Digitální puškohled ATN X-SIGHT HD 3-12X

Noční vidění, termovize a podobná elektronická zařízení. Vaše zkušenosti, rady a dotazy
Petr1970
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1867
Registrován: úte 26.1.2010, 9:46

Re: Digitální puškohled ATN X-SIGHT HD 3-12X

Příspěvek od Petr1970 »

mirass: jen takový blb dotaz -... obvykle jsou dobíjecí nimh který mají jen 1,2V.. což proti požadovaným 1,5 mizí..
nezkoušel jsi Nizn? já jo a přijde mi to dost lepší (ve fotopastích).. je teda fakt že výběr baterií anabíječek je jinde..
ZKM 456
Fabarm Elos C
Beretta 682 special skeet (bez gold a bez E)
W-Vanguard, .308W, 4-16x50 Vortex PST
mirass
Nový návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: pon 22.8.2016, 12:57

Re: Digitální puškohled ATN X-SIGHT HD 3-12X

Příspěvek od mirass »

Ja jedu jen na ni-mh a pohoda. Bude zlobit ukazatel, ale tu kapacitu ta baterka ze sebe dostane. Dnes Subrt naskladnil ten battery kit. Neco nasetrim a pujdu do nej... Pak uz bude po starostech.
http://zbrane.subrt.cz/atn-power-weapon-kit/
Uživatelský avatar
Čouda
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 192
Registrován: pát 08.6.2007, 15:15
Bydliště: Plzeň-sever (sičí ráj)

Re: Digitální puškohled ATN X-SIGHT HD 3-12X

Příspěvek od Čouda »

Ahoj,mám dotaz ohledně nastřelení.
U mého ATN-ka 3-12 mám krok v obou osách 4 dílky. Prostě to skáče po čtyřech. 4,8,12,16,20,14 ......
Co tam mám špatně nastaveno, že to nejde po jednom dílku. Předchozí majitel tvrdí, že to šlo po jednom dílku a já mu věřím. Po zakoupení jsem pouze stáhnul poslední firmware.Jednotky jsou nastavené metrické.
Další věc je, že mě občas zamrzne. Po zapnutí naběhne a pak už nereaguje na nic. Musím vyndat baterky a přístroj resetovat. Stane se to jen občas, ale štve to. Co s tím ???
Mannlicher SM 12 LH 9,3*62 + Meostar R2 2.5-15x56 +Blaser Dual Brake
Blaser R93 Left Hand Semi Weith 8*57 IS + ATN X-Sight 4K
Uživatelský avatar
jiri
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 182
Registrován: sob 24.10.2015, 21:03
Bydliště: Severní Morava

Re: Digitální puškohled ATN X-SIGHT HD 3-12X

Příspěvek od jiri »

Zazoomuj na 10- 12 a pak by to mělo jít po 1 dílku, tak se mi aspoň chová nová verze- Xsight II.
Zamrzání:
Po nahrání nové verze firmware proveď vždy factory default(poznač si před tím souřadnice). Může to pomoct. Další problém může být napájení, doporučuju dobíjecí Kentli 2800mA.

Čouda píše:Ahoj,mám dotaz ohledně nastřelení.
U mého ATN-ka 3-12 mám krok v obou osách 4 dílky. Prostě to skáče po čtyřech. 4,8,12,16,20,14 ......
Co tam mám špatně nastaveno, že to nejde po jednom dílku. Předchozí majitel tvrdí, že to šlo po jednom dílku a já mu věřím. Po zakoupení jsem pouze stáhnul poslední firmware.Jednotky jsou nastavené metrické.
Další věc je, že mě občas zamrzne. Po zapnutí naběhne a pak už nereaguje na nic. Musím vyndat baterky a přístroj resetovat. Stane se to jen občas, ale štve to. Co s tím ???
pirek
Nový návštěvník
Příspěvky: 23
Registrován: ned 22.12.2013, 16:39

Re: Digitální puškohled ATN X-SIGHT HD 3-12X

Příspěvek od pirek »

Ahoj chlapi,mam atn sight hd 5-18. A když zapnu jas z medium na hight ta tak se obraz rozjasni tak na 5 sekund a pak to pohasne a ztmavne. Čim to muže byt??
Uživatelský avatar
jiri
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 182
Registrován: sob 24.10.2015, 21:03
Bydliště: Severní Morava

Re: Digitální puškohled ATN X-SIGHT HD 3-12X

Příspěvek od jiri »

Ahoj,
Myslíš nastavení při nočním režimu? Light Amplification — HIGH, MEDIUM, LOW selection are possible.?
Otestoval bych:
Nejprve si poznač souřadnice nastřelení
Reset puškohledu do továrního nastavení Je v Setup/Restore factory settings
Přehrání firmware- podívej se, jestli máš aktuální firmware(setup/Firmware version), pokud ne, tak updatuj na poslední verzi, 1.8.08.352 je nejnovější.
Každopádně na X sight2 High nepoužívám, obraz je v nočním režimu sice pěknější, ale ne o moc, zato není tak plynulý.
Pokud ti to na low a medium funguje bez problémů, tak předpokládám software problém a to by snad jedna z těchto věcí mohla vyřešit, možná i pokud tam máš nejnovější firmware, tak bych ho přehrál znova.

pirek píše:Ahoj chlapi,mam atn sight hd 5-18. A když zapnu jas z medium na hight ta tak se obraz rozjasni tak na 5 sekund a pak to pohasne a ztmavne. Čim to muže byt??
Odpovědět