ní normální plně funkční zapínací mikina, jen má jezdec zipu obráceně a z bundy je tím pak ta "poloteplá" na jaro, chladnější letní noci a tak. V případě zájmu bych asi uměl zařídit i trošku lepší cenu. Var. 2, za mě taky velmi oblíbená, pro kalhoty, jsou kožené kalhoty, v létě na trenky, když je chladněji přes termoprádlo.
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
pultik
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 150
Registrován: ned 11.10.2009, 19:42
Bydliště: Královehradecko

Re: jarně-letní komplet

Příspěvek od pultik »

Prosím tě a který ty kalhoty to jsou? Jsem v jejich katalogu celokožený nenašel. Asi to bude v mém případě jazyková bariéra teda.
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: jarně-letní komplet

Příspěvek od BwanaHunter »

pultik> jestli to je reakce na to, co jsem psal já, tak se omlouvám, ale napsal jsem to asi zmatečně. Blaser celokožený kalhoty nedělá, opravdu. Myslel jsem to tak, že na Petrův dotaz bych já osobně volil buď Blaser (Argali Light nebo RAM Light) kalhoty i bundu. A nebo jako alternativu k těm Blaser kalhotám pak kožený kalhoty, ne Blaser.
Když už o tom mluvíme, mám oboje a oboje má svoje. Výhody i nevýhody. Kožeňáky jsou lepší do mizerných podmínek - trnky, šípky, ostružiny, zase i impregnovaný přeci jen sajou vodu, když je echt mokro, a když je fakt zima (a že v srpnu na horách je v noci klidně mrazík, natož o jelení říji), přeci jen víc studí. Blasery vydrží taky dost, i když asi ne tak jako kožeňáky, a zase vedou pokud jde o vodu a hřejivost. Za mě nejlépe mít oboje volit podle podmínek.
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
Uživatelský avatar
Lotr
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2115
Registrován: úte 02.9.2008, 7:03
Bydliště: lounsko

Re: jarně-letní komplet

Příspěvek od Lotr »

Zkus letní verzi Jahti Jakt, mám obě, letní i zimní a jsem spokojený. Je to takové praktické oblečení, spousta kapes, umístěných s rozumem, nastavovací rukávy, vnitřní kapsy a vůbec takové ty praktické vychytávky. Nevím jak moc jsi náročný na šustění, podle mě je v tom pohyb bezhlučný a pohodlný. Dělají vícero verzí (klasika zelená, cammo, hnědá apod.), v materiálech se absolutně nevyznám a přiznám se, že víc využiju tu zimní verzi, ale mám je už pár let a zatím spokojenost, zipy drží, kapsy se netrhají atd. atd.

Objednávám tady: http://www.vseprolov.cz/vystroj/lovecke ... ahti-jakt/
ZG 47 8x57 JS, IŽ27-EM-1C Sporting 12/76, ZP 50 16/70, CZ 858 Tactical, Astra A-100 9 mm, CZUB 584, model 4, 12/7x65R, Remington model ll, r. 20/65, IŽ 18 r. 20/70
Nikon D-3100
veRtiGo
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: pon 23.5.2016, 8:40

Re: jarně-letní komplet

Příspěvek od veRtiGo »

Jak píše Tim, i já jsem s firmou Pinewood spokojen, mám od nich skoro vše :) A hlavně není žádný problém s doobjednáním(objednával jsem zde www.northstyle.cz ), nevim jak jinde ;)
Odpovědět