Puškohledy - omezování EU

Veškerá legislativa ohledně lovectví a myslivosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
lovec
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2024
Registrován: pon 25.9.2006, 16:07
Bydliště: SK

Puškohledy - omezování EU

Příspěvek od lovec »

Toto si zaslúži samostatné vlákno:
Najprv som si myslel, že je to nejaký nepodarený hoax, ale asi nie, však... :roll:
9,3x62mm, .338 Remington Ultra Magnum, .300 Winchester Magnum, 7mm-08 Remington, .270 Winchester, .260 Remington, 6,5x47mm Lapua, .44 Magnum, 9mm Luger, 16/70, .22 LR
Every Shot Counts
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: Puškohľady - Krájení salámu začalo...

Příspěvek od dalas »

Restikce stejně nepomůžou. Jednoho dne dosáhne nasranost úrovně, že člověk zabije i holejma rukama. Aby se tomu předešlo, volím Czexit. Budeme možná chudší, ale svobodní.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
msoukup
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 290
Registrován: pát 03.8.2012, 8:03

Re: Puškohľady - Krájení salámu začalo...

Příspěvek od msoukup »

To takhle sedí úředník spokojeně v kanclu, když tu náhle, čert aby to vzal, vrazí dovnitř šéf a dí: Kuwa, Karle, přišla zas ňáká směrnice vod tý EU, prej ňákej vojenskej materiál, já vím, já vím, není to tvoje parketa, ale Mařka, co to psala posledně už je v důchodu. No a to víš, ministr to chce hned, abysme jako rychle implementovali tu směrnici, aby s tim moh jít na vládu, tak na to sedni a ráno ať to mám na stole, ať to můžem vodklepnout, to víš že na tom budou vázaný prémie! Tak Karel, chudák jeden co vo tom ví úplně kulový, sedí, šišku drbe, přemejšlí jak z toho ven až dostane spásnou myšlenku, že to veme podle abecedy, aby to bylo jako spravedlivý a na nic nezapomněl. Začne vod A, hmmm A,A,A, co bych tam tak dal vod A. Tak třeba auta, no jo, ale tak ne všechny. Tak vezme tužku a papír a napíše 1) Auta vojenská. Tak teď B, sakra, co bych tam tak namastil vod B. Vzpomene si na film Rambo a napíše 2) Bazuka. Takhle pokračuje písmeno po písmeni až dojde k F. Špekuluje, až mu z uší jde pára, furt nic. Kafe, cigáro, furt nic. A pak dostane ten spásný nápad co by se dalo zakázat od F a napíše Fšechno. A takhle nějak se obávám, že to funguje v EU a v úřednické mašinerii. Kdysi jsem tu někde napsal, že ČR je celkem příjemná země k životu. Pod stále silnějším tlakem EU na tuto zemi si to už dneska nemyslím, můžu jen litovat, že někdy před těmi 20 lety jsem tady neprodal co se dalo a nevystěhoval se někam do Afriky na farmu nebo do Karibiku, prostě do nějaký normální země, kde třeba funguje řízená korupce a když človek někde plácne 500 - 10 000 USD podle běžně uznávané taxy, tak má jistotu, že všechno funguje a nic není problém. MS
Sauer 202 Elegance 8x57 JS + Zeiss Classic 3-12x56, SM CL II SX 9,3x62 + Zeiss Victory 3-12x56, Brno Fox 22 Hornet + Docter 3-12x56, 9mm para, 45 ACP, 10 mm auto.
"Shoot them well with enough gun and they will die"
Uživatelský avatar
Reno
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 462
Registrován: pát 20.2.2009, 11:49

Re: Puškohľady - Krájení salámu začalo...

Příspěvek od Reno »

...
majodus
Častý návštěvník
Příspěvky: 96
Registrován: čtv 24.12.2015, 13:47

Re: Puškohľady - Krájení salámu začalo...

Příspěvek od majodus »

nedavno som na jednom politickom fore zachytil pekny cesky vyraz -Padly štat- v televizii sa rozcculuje rakusan ze mu slovensk diviaky rozryli nasu slovensku luku ktoru ma vo ... a teraz hrozi ze nedostane dotacie a kto mu to tu skodu zaplati,,,a takto ide zivot dalej -skutocne uz sme v riti?
Odpovědět