Předsádky NV na puškohled

Noční vidění, termovize a podobná elektronická zařízení. Vaše zkušenosti, rady a dotazy
silhouette
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: stř 25.1.2017, 15:16

Re: Předsádky NV na puškohled

Příspěvek od silhouette »

Zdravim ve spolek. Nemate nekdo zkusenosti s nekterou z predsadek ceskoho vyrobce Night Pearl?

Diky
Uživatelský avatar
tanak
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 128
Registrován: čtv 25.6.2015, 21:30

Re: Předsádky NV na puškohled

Příspěvek od tanak »

predsádka Night Pearl NP-22 ? neviem nikde najst reálne video a žiadne recenzie alebo skúsenosti ak ju niekto ma poprosim o nejaké info a reálne skúsenosti.
benelli argo 30 06, ZEISS Duralyt 1,2-5x36 ,Kimber Stainless Ultra Carry 2 Lasery Crimson,minox 10x42, Kahles Helia CSX 2,5-10x50,pulsar n 355
mannlicher goeiser LC II 308.w LEFT HAND, Border ,pajero pinin,jeep compass,Termovízia FLIR SCOUT TK
pirek
Nový návštěvník
Příspěvky: 23
Registrován: ned 22.12.2013, 16:39

Re: Předsádky NV na puškohled

Příspěvek od pirek »

Ahoj chlapi,objevila se nova predsatka pulsar forvard f135 a f155. Zajimalo by mne zdaje to nutne nastrelovat jako predchozi typ daf 75 a 55 . Predsadka vypada zajimavě zvažuji jeji koupi. dik za info
Uživatelský avatar
tanak
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 128
Registrován: čtv 25.6.2015, 21:30

Re: Předsádky NV na puškohled

Příspěvek od tanak »

pirek píše:Ahoj chlapi,objevila se nova predsatka pulsar forvard f135 a f155. Zajimalo by mne zdaje to nutne nastrelovat jako predchozi typ daf 75 a 55 . Predsadka vypada zajimavě zvažuji jeji koupi. dik za info
tu preklad z manualu ****** Pomocou tlačidiel RIGHT alebo LEFT presuňte kríž tak, aby sa zhodoval so stredom ostrosti teleskopu*******

tu maš video ale asi netreba

https://www.youtube.com/watch?v=f2gdQ7-j5To

------------------------------------------------

preklad popisu

F135 a F155 . Dostupné v rozmeroch 42, 50, 56 mm, každý adaptér je dodávaný s vložkami, ktoré vyhovujú rozdielnej veľkosti objektívu. Model F135 je optimalizovaný na zväčšovanie dĺžky medzi 2 až 6x a F155, 4-8x.
F135 (DFA)

Zväčšenie: 1,0x
Horizontálne zorné pole: 6,7 °
Rozsah detekcie: 370 m
Senzor: 702x526 CMOS


Vpred F155 (DFA)

Zväčšenie: 1,0x
Horizontálne zorné pole: 4,8 °
Rozsah detekcie: 450 metrov
Senzor: 702x526 CMOS


Stručne povedané, Trail Series obsahuje:

Vysoká odolnosť proti prevráteniu
Zabudovaný videozáznam
Široký rozsah teplôt
Režim zobrazovania
Rozsah dlhej detekcie
Stream Vision Compatible
Rýchla zmena jednotky B-Pack
Plne nepriepustné
Bezdrôtové ovládanie


Vysoká odolnosť proti prevráteniu

Trail má mimoriadne vysokú odolnosť voči nárazom, schopný zaobchádzať s vysoko výkonným zbraňovým zbraňom, až do .375-cal., Vrátane hladkého a airsoftového airsoftu.


Zabudovaný videozáznam

Zachytenie statických záberov a videa je bezproblémové s integrovaným videorekordérom spoločnosti Forwards. Obrazový a videoobsah je internou uložený a dá sa ľahko preniesť na PC / laptop cez káblové pripojenie alebo Wi-Fi.


Široký rozsah teplôt

S displejom AMOLED odolným proti mrazu je systém Forward navrhnutý tak, aby poskytoval bezchybný výkon pri extrémnej teplote od -25 ° C do + 50 ° C


Režim zobrazovania

Počas krátkych období nečinnosti a lepšieho utajenia displej vypne displej bez prerušenia iných funkcií. Použitie funkcie Displej vypnutia znamená oveľa rýchlejší čas reštartu, keď to najviac potrebujete.
Rozsah dlhej detekcie
V závislosti od modelu môže zariadenie Forward odhaliť až 450 metrov
Hlavným bodom funkcie Forward je možnosť prepojenia pomocou zariadenia Wi-Fi s mobilnými jednotkami založenými na systémoch Android a iOS pomocou bezplatnej mobilnej aplikácie Stream Vision. Softvér Stream Vision spája zariadenie so zariadeniami so systémom Android / iOS, ktoré vám umožňujú prijímať zábery v reálnom čase, vzdialene ovládať zariadenie so smartphónom a prenášať zábery nasnímané zariadením tak, aby smerovali na Youtube.
Rýchla zmena jednotky B-Pack
Všetky dopredné modely obsahujú progresívny samostatný napájací zdroj B-Pack pozostávajúci z rýchlo odpojiteľného nabíjacieho akumulátora IPS5 s kapacitou 5,2 Ah určenej na dodanie až 8 hodín prevádzky. Vyššie napájané batérie IPS10, batérie CR123A a AA sú tiež k dispozícii a poskytujú dokonalé riešenie napájania mimo siete.
Ochrana proti vode IPX7 zaručuje, že Forward pôsobí dokonale počas vlhkého počasia, a to aj počas intenzívneho dažďa, sneženia a ponorenia do 3 stôp vody po dobu až 30 minút. (IEC 60529).

Bezdrôtové ovládanie

Ergonomický bezdrôtový diaľkový ovládač s kolieskom snímača umožňuje pohodlne a pohodlne pracovať na dosah ruky v plnom rozsahu.
benelli argo 30 06, ZEISS Duralyt 1,2-5x36 ,Kimber Stainless Ultra Carry 2 Lasery Crimson,minox 10x42, Kahles Helia CSX 2,5-10x50,pulsar n 355
mannlicher goeiser LC II 308.w LEFT HAND, Border ,pajero pinin,jeep compass,Termovízia FLIR SCOUT TK
zadyz
Nový návštěvník
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 19.1.2012, 10:08

Re: Předsádky NV na puškohled

Příspěvek od zadyz »

také o ní uvažuji zatím však nemohu najít prodejce. A kolik bude stát. Jak alternativní variantu uvažuji o koupy yukonu xt 6x42. Může někdo říci výhody mezi předsádkou a nočním puškohledem
Uživatelský avatar
tanak
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 128
Registrován: čtv 25.6.2015, 21:30

Re: Předsádky NV na puškohled

Příspěvek od tanak »

predsadku som nemal ale rozčulujema davat YUKON PHOTON XT hore a dole neprospieva to montaži, tak chcem skusit predsadku ale este som ju nedrzal realne v rukach tak neviem posudit aky je v tom obraz oproti YUKON PHOTON XT 6,5x50 čo mam teraz .
benelli argo 30 06, ZEISS Duralyt 1,2-5x36 ,Kimber Stainless Ultra Carry 2 Lasery Crimson,minox 10x42, Kahles Helia CSX 2,5-10x50,pulsar n 355
mannlicher goeiser LC II 308.w LEFT HAND, Border ,pajero pinin,jeep compass,Termovízia FLIR SCOUT TK
pirek
Nový návštěvník
Příspěvky: 23
Registrován: ned 22.12.2013, 16:39

Re: Předsádky NV na puškohled

Příspěvek od pirek »

Na slovenskych strankach tu predsadku maji. Ta135 vychazi na 939€ ta 155 na 1070 coz je dobra cena. Na youtube jsou i videjka.
mozek222
Častý návštěvník
Příspěvky: 56
Registrován: ned 13.9.2009, 22:27
Bydliště: Severní čechy

Re: Předsádky NV Forward F155

Příspěvek od mozek222 »

Tak koukám že už je k dostání Forward F155
http://www.nv-optics.cz/pulsar_forward_f155

Pulsar Forward F135
http://www.nv-optics.cz/pulsar_forward_ ... egory_id=0

ale trochu dražší než v zahraničí, jestli využívají zatím prázdný trh?
Uvidíme po Vánocích až bude více kšeftů konkurovat.
Líbí se mě že to nemá kříž a jen to využívá puškohledu a jeho zvětšení, těším se na první recenze.
zadyz
Nový návštěvník
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 19.1.2012, 10:08

Re: Předsádky NV na puškohled

Příspěvek od zadyz »

Ted je všechno do 40 000 czk nedostupné, od září mám poptané NV yukon photon 6,5 x50 rt a ještě se nikdo neozval že by jej měl skladem. uvažuji že koupím o třídu nižší 4,5 x42 ale spíš si ještě počkám na tu 6,5 a nebo bych koupil i tu předsádku ale také jsou nedostupné. Nemáte někdo kontakt na někoho kdo jich vozí větší množství?
zetko
Nový návštěvník
Příspěvky: 23
Registrován: úte 22.9.2009, 17:40

Re: Předsádky NV na puškohled

Příspěvek od zetko »

Přidám trochu vlastních zkušeností,když jsem koupil jednoho z prvních Photonů 4,6,tak vydržel půl roku. Pak reklamace.Druhý už byl Ok...protože jsem si ale chtěl"polepšit",Photona jsem prodal a udělal největší chybu roku 2017,koupil jsem prý už vychytanou předsádku Pulsar Dn 55. Koukala hezky,ale po půl roce si to dělalo co chtělo...reklamace. Po třiceti dnech nic,tak jsem prodejci vypověděl smlouvu a navrhnul řešení,které on přednesl majiteli Binoxu a vše vypadalo dobře,dokud po 43dnech se Binox neprobudil s opravenou Dn 55...kterou už nechci ani vidět. Tímto bych chtěl varovat před digitálními předsádkami,především na začátku jejich výroby...proto bych na místě kolegy nesmutnil,že zatím je vše do 40 tis vyprodáno. Zároveň bych chtěl varovat před Binoxem a špatnou komunikací s ním...věřím,že většina majitelů bude spokojená,ale já už reklamoval 3 výrobky Pulsar /Yukon.
zadyz
Nový návštěvník
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 19.1.2012, 10:08

Re: Předsádky NV na puškohled

Příspěvek od zadyz »

Tak nakonec budu brát od druhého dovozce yukonu, kolegy z fora
BwanaHunter
yukona RT 6x50 s tak uvidíme jakou to udělá parádu :-)
mozek222
Častý návštěvník
Příspěvky: 56
Registrován: ned 13.9.2009, 22:27
Bydliště: Severní čechy

Re: Předsádky NV na puškohled

Příspěvek od mozek222 »

zadyz píše:Tak nakonec budu brát od druhého dovozce yukonu, kolegy z fora
BwanaHunter
yukona RT 6x50 s tak uvidíme jakou to udělá parádu :-)
To bude s viditelným nebo neviditelným přísvitem, dělaj dva.
zadyz
Nový návštěvník
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 19.1.2012, 10:08

Re: Předsádky NV na puškohled

Příspěvek od zadyz »

v popisu produktu je toto
6x50 jsou vybaveny integrovaným LED IR iluminátem s vlnovou délkou 940 nm. Integrovaný IR přísvit je prakticky neviditelný pouhým okem. Umožňuje lovci sledovat zvěř bez rizika odhalení. 3-stupňový rozsah nastavení výkonu umožňuje značně měnit dosvitovou vzdálenost.
mozek222
Častý návštěvník
Příspěvky: 56
Registrován: ned 13.9.2009, 22:27
Bydliště: Severní čechy

Re: Předsádky NV na puškohled

Příspěvek od mozek222 »

zadyz píše:v popisu produktu je toto
6x50 jsou vybaveny integrovaným LED IR iluminátem s vlnovou délkou 940 nm. Integrovaný IR přísvit je prakticky neviditelný pouhým okem. Umožňuje lovci sledovat zvěř bez rizika odhalení. 3-stupňový rozsah nastavení výkonu umožňuje značně měnit dosvitovou vzdálenost.
OK, já jen že psals " yukona RT 6x50 s tak uvidíme jakou to udělá parádu"
to s mě ve větě moc nesedí a výrobce dělá dva a u toho S je viditelnej přísvit 850nm
Sháněl jsem pro kámoše a někteří prodejci to ani nevěděli. Je škoda se spálit a dokupovat zbytečně neviditelnej přísvit za 2500. Viz. IR Wavelenght, nm
http://yukonopticsglobal.com/products/d ... -rt-6x50s/

http://yukonopticsglobal.com/products/d ... n-rt-6x50/
zadyz
Nový návštěvník
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 19.1.2012, 10:08

Re: Předsádky NV na puškohled

Příspěvek od zadyz »

Zdravím tak jsem včera měl venku rt 6x50 S. Černá nepřišla tak nemohu posoudit zda jí přísvit vadí či ne, ale srnčí si přísvitu nevšímalo. Vidět přes photona bylo pěkně, ikdyž tady pršelo a padal sníh. Jediné co doporučuji si dokoupit je ten akumulator za 2150,-, zatím mám baterky ale člověk si u nich není ničím jistý. konec koncu i puškař mi jej doporučil, že si to dokopuje ted dost lidí.
Budu zkoušet dál případně napíšu další poznatky.

Zdar
Odpovědět