GPS pro psy

Pejskové a jejich výcvik
Odpovědět
krutoslav
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 05.12.2013, 14:03

Re: GPS pro psy

Příspěvek od krutoslav »

gawein píše:Zdravím,
chystám se ke koupi gps. Máte někdo zkušenosti s Trackerem, případně porovnat ho s garminem.
díky
Za mě úplná spokojenost. před koupí jsem ho měl na 14 dní zapůjčen od prodejce zadarmo , abych si to porovnal, vyzkoušel atd.. to že psa sleduju přímo z telefonu mi vyhovuje, aspoň sebou nemusím tahat další "krávu" s anténou.
elovec.cz když jim tam zavoláš, tak ti ten obojek půjčí taky, dělají to tak pořád.
Uživatelský avatar
sw_fox
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 182
Registrován: pon 04.12.2006, 9:25
Kontaktovat uživatele:

Re: GPS pro psy

Příspěvek od sw_fox »

Mam ted taky od Zahori Rudel pujceneho Trackera 500 a asi si ho koupim. Model 400 mne moc neuspokojil, na Libave jsem se s nim moc nechytal.
Sportovní střelba, myslivost, motorky.
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: GPS pro psy

Příspěvek od Leon »

cenově to je nastejno s garminem http://www.garmin.sk/astro-320-dc50-sk-topo_d3716.html a jak to je když nemá telefon signál
CZ 550 american 308win.
BecherTomas
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: pát 11.2.2011, 18:37

Re: GPS pro psy

Příspěvek od BecherTomas »

Zdravím za mě osobně vítězí garmin (mám 320 ) cenově je garmin o něco dražší ale oproti trakeru se to hned vrátí a pak žádný poplatky bordík běhá a DC 40 naprosto v poho běžně 20km jenom v lečích k dosahu taky dostatečný bordík i kopov naprosto v pohodě přesnost vynikajcí. K trekeru počítám že musí být nějaký trochu lepší telefon a ty ve sněhu a jiní vlhkosti během lovu asi moc dlouho žít nebudou natož ovládání dotikového displeje zmrzlími prsty. to je pouze muj názor
matulkoh
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 03.3.2011, 15:07

Re: GPS pro psy

Příspěvek od matulkoh »

v spolupraci so slovenskym garminom sme urobili dalsiu akciu na podporu predaja Astro 320 s dc 40 aj dc50. vic info cez spravy alebo na mail.
kopov.c
Zkušený diskutér
Příspěvky: 674
Registrován: stř 18.8.2010, 23:16
Bydliště: Již.Morava okr.Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: GPS pro psy

Příspěvek od kopov.c »

Proč kupovat Garmona takhle na černo když už je na dotaz prodejnej u oficiálních českých prodejců Garminu. V EU verzi i servisem a dá se říct za srovnatelné nebo i lepší ceny?
matulkoh
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 03.3.2011, 15:07

Re: GPS pro psy

Příspěvek od matulkoh »

kopov.c píše:Proč kupovat Garmona takhle na černo když už je na dotaz prodejnej u oficiálních českých prodejců Garminu. V EU verzi i servisem a dá se říct za srovnatelné nebo i lepší ceny?
tak ta poprosim uved priklad lebo pokial viem garmin cz je castou garmin europe a teda musi dodrziavat politiku firmy, garmin nema este povolenie ceskeho tel uradu teda akykolvek predaj je na cierno a teda hrozia pokuty pre garmin cz resp jeho zamestnancov, ktory ho predavaju. v garmine nepredavaju verziu g ale verziu s dvoma frekvenciami. bud je to predaj na cierno alebo uz to maju schvalene a podliezaju cenu nastavenu centralou. ak niekto ma moznost poprosim uverejnt doklad o kupe v cz garmin. tieto info som uz pocul a zaujali garmin u nas a aj v nemecku.
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: GPS pro psy

Příspěvek od Leon »

matulkoh píše:v spolupraci so slovenskym garminom sme urobili dalsiu akciu na podporu predaja Astro 320 s dc 40 aj dc50. vic info cez spravy alebo na mail.
jenom dotaz Matěji proč takový tajnosti s podrobnostmi ?
CZ 550 american 308win.
Narex
Nový návštěvník
Příspěvky: 21
Registrován: stř 10.12.2008, 23:16
Bydliště: Praha

Re: GPS pro psy

Příspěvek od Narex »

Minulý rok, tuším někdy už na jaře, jsem se na prodej Astra ptal přímo na prodejně v sídle Garmina na Evropské v Praze, bylo mi řečeno, že mi ho klidně prodají, ale nechají podepsat papír, že jsem si vědom, že se není schválen pro provoz v ČR, nebo tak nějak.
kopov.c
Zkušený diskutér
Příspěvky: 674
Registrován: stř 18.8.2010, 23:16
Bydliště: Již.Morava okr.Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: GPS pro psy

Příspěvek od kopov.c »

Je to přesně jak píše narex- v praze to běžně prodají oproti podpisu,že jsi seznámen s tím,že je to tu možné použít jen na záchranářské psy atd. 320tka s obojkem dc50 je dostupná za 16400kč s dc 40 na 15400kč. Je tam zaručen servis-proč to nekoupit tam? I když to kopím na Slovensku kde je frekvence povolená,tak to budu používat u nás kde povolená není.
matulkoh
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 03.3.2011, 15:07

Re: GPS pro psy

Příspěvek od matulkoh »

Leon píše:
matulkoh píše:v spolupraci so slovenskym garminom sme urobili dalsiu akciu na podporu predaja Astro 320 s dc 40 aj dc50. vic info cez spravy alebo na mail.
jenom dotaz Matěji proč takový tajnosti s podrobnostmi ?
ziadne nie su len som to nechcel sem pisat aby niekto nehovoril, ze tu robim reklamu. ak to adminovi nevadi tak klidne to sem dam.
Uživatelský avatar
Tomka
Nový návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: ned 26.1.2014, 20:41

Re: GPS pro psy

Příspěvek od Tomka »

Používám na psi Astro 320 s Garminem DC 40 a super záležitost jak při dosledech tak na naháňkách. Mohu jen doporučit.
SAUER S 202 30-06 sprg.
ZH 324 - 7x57R/16
LANBER BECADA 12/76, 12/76
A JAGOŠI:
BEJBY Z HABRECKÉHO VRŠKU
ERGO Z TOUŽIMSKÝCH STRÁNÍ
trapa
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 212
Registrován: sob 07.4.2007, 16:06
Kontaktovat uživatele:

Re: GPS pro psy

Příspěvek od trapa »

Máte problém s funkčním Garmin Astro nebo Alpha přístrojem? Máte zablokovaný příjem signálu na US verzi? Obrattě se na profesionála, který má pro vás řešení a vyřeší Váš problém...
motolada
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1290
Registrován: úte 18.1.2011, 14:34
Bydliště: Jižní Morava

Re: GPS pro psy

Příspěvek od motolada »

Tak,mazánek se po letošním naháňkovém zápřahu rozhodl,že bude honit srnčí a co víc,nebude se vracet.
standardních 15 min,je pryč.
Dnes jsem musel volat ráno do práce,že přijedu později.
Nakonec z toho byly 2,5 hodiny a pes nikde.
To byl jeho vrchol a můj konec nervů.
Našel jsem tohle, po zavolání to ukončí hovor a pošle souřadnice+odkaz na google mapu.
Momentálně testují verzi online sledování,která bude do týdne hotová a budes tát 700Kč/na rok.
Tak nevím
http://www.spyobchod.cz/gps-lokator-tk-102/#parametry
pultik
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 150
Registrován: ned 11.10.2009, 19:42
Bydliště: Královehradecko

Re: GPS pro psy

Příspěvek od pultik »

Já vím a povím :D
Odolnost minimální a vůči vlhku potažmo vodě nula.Pokud to dáš do pytlíku a někde do vesty tak možná.
Navíc je to A-gps poloha podle operátora GSM a ne podle družice.
Spolehlivé a odolné řešení je kvalitní obojek s GPS od renomovaného výrobce, protože platí "Že nejsem tak bohatý, abych.........!"
Odpovědět