jak přijít - nepřijít o zbroják

Veškerá legislativa ohledně lovectví a myslivosti
Odpovědět
kabát
Zkušený diskutér
Příspěvky: 600
Registrován: úte 01.12.2009, 19:11

Re: jak přijít - nepřijít o zbroják

Příspěvek od kabát »

to " vypovídal přede mnou ", znamená jako časově, ne za mojí účasti
VOK - HB - 223 Rem - 6,5 x 55 SE - 7 x 65 R - 308 Win - 9,3 x 74 R -
US OPTICS
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 336
Registrován: stř 18.4.2007, 18:20

Re: jak přijít - nepřijít o zbroják

Příspěvek od US OPTICS »

kabáte : jestli se znají osobně, tak bych se o tom zmínil právníkovi, ten už bude vědět, jak dál postupovat. Jinak všichni asi víme, jak to prostě v životě je. Jsou slušní lidé a ta opačná strana, která je mnohem kovanější (když už se jednou do křížku se zákonem dostala)ve lžích, bohužel :oops: Já tady nemíním nikoho obhajovat, jen prostě píšu, jak to bohužel je :oops: Jinak kabáte, taky to je jen Tvé tvrzení, já u toho nebyl, takže, teď se neuraž, nemusím věřit ani Tobě. Doufám, že to chápeš :wink:

dalas : co k tomu říct. Co mi z toho vyplývá, tak jste z místa nehody asi odjeli a pak to teprve šetřila policie (jestli jsem to vyčetl správně), takže stopy veškeré žádné a vycházeli pouze z Tvého tvrzení a tvrzení dotyčného. A jinak mám přesně na mysli to, že kdyby se Ti to stalo po druhé (nechci nic přivolávat :oops: ), tak by si na dotaz o troubení odpověděl jinak, že ano? A o tom to bohužel je, že grázlové vědí, co mají říkat. :evil: Napíšu to i Tobě, je to taky Tvé tvrzení a já u toho nebyl, takže Ti to taky nemusím věřit - snad mě chápeš, že to není myšleno ve zlém :wink:

Snad jsem Vás moc nevytočil, ale bohužel tak to je :oops:
PRVNÍ RÁNA MUSÍ JÍT vždy TAM KAM MÁ!
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: jak přijít - nepřijít o zbroják

Příspěvek od dalas »

To US OPTICS: policie byla přivolána k nehodě a na místě zajistila stopy. Hýbalo se pouze s poraněným. Už si nevzpomenu, ale pravděpodobně byla sanitka rychlejší. Ti policajti před tím šetřili střet osobáku se sněžným pluhem, tak to chvíli trvalo než si to přihasili. Pak mě vyzvali, abych jel za nimi na služebnu, kde sepsali protokol.. Jinak jsi to pochopil přesně. Kdybych řekl, že jsem zatroubil, museli by zkoušet a hledat dál. Byli to místní a já byl lufťák. Je to celkem historická záležitost, dost jsem z toho měl trauma, protože někomu způsobit zranění, ikdyby naznali mou nevinu, není zrovna příjemný. Nakonec to člověk vezme, že to mohlo dopadnout hůře. To, že se na to díváš jako na tvrzení, kterému můžeš a nemusíš věřit je v pořádku. Protokoly už asi nenajdu. Na druhé straně je to uzavřená věc, na nic dnes nemá vliv, takže ani nemám důvod si vymýšlet. Tím vším jsem taky chtěl říct, že když je zájem, tak se hledá, až se najde. Kdybych zatroubil a on se lek, upad a já ho přejel, tak by tvrdili, že jsem neměl troubit. :D
to kabát: to tykání by mohlo být důvodem pro změnu vyšetřovatele z důvodu zaujatosti - si myslím.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
US OPTICS
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 336
Registrován: stř 18.4.2007, 18:20

Re: jak přijít - nepřijít o zbroják

Příspěvek od US OPTICS »

co na to říct dalasi : smutné, bohužel. Jediné pozitivní je, že to máš za sebou a do života zase ponaučení, sice trpké, ale je. Netvrdím, že sis to vymyslel, jen na to pohlížím jako nezainteresovaná osoba. :wink:
PRVNÍ RÁNA MUSÍ JÍT vždy TAM KAM MÁ!
kopov.cz
Nový návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: sob 23.1.2010, 18:27

Re: jak přijít - nepřijít o zbroják

Příspěvek od kopov.cz »

To Dalas k te facce jsem se jim priznal-coz byla asi chyba,protoze na tom zacali stavet. Kdyz me poprve predvolaly k vyslechu,tak jsem to bral s nadhledem a bral to jako blbej vtip nezapiral jsem rek jim jak to bylo.Kdyz mi po pul roce doslo dalsi predvolani k dalsimu vyslechu a hned nato vyzva k odevzdani zbrani,tak mi teprve doslo,ze to az takova sranda neni. :( Pritelkyne svedci v muj prospech,papiru ze skoly ,od psychiatra,palicajtu kteri ho obcas dovezli za ruzne kradeze mame taky spoustu,ale je nam to prd platne :evil: Mlady uvedl,ze jsem ho denno dene nutil stipat drivi-spalime rocne v krbovkach 5metu a kdyby stipal jak uvadi,tak bysme zaskladaly bytovku drevem :lol: Pry mel trimesicni domaci vezeni atd. Bydlime na dedine v bytovem dome s dalsima 6rodinama-mladyho potkavaly denne a z okna videli kolikrat sekal drevo. Kdyz jsem je uvedl jako mozny svedky,tak je PČR ani nekontaktovala. Dal jse jako svedka uvedl jeho trenera fotbalu ktery ho 2xtydne trenoval a tudiz muze popri jeho 3mesicni vezeni-taky bez odezvy :oops: Kdyz jsem to predal pravnicce a ta nahledla do spisu,tak se smala a tvrdila,ze svedky si predvola primo k soudu a ze snad nebude takovej problem me ztoho dostat- jenze ja su bez flinty,nevim jestli mi bude vystavena povolenka k lovu,v noci nemuzu spavat,kourim jednou tolik a soud bude kdovi kdy. Vcera v noci jsem byl na soulacce se psem-cvicim klid pred zveri :D Ono me ted aspon tolik nestve kdyz mi ty prasatka vyplasi :lol:
kabát
Zkušený diskutér
Příspěvky: 600
Registrován: úte 01.12.2009, 19:11

Re: jak přijít - nepřijít o zbroják

Příspěvek od kabát »

to US OPTICS - v pohodě, vycházej z toho, že nikoho tady nepotřebuju balamutit.
Pravdu máš v tom, že všechno zlé je k něčemu dobré. Pokud bych chtěl někomu ve svízelné situaci pomoct, získal jsem za půl roku výslechů, soudu a nějaké ty Kč. spoustu informací jak se zachovat a kam se obrátit.
A taky se významě zúžil okruh lidí o kterých vím , že se na ně můžu spolehnout.
VOK - HB - 223 Rem - 6,5 x 55 SE - 7 x 65 R - 308 Win - 9,3 x 74 R -
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: jak přijít - nepřijít o zbroják

Příspěvek od dalas »

No na mě to dělá takovej dojem, že je orgánům docela jasný, jakej je kluk kvítko. Za to co uvádíš by museli potrestat půl republiky. To, že Ti zajistili zbroják a zbraně je bohužel postup podle zákona protože bylo zahájeno trestní stíhání. Jestli chtějí pro toho kluka něco udělat, tak tu žalobu shodí se stolu. Jinak si bude myslet, že může všechno a nic se mu nestane. Je sice dobrý vychovávat podle Makarenka, ale Fryštenský taky občas neuškodí. Já jako kluk jsem kolikrát dostal po čuni od cizích za běžný klukovský lumpárny. Kdybych si doma postěžoval, dostal jsem ještě jednou. No a jakej chasník ze mě vyrostl! :lol: Každopádně držím palce.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
kopov.cz
Nový návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: sob 23.1.2010, 18:27

Re: jak přijít - nepřijít o zbroják

Příspěvek od kopov.cz »

Jo nekteri policiste opravdu vedi co je to zac.Ten co me vyslychal mi mezi 4ocima rekl,ze byho zaty prusery davno zabil a to tvrdi i sousedi a lide coho znaji.Ale co je mito platne.A mas pravdu,ze si mysli,ze mu nikdo nic nemuze.Vesele si krade dal... No kdyz to zhrnu,tak jsem za 2roky souziti snim prisel zhruba o 35000kč,o flinty a zbrojak,prozatim o 10000kč za pravnika a nervy pocitat nebudu... Trosku se bojim toho,ze nakonec soud rekne-podminka mu neuskodi a ja budu v .... ASI JSEM HO ASI MEL NECHAT A DNESKA JSEM BYL V KLIDU :( Nemate nekdo skusenost jak dlouho trva nez bude soud,kdyz to ted policie uzavrela a predala soudu_
kabát
Zkušený diskutér
Příspěvky: 600
Registrován: úte 01.12.2009, 19:11

Re: jak přijít - nepřijít o zbroják

Příspěvek od kabát »

to kopov - tak to si uvař kafe, dej si dlouhé cigáro a v klidu rozjímej. Já už je tam mám 4 měsíce. Na letošek jsem si vzal povolenku na pstruhy, budu zase muškařit, to je tréning na trpělivost.
VOK - HB - 223 Rem - 6,5 x 55 SE - 7 x 65 R - 308 Win - 9,3 x 74 R -
kopov.cz
Nový návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: sob 23.1.2010, 18:27

Re: jak přijít - nepřijít o zbroják

Příspěvek od kopov.cz »

To Kabat Ja taky rybarim :D Loni jsem na rybach byl dvakrat,tak jsem si letos,kdyz jsem jeste netusil,ze budu odevzdavat zbrane zaplatil jen clenstvi. Ale uz ted premejslim,ze to budu resit nejakou soukromou vodou.. Treba Jestrabice-tam to neni spatny :lol: Ale jestli budem pokracovat v tomhle tematu,tak bysmese meli prehlasit na nejake rybarske forum-jinak nas Whool vyrazi :) Tebe zatim resi Policie,nebo uz to predali soudu?
vhool-member

Re: jak přijít - nepřijít o zbroják

Příspěvek od vhool-member »

:lol: :lol: :lol: vhool uz vas nevyrazi :lol: :lol: :lol:
trapa
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 212
Registrován: sob 07.4.2007, 16:06
Kontaktovat uživatele:

Re: jak přijít - nepřijít o zbroják

Příspěvek od trapa »

...
Naposledy upravil(a) trapa dne sob 05.2.2011, 19:37, celkem upraveno 1 x.
kabát
Zkušený diskutér
Příspěvky: 600
Registrován: úte 01.12.2009, 19:11

Re: jak přijít - nepřijít o zbroják

Příspěvek od kabát »

Kdyby to téma i jen jednomu slušnému člověku pomohlo předejít nepříjemnostem, které prožívám,
tak to má smysl tady něco psát.
VOK - HB - 223 Rem - 6,5 x 55 SE - 7 x 65 R - 308 Win - 9,3 x 74 R -
Uživatelský avatar
Perník
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 422
Registrován: stř 16.7.2008, 14:37
Bydliště: Litoměřicko

Re: jak přijít - nepřijít o zbroják

Příspěvek od Perník »

Ják už jsem psal výše. rozhodně mi to otevřelo oči a v situaci s bezdomovcem jsem zcela opustil myšlenky na jakoukoliv fyzickou odplatu...a nejen to, i do budoucna si člověk mnohé uvědomí než se do něčeho zaplete.
ještě jednou: držím palce
KB CZUB 584 12/7x57R
IŽ - 27EM - 1C 12/76
NK Bora od Černé tůně
Uživatelský avatar
Lotr
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2115
Registrován: úte 02.9.2008, 7:03
Bydliště: lounsko

Re: jak přijít - nepřijít o zbroják

Příspěvek od Lotr »

4 kabát: tedy po tom, co jsem si tu přečetl, se nestačím divit. Za prvé bych Ti doporučil podat na inspekci ministra vnitra podat stížnost na postup policie v případě, kdy si podával svoje oznámení, neboť evidentně nebyly splněny základní úkony na místě činu, de fakto nebylo přijato oznámení a na to jsou policejní náčelníci pěkně hákliví, neboť je to základní povinnost PČR. Onen mladík se nedovoleným vstupem na dvůr Tvé matky dopustil tr. činu Porušování domovní svobody dle § 178/1 tr. zákona, nedošlo k ohledání místa činu ani šetření k osobě pachatele. To jsou dost závažné skutečnosti, které by Ti měly u soudu pomoct, podle mého a podle toho, co tam píšeš, jsi jednal v nutné obraně, svědectví dvou osob proti jedné a znalecký lékařský posudek by Ti měl pomoct. Protože neznám všechny podrobnosti, ber mou informaci jako obecnou, Tvůj právník Ti to jistě vysvětlí podrobněji. Každopádně Ti držím palec.
ZG 47 8x57 JS, IŽ27-EM-1C Sporting 12/76, ZP 50 16/70, CZ 858 Tactical, Astra A-100 9 mm, CZUB 584, model 4, 12/7x65R, Remington model ll, r. 20/65, IŽ 18 r. 20/70
Nikon D-3100
Odpovědět