AIR-TEX Oblecenie JahtiJakt

Kdo co nosí, schání a doporučuje.
dusab
Častý návštěvník
Příspěvky: 88
Registrován: pon 25.9.2006, 5:42

AIR-TEX Oblecenie JahtiJakt

Příspěvek od dusab »

Nemate niekto skusenosti so znackou finskeho (myslim) Air-Tex membranoveho oblecenia JahtiJakt? Reklamuju to v casopise "Nase Polovnictvo". Dik
Olaf
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 317
Registrován: úte 26.9.2006, 14:38

Příspěvek od Olaf »

Vypadá to celkem zajímavě i cena je poměrně příznivá. Nicméně mate mě jejich inzerce. V myslivosti nabízí oblečení za jiné ceny,jak na svých webových stránkách. Pro zajímavost jsem tam dnes volal a dozvěděl jsem se zhruba následující: oděv nabízený v dubnové myslivosti tu?ím za 4290,-Kč je jiné kvality jak ten co nabízí na webových stránkách:
http://www.hubertus.sk/
za 9990,-Sk. K tomu jsou v obou případech dárkové balíčky, u nabídky z myslivosti menší, u nabídky z webových stránek větší. ovšem používané zaklínadlo" do vyprodání zásob", tedy u těch balíčků dle mého názoru může být podle potřeb zneu?ito v neprospěch spotřebitele. Nicméně dnes jsem si objednal ten větší balík z jejich webovek, tak Vás budu informavat o serióznosti této firmy, podle toho jak se mnou zametou :lol: :lol:
JR44
Nový návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: pát 13.4.2007, 12:31
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Jahti-Jakt

Příspěvek od JR44 »

Po objednání jsem měl soupravu (za 4600 i s poštovným), doma do 10 dnů. Stačil jsem ji ale vyzkoušet jen pokud se týká velikosti - padne bez problémů a to pouze po zadání "parametrů" telefonicky.
Olaf
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 317
Registrován: úte 26.9.2006, 14:38

Příspěvek od Olaf »

to JR44
Předpokládám,že jsi dostal tedy vše, co v myslivosti i na svých webových stánkách slibují. Mám na mysli ten "dárčekový balíček". Jinak případné další zájemce upozorňuji,že ta objednávka přes internet není funkční, musíte si zboží objednat telefonicky nebo poštou. Pokud dostojí svým slibům, myslím si že ta cena vzhledem k tomu, co slibují a doufám že i po?lou, je velice zajímavá. Za cca. 8500,-Kč bundu,kalhoty,čepici,mikinu, flanelovou ko?ili,fleese spodní prádlo,celý letní oděv a vysoké boty, to je zajímavé. Díval jsem se na stránky Banner a tam za 8000,-Kč člověk pořídí tak akorát tu bundu a kalhoty
JR44
Nový návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: pát 13.4.2007, 12:31
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Jahti-Jakt

Příspěvek od JR44 »

Ano, dostal jsem všechno.
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek41 »

To JR44.Co tam všechno bylo.Ta reklama v časopisu je divná.Mě se jedná o to,že mě zajímaj ta bunda a kalhoty.Z té reklamy nejsem moudrej co je bonus a co je hlavní zboží.Dík.
dusab
Častý návštěvník
Příspěvky: 88
Registrován: pon 25.9.2006, 5:42

JJ

Příspěvek od dusab »

Dostanes zatu cenu vsetko co tam na obr. je. Hlavny tovar je hrubsia bunda a nohavice, bonus su ktomu doplnky uvedene ako darcek.
Nie je to ziadne podvod, dostanes presne vsetko co je na obr.
Olaf
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 317
Registrován: úte 26.9.2006, 14:38

Příspěvek od Olaf »

Tak již mám své vlastní zkušenosti. Měl jsem objednán celý balíček, nikoliv z myslivosti, ale z jejich stránek / WWW. hubertus.sk /. Cena i s dodáním do domu cca. 8700,-Kč.
složení: hlavní oblečení tj. bunda a kalhoty Air-tex.
2x spodní prádlo
flanelová ko?ile
čepice k?iltovka Air-tex
letní bunda a kalhoty
čelovka
lovecké vysoké boty
To oblečení co nabízí v myslivosti je jiné jak to, co nabízí na výše uvedených internetových stránkách, tedy dle telefonického sdělení jiný materiál. takže splnili vše. Jinak objednávka přes internet nefunguje, musíte objednávat telefonicky.
Marek
Zkušený diskutér
Příspěvky: 584
Registrován: pon 04.12.2006, 11:01
Bydliště: Trutnovsko

Příspěvek od Marek »

Myslite ze to pujde objednat jeste ted na podzim, posledni inzeraty jsem videl v myslivosti nekdy zjara??
CZ 550 Lux -.270 Win - Meopta 2100 3-12x50
Martin Křižák
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: stř 24.9.2008, 12:08

Příspěvek od Martin Křižák »

Marek píše:Myslite ze to pujde objednat jeste ted na podzim, posledni inzeraty jsem videl v myslivosti nekdy zjara??
Vypůjčil jsem si od kamaráda jen bundu. Říje ve Vysokých Tatrách byla mizerná, denně pr?elo, často i vodorovně, sníh,vítr,zima, to nejhorší co se snad na tomto světě dá v přírodě zažít, nicméně pod bundou teplo a sucho. okamžitě jsem si objednal telefonem celou sadu, překvapilo mně příjemně, že jde doobjednat i spousta jiných doplňků, než je inzerováno. J
Marek
Zkušený diskutér
Příspěvky: 584
Registrován: pon 04.12.2006, 11:01
Bydliště: Trutnovsko

Příspěvek od Marek »

Uz jsem tam taky volol a stale to jde objednat, takze se na to taky tesim, slysel jsem na to samou chvalu :wink:
CZ 550 Lux -.270 Win - Meopta 2100 3-12x50
Kleer
Častý návštěvník
Příspěvky: 70
Registrován: pát 04.5.2007, 10:38
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Kleer »

Mám a spokojenost ....
Hirc
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 458
Registrován: pát 07.3.2008, 13:25
Bydliště: Praha / západní Čechy

Příspěvek od Hirc »

Olaf píše:Tak již mám své vlastní zkušenosti. Měl jsem objednán celý balíček, nikoliv z myslivosti, ale z jejich stránek / WWW. hubertus.sk /. Cena i s dodáním do domu cca. 8700,-Kč.
složení: hlavní oblečení tj. bunda a kalhoty Air-tex.
2x spodní prádlo
flanelová ko?ile
čepice k?iltovka Air-tex
letní bunda a kalhoty
čelovka
lovecké vysoké boty
To oblečení co nabízí v myslivosti je jiné jak to, co nabízí na výše uvedených internetových stránkách, tedy dle telefonického sdělení jiný materiál. takže splnili vše. Jinak objednávka přes internet nefunguje, musíte objednávat telefonicky.
Ahoj, měl bych otázku - jak moc ta bunda a kalhoty ?ustí.
Stále hledám oblečení s membránou co při otáčení se na posedu nevydává zvuky mačkaného igelišáku :wink:
Díky za info
Kleer
Častý návštěvník
Příspěvky: 70
Registrován: pát 04.5.2007, 10:38
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Kleer »

Dovolím si odpovědět ... mám už 3 roky řadu "nordic". Materiál je něco na způsob jemného semi?e, broužená úprava, jemný nepatrný vlas. Tím je oblečení velmi měkké, splívavé, bez lomu a vůbec ne?ustí.
milan 04
Častý návštěvník
Příspěvky: 68
Registrován: pát 20.7.2007, 7:33

Oblečení JAHTI JAKT

Příspěvek od milan 04 »

Před třemi týdny jsem si objednal sadu oblečení PREMIUM - Jahti Jakt telefonicky, pak mi zavolala pani, že nemají moje číslo. Ve středu paní volala, že balíček odeslala a dnes jsem vše dostal. Ted je akce a tato sada Premium stojí přesně 6050,- Kč plus 400,-Kč balné a dodání přepravní službou. Velikost mi sedí perfektně a celkově to vypadá moc dobře. Zpracování je perfektní a překvapilo mně spousta takových vychytávek jako kryt zipu u spodního prádla, aby neškrábalo o krk. Jsem zvědavý jak to bude fungovat v zimě, protože je to ve skutečnosti lehoučké. V balíku bylo vše jak je uvedeno na stránkách hubertus.sk jako dárek k této sadě.
Odpovědět