Vábení lišek a jiných predátorů

Kdo co používá a jak mu to funguje :-)
Odpovědět
Plisek Vit
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: sob 23.2.2008, 20:22

Vábení lišek a jiných predátorů

Příspěvek od Plisek Vit »

no já zvažuji zda koupit vře?tidlo nebo my?kovačku a fakt nevím od mé kazatelny se lišky toulají cca 300m tak nevím jestli má my?kovačka cenu
Uživatelský avatar
rip-curl
Častý návštěvník
Příspěvky: 74
Registrován: pát 13.11.2009, 16:19
Kontaktovat uživatele:

Vábení predátorů

Příspěvek od rip-curl »

Tady je poměrně pěkné video na které jsou předváděni vábničky jednoho zahraničního výrobce. Dá se u toho docela dobře naučit to co potřebujete - http://www.imyslivost.cz/video.php?id=585

Jinak je tady i dost i dalších zajímavých kousků z kategorie myslivost lovectví videa
Myslivost lovectví videa a mnoho dalšího najdete na tomto mysliveckém portálu. Zapojte se taky...
Uživatelský avatar
dreamer4u
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 193
Registrován: čtv 19.7.2012, 6:29

Re: Vábení predátorů

Příspěvek od dreamer4u »

hej, video pekne ale realita uplne inaksia. Hlavne treba skusit tu vabnicku na lisky...
Tikka T3 varmint 308 win, puškohľad Vortex Strike Eagle FFP 5-25x56 EBR-7C mrad, CZ 457 varmint, 17 HMR, puškohľad Vortex Venon 5-25x56 FFP mrad, CZ 600 Alpha, 223 rem, puškohľad Discovery Gen II ED5-25X56 FFP
Uživatelský avatar
rip-curl
Častý návštěvník
Příspěvky: 74
Registrován: pát 13.11.2009, 16:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Vábení predátorů

Příspěvek od rip-curl »

Jo, tu jsem si pořídíl a zkoušel jsem 2x, ale nepodařilo se. si dělám něco špatně nebo ve špatném období. Ono vyloudit ze sebe nějaký kloudný zvuk není úplně snadné. :-) ale vše je o cviku.
Myslivost lovectví videa a mnoho dalšího najdete na tomto mysliveckém portálu. Zapojte se taky...
Odpovědět