Vlněný rolák

Kdo co nosí, schání a doporučuje.
Odpovědět
Karel61
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 310
Registrován: sob 06.2.2010, 20:53
Bydliště: Česká Kanada

Vlněný rolák

Příspěvek od Karel61 »

Sháněl jsem zimní vlněný rolák, abych si mohl na naháňkách límec podle potřeby zvednout. V říjnu jsem prolezl půl Brna, rolák jsem nenašel vůbec, vlněný už vůbec ne, samá Čína i ve značkových obchodech, ceny 600 až 2700 Kč. Nakonec jsem jeden koupil, po 3 naháňkách mám vytahané kapsy a plno žmolků, do společnosti už to není, zkrátka šmejd a vyhozené peníze!
Na internetu jsem na http://www.guernseywoollens.com objednal rolák "Polo Aran Sweater (Unisex)". Akorát to neměli v nabídce v zelené barvě, tak jsem se dotázal, zda vyrobí dodají zimní rolák v zelené. Odepsali že ano, za 100 liber včetně poštovného a balného. Komunikace s nimi byla super, chtěli po mně ještě dodatečné míry, aby správně upletli délku rukávů. Trochu jsem měl strach jak to dopadne, před vánoci to přišlo, je to paráda! Čistá anglická vlna, prvotřídní materiál, barva sytě lahvově zelená, moderní vzor, díky mírám padl jako ulitý, už se zítra těším na naháňku.
DPH jsem nakonec neplatil, balík byl označen nálepkou Great Britain, tak to pošta doručila přímo - bez celnice.
Pokud by měl někdo potíže s angličtinou, může mi dát vědět, rád při objednávce pomohu a mohu poslat detaily měření.
Chassin the Trane
Častý návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: sob 23.5.2015, 20:02

Re: Vlněný rolák

Příspěvek od Chassin the Trane »

Pokud ryze vlněný (ne Merino), tak Devold Nansen (dělají rolák, rolák se zipem a bez zipu), ale nebude zelený. Případně zelené - myslivecké svetry z vlny dělá Kama (některé z příměsí polyacrylu, některé bez příměsí - to je problematika na delší diskusi).

Devold vyrábí v Norsku, Kama v ČR. Vše Chinastopper.
Odpovědět