Vábničky Devana

Kdo co používá a jak mu to funguje :-)
trapa
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 212
Registrován: sob 07.4.2007, 16:06
Kontaktovat uživatele:

CD devana

Příspěvek od trapa »

...
Naposledy upravil(a) trapa dne sob 05.2.2011, 20:00, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
xchipsy
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 129
Registrován: pát 23.11.2007, 12:07

Vábničky

Příspěvek od xchipsy »

Tak jsme si na Natura Viva pořídili kompletní sadu Turvab od pana Hrdličky, zatím jsme vyzkoušeli jen my?kovačku a zaječí vře?tidlo a myslím, že je to dobré. liška nám sice nepřišla, ale na "zajíce" nad námi zakrou?il výr a po druhém zavře?tění po několika minutách přiletěl znovu a sedl na louku (tak 150m..) takže je vidět, že to funguje :) (ale zatím jen na to, co nestřílíme.. :lol:
Teď jsme si ještě objednali od Devany CD a vábničky srnčí sadu, lišku/lišáka ?těkání, králíka a lasičku, takže trénuju a už se tě?ím, až vyzkouším tu lasičku :)
Taky máme to chrochtadlo, ale zatím úspěch nepřineslo - když jsme ho měli na posedu, tak černá nepřišla a když ji přítel včera slyšel lámat v řepce, tak milá vábnička odpočívala v autě.. :lol:
"Když nechceš pomoci, alespoň neubližuj..."
ZKK 601 308Win (Meopta Artemis 3-12x56 RD)
ČZ UB 7x57R/16 (Pentaflex Cazorla 2,5-10x50 PI)
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Příspěvek od Leon »

nazdar nemáte někdo zkušenost s těmito vábničkami http://www.vabnicky.cz/zbozi/vabnicky/z ... ata:0::6:1:/
Vojta
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1001
Registrován: pát 11.5.2007, 15:16
Bydliště: Královéhradecko

Příspěvek od Vojta »

Ahoj Leone, já vlastním vábničku která je na tebou uváděných stránkách pojmenovaná jeko tře?ňovka. Mám ji 2 roky a nemůžu si absolutně stěžovat. Loni byla velmi dobrá říje a povedlo se mi s ní přivábit i 4-5 srnců za večer a to v různém stáří.Reagovali na ni i starší srnci, což se mi s jinými vábničkami předtím nikdy nepovedlo, na ty mi reagovali jen mladí srnci. Dával jsem za ní tenkrát asi 350 Kč, ale jak říkám-stojí to za to.
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Příspěvek od Leon »

dík za radu tak už ji mám doma je to tře?ňovka od hubertusu hlavně se mi líbí že jde seřídit.Leon
Vojta
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1001
Registrován: pát 11.5.2007, 15:16
Bydliště: Královéhradecko

Příspěvek od Vojta »

To Leon: Nemáš zač! :wink:

Hlavně aby jsi s ní byl spokojený. To že jde seřídit, je velká výhoda. takže přeju hodně úspěchů při vábení! :wink:
Puškvorec
Nový návštěvník
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 06.8.2009, 19:46
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Vábničky Devana

Příspěvek od Puškvorec »

Zdravim vabničky od devany muzu jenom doporučit! mam liščí soupravu a funguje perfektne uz jsem krome zvuku lasicky přivabil lišku na vsechny,jooo ulovit se mi uz každá nepovedla:) člověk musi bejt pořad ve strehu liška se vždycky objeví jako duch, i sova mi sedla na kraj kazatelny:)
preparator
Častý návštěvník
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 24.12.2009, 9:41

Re: Vábničky Devana

Příspěvek od preparator »

AHOJ V JAKOU DENÍ DOBU JSTE MĚLI USPĚCHY LIŠKU PRIVÁBIT?
Hanuš
Nový návštěvník
Příspěvky: 49
Registrován: pát 17.8.2007, 16:29

Re: Vábničky Devana

Příspěvek od Hanuš »

ahoj. nemáte nekdo cd vábení od Devana? mám jiné cd, ale toto ne. šlo by se domluvit o půjčení, výměnu či jínou možnost...prosím odpovědi do SZ.díky
Uživatelský avatar
lörinc
Zkušený diskutér
Příspěvky: 962
Registrován: čtv 24.5.2007, 17:33
Bydliště: Prostějovsko

Re: Vábničky Devana

Příspěvek od lörinc »

v nazvu je ...." a jak mu co funguje". Tak mi funguje vabnicka od Devany skoleni lisky, lisaka. Poprve v zivote jsem si vzal na lisku brokovnici.... a naposledy. Muj milacek 243 win. je prodany a na druheho cekam tak proto brok. Liska vysla po 5 minutach po vabeni. Po tme na snehu se zdala blizko. Obchazela me az za vitr tak jsem vic nemohl cekat. Naboje 12/70 3,7 a 4,0 rotweill a nic. Liska si chvili sedla takze se strilelo dobre, broky ve snehu jsem nasel presne i v miste kde sedela ale jak jsem to potom krokoval bylo to tak 50 metru. Podruhe jsem privabil, ale asi o me vedela ukazala se mezi stromy a nez jsem dal flintu do ramena byla fuc. Takze skoleni lisky funguje.
Sauer 101, .30-06, Tikka T3 Varmint .243 win.+Nikon Monarch E 2,5-10x56 Ill, ZG 47 8x57 JS, ZG 47 8x60 S, ZKM 455 22 LR+Delta 4x32AO, UB 12/12, Gustav Tichý 16/16
Uživatelský avatar
Perník
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 422
Registrován: stř 16.7.2008, 14:37
Bydliště: Litoměřicko

Re: Vábničky Devana

Příspěvek od Perník »

to lörinc: tak tos mě potěšil, objednal jsem si kompletní liščí soupravu ve dřevě i s CD, tak doufám, že se také nějaký úspěch dostaví. Nedávno jsem dostal od tchána jakési historické zaječí vřeštidlo (trychtýř), bohužel se mi podařilo ho nešťastně rozdělit na prvočástice a po opětovné montáži si myslím, že ten zvuk už není to pravé a nedaří se mi nastavit jazýček tak aby to bylo ono. Proto teď netrpělivě čekám na Devanu, abych to ozkoušel. A každý další pochvalný přízpěvek mě utvrzuje, že jsem snad vybral dobře. :wink:
KB CZUB 584 12/7x57R
IŽ - 27EM - 1C 12/76
NK Bora od Černé tůně
Puškvorec
Nový návštěvník
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 06.8.2009, 19:46
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Vábničky Devana

Příspěvek od Puškvorec »

Lišky sem vabil v zime i v létě a vetšinou na zaječí vřeštidlo a mužu říct že to funguje i mimo dobu nouze ale v létě přijdou většinou liščata. Ale na vřeštidlo nevabim na vřeštidlo tkzv. na videnou ne blíž než na 200 metru. Když je bezvětří tak se da navabit do 100-150metru na myškovačku.
magoda
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 183
Registrován: pát 08.1.2010, 9:14
Bydliště: pha-východ

Re: Vábničky Devana

Příspěvek od magoda »

byl jsem velice prekvapen v uterý večer jsem objednal u devany dvě vábničky a v pátek odpoledne jsem měl lísteček od balíčku ve schránce.......bohužel pošta už měla zavřeno ,takže jsem napnutej celej víkend.devana ----pružnost veliká!!!!
nemáte někdo to jejich cd??
Uživatelský avatar
figi
teoretik fora
Příspěvky: 1931
Registrován: stř 11.10.2006, 7:19
Bydliště: Česká Lípa

Re: Vábničky Devana

Příspěvek od figi »

Základní CD posílají s každou vábničkou. A ode mne ho máš slíbené.
! 243W ! 6XC!! 222 Rem, 223 Rem, 308W, 8x57JS
figi63@seznam.cz
http://www.loveckastrelba.cz/
Uživatelský avatar
Perník
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 422
Registrován: stř 16.7.2008, 14:37
Bydliště: Litoměřicko

Re: Vábničky Devana

Příspěvek od Perník »

to figi: Myslím, že se mýlíš. Já jsem si musel CD objednat a zaplatit, žádnej bonus se nekonal.
KB CZUB 584 12/7x57R
IŽ - 27EM - 1C 12/76
NK Bora od Černé tůně
Odpovědět