Fotopast ScoutGuard SG520 PRO W

Signalizace, hodiny a jiná elektronická zařízení
Odpovědět
petjan
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 488
Registrován: sob 31.12.2011, 14:08
Bydliště: štětí

Fotopast ScoutGuard SG520 PRO W

Příspěvek od petjan »

Vlastníte někdo tuto fotopast? Nějak se s ní nemohu připojit k tabletu, ano k telefonu. Potřeboval bych poradit, nežli ji začnu reklamovat.
ZP 16x70/16x70
Brno 500 8x57JRS/20x76
Sabatti SKL 98 10,3x60R /270 win
kivi
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 09.2.2017, 15:55

Re: Fotopast ScoutGuard SG520 PRO W

Příspěvek od kivi »

Ahoj,
mám tu samou,přihlášení na mobil bez problémů,jinak jsem nezkoušel.Máš v mobilu staženou aplikaci,např.FlashAir?
petrkral
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 06.4.2017, 13:10

Re: Fotopast ScoutGuard SG520 PRO W

Příspěvek od petrkral »

Ahoj, mas aktualizovany android/software? Jinak si to neumim vysvetlit, porizoval jsem tu samou https://www.tegus.cz/fotopasti - zkus si ji tam dohledat, mel by tam byt cesky navod nekde v priloze, tedy u ty, co jsem bral ja, tam byl. nebo jim zkus zavolat, ale navod urcite mit budou
bohusR
Nový návštěvník
Příspěvky: 35
Registrován: stř 19.12.2012, 18:48

Re: Fotopast ScoutGuard SG520 PRO W

Příspěvek od bohusR »

Vlastním tuto fotopast také. Mohu doporučit. Pokud chcete prohlížet fotky, nemusíte chodit na vnadiště a zavětřovat ho.
Vylezu si na posed a dálkovým ovladačem aktivuji WIFI. Fotky si prohlížím na posedu a čekám kdy příjdou.

Nedávno mě ukradli SD kartu. Divné je, že fotopast nechali. Doporučuji jí dávat výše. Výhoda je právě vtom, že jí do ruky nemusíte téměř brat, takže instalace ve 2 metrech není problém!

Fotopastí máme ve sdružení více, ale tato dělá parádní fotečky a navíc je maličká. :wink:
petjan
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 488
Registrován: sob 31.12.2011, 14:08
Bydliště: štětí

Re: Fotopast ScoutGuard SG520 PRO W

Příspěvek od petjan »

Vyřešeno, držel jsem se jak tykev návodu a oni tam dali jinou kartu, tudíž jinou aplikaci. Bylo potřeba stáhnout ez Share. Jediný, co u toho je problém, je že na tabletu nelze u této aplikace určit místo uložení.
ZP 16x70/16x70
Brno 500 8x57JRS/20x76
Sabatti SKL 98 10,3x60R /270 win
bohusR
Nový návštěvník
Příspěvky: 35
Registrován: stř 19.12.2012, 18:48

Re: Fotopast ScoutGuard SG520 PRO W

Příspěvek od bohusR »

Já mám Toshiba, ale kolega v honitbě má, taky eZ share. A jak jsi stím spokojený? Já si to nemohu vynachválit :oops:

Jedině ten ovladač by mohl být menší.
kica7
Nový návštěvník
Příspěvky: 25
Registrován: stř 14.9.2016, 16:59

Re: Fotopast ScoutGuard SG520 PRO W

Příspěvek od kica7 »

Zdravím, přemýšlím o koupi této fotopasti . Jaké zkušenosti máte s fotopastí, funguje dobře, jaká je kvalita fotek a jak je to s WiFi ?? Na heurece (v recenzích) jsem četl že zapnutí WiFi je docela obtížné pomocí dálkového ovládání . Že je na fotopasti malý senzor pro dálkové ovládání, je to pravda ?? Děkuji za odpovědi
Browning X-Bolt Hunter 30-06 Spr.
Baikal IŽ 27 EM - 1C
bohusR
Nový návštěvník
Příspěvky: 35
Registrován: stř 19.12.2012, 18:48

Re: Fotopast ScoutGuard SG520 PRO W

Příspěvek od bohusR »

Ano, je pravda, že by fotopast mohla být více citlivá na ovládání. Mě to pracuje na 7 metrů dobře. Na 10 už sporadicky. Záleží také, pod jakým úhlem na fotopast ovladačem "svítíte".
Kolega si koupil tuhle fotopast pod jinou značkou v kamufláži a je dost nešťastný, kamufláž je v reálu strašně světla a na stromě na sebe doslova upozorňuje! Ovládání mu ale pracuje nejvíce na 4 metry! Takže bude vracet a kupovat to samé co mám já.
Odpovědět