Lovecké kopí, lovecký tesák

Kuše, luky, praky a jiné
Odpovědět
stanislav janoch
Nový návštěvník
Příspěvky: 8
Registrován: úte 02.10.2012, 8:12
Bydliště: North Carolina

Re: Lovecké kopí, lovecký tesák

Příspěvek od stanislav janoch »

Tak takto dopadnete jako ja ,kdyz asi 30 let nemluvite cesky a ja se zaseknul ze to nezapomenu a tak mi trvalo asi rok, nez jsem se naucil ovladat pocitac ,ze jsem si nainstaloval Skype a zavolal brachovy a ten okamzite mi rikal jaky mam americky prizvuk ,ale asi za ty 3 roky jsem se zlepsil, ze jsem stale s nekym zvatlal ,ja se cesky nebudu ucit ,nebot pro mne to nema vyznam, jsem rad ze jsem to nezapomnel a za se dnes vyjadrujete jinak, nez moje 60 let stara Cestina mi tez pripada smesne ,ale Jan Zizka se taktez vyjadroval jinak jo kopi neni kulovnice a zabiji krvacenim a kdyz chytneme zadni tepnu na na kyte ubehne 30 m ....A ze baribal nezile tam co hadi skrtici o tom mi nekdo muze povidat tak jako u vas bude zit Puma ......V dobe tryskovych letadel zazijete jeste prekvapeni .......
stanislav janoch
Nový návštěvník
Příspěvky: 8
Registrován: úte 02.10.2012, 8:12
Bydliště: North Carolina

Re: Lovecké kopí, lovecký tesák

Příspěvek od stanislav janoch »

Stejne tak se neubranite zapasniku UFC jedine pockat az vas srazi k zemi a pak se z obeti vyrezat a muj legionarsky nuz skoncil v Iraku a poslal jsem jej jednomu zoldaku az ho srazi p zemi aby se vyrezal z obeti nepritele a nuz mel prilepen na lytkove kosti......
RuStaff
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 456
Registrován: úte 09.11.2010, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Lovecké kopí, lovecký tesák

Příspěvek od RuStaff »

....
Naposledy upravil(a) RuStaff dne pát 22.3.2013, 12:25, celkem upraveno 1 x.
6,5x55SE☝️❤️ 8)
Onďa
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 230
Registrován: pon 01.2.2010, 15:26
Bydliště: Brno

Re: Lovecké kopí, lovecký tesák

Příspěvek od Onďa »

Aneb alwarez se vrací :wink: :lol:
Red arrows: Děláš i vlastní nože? A pokud jo, máš svoje vlákno na knifu? Když tak hoď odkaz do vlákna nože :wink:
ZP 47 16/70 Savage Axis 30-06
Red arrows
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 23.8.2012, 19:07

Re: Lovecké kopí, lovecký tesák

Příspěvek od Red arrows »

Já vlákno na knifu nemám, jsem prznitel ocele hobík, něco z tvorby je tady, ale fotim máloco,předělávky většinou není primárním zájmem majitele propagovat.Prodávám občas to co nepobere almara.
http://lovime.eu/viewtopic.php?f=47&t=949
Z knifu jsem naštěstí vypadl(na polemiky mám Alwiho, dovědět se nic nepotřebuju, materiál koupuju jinde..atd) tak proč to tam prožívat a kazit :D .
Red arrows
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 23.8.2012, 19:07

Re: Lovecké kopí, lovecký tesák

Příspěvek od Red arrows »

RuStaff píše:Tak tohle téma budu sledovat - čekám podobnou zábavu jako svého času v AFRIKA - LOVECKÉ SAFARI - tentokrát patrně více v Rambo stylu! :D Pro mou loveckou praxi patrně nic použitelného, ale čtení (pro náročné) bude určitě pestré a napínavé! :)
Jo, je to bomba.Než si teda člověk uvědomí že veškerou diskusi co myslí vážně musí dělat po PM nebo mailama, aby se mu do toho nesr..li neustálé Alwiho výkřiky a tudíž forum obsadí jeho žvásty o blbejch evropanech, čecháčcích a podobný skvosty.....až se lidi naser..u a zmizej.
Mimochodem věříte že by někdo kdo diskutuje na cca 10forech v na ameriku podivnejch časech, nikdy nepřoložil fotku,neposlal mail atd. je fakt někde za hranicema?
RuStaff
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 456
Registrován: úte 09.11.2010, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Lovecké kopí, lovecký tesák

Příspěvek od RuStaff »

...
Naposledy upravil(a) RuStaff dne pát 22.3.2013, 12:24, celkem upraveno 1 x.
6,5x55SE☝️❤️ 8)
Red arrows
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 23.8.2012, 19:07

Re: Lovecké kopí, lovecký tesák

Příspěvek od Red arrows »

To je podle mne jedna a ta samá osoba s poruchou :D .Je docela fascinující jak jakmile v čechách koukneš do jakýhokoliv fora kde jsou luky, nože, kopí, ošěpy tak Alwi a jeho alter ega tam nechybí, akorát někde je krotší a tolik zbytku osazenstva-vlastně lidstva nenadává...ale nevýhody který jsem popsal to tedy má :D
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Lovecké kopí, lovecký tesák

Příspěvek od Leon »

CZ 550 american 308win.
Uživatelský avatar
Georg.H
Zkušený diskutér
Příspěvky: 861
Registrován: ned 23.12.2007, 23:43
Bydliště: Slezsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Lovecké kopí, lovecký tesák

Příspěvek od Georg.H »

ten musel mít bláto na hřišti... :lol:
Red arrows
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 23.8.2012, 19:07

Re: Lovecké kopí, lovecký tesák

Příspěvek od Red arrows »

To je majitel firmy Cold Steel, on se presentuje tak nějak trochu jako nadčlověk(vcelku to zapadá do image firmy kterou presentuje)..no tohle se mu moc nepovedlo :D
Tady loví lukem http://www.youtube.com/watch?v=OfMjArmYUoU a já teda čekám když koukám na to video kdy to s ním švihne(bejt vyžranej a akční moc nejde dohromady :D )
Red arrows
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 23.8.2012, 19:07

Re: Lovecké kopí, lovecký tesák

Příspěvek od Red arrows »

Uživatelský avatar
Reno
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 462
Registrován: pát 20.2.2009, 11:49

Re: Lovecké kopí, lovecký tesák

Příspěvek od Reno »

Můj ty bože... :shock: :shock: :shock: Delší dobu jsem do tohoto vlákna nenahlédl a on se zde zjevil nějaký chronický "vyřezáváč se nožem z objetí" hadů škrtičů, UFC zápasníků a nepřátel v Iráku... :lol: Tohle už je možná na odbornou pomoc psychiatra... :roll:

Jinak to kančí kopí za 50.000,-Kč je tedy síla, když vezmu v potaz, že kompletní kopí např. od Cold Steelu stojí v závislosti na typu cca 1.300 - 2.000,-Kč... :)
Red arrows
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 23.8.2012, 19:07

Re: Lovecké kopí, lovecký tesák

Příspěvek od Red arrows »

Todle je kovanej skvost pro echt germánskýho jagera v koženejch kalhotách jenž naháněje prase který už prásknul z bergstutzu vesele sobě jódluje myslíce na Heidi v dirndlu :D Tu by k tomu mohli za ty prachy přibalit...
Obrázek

Prostě jako všechno.I foťák s jde koupit za 200 u Quanga, za 10ku v obchodě nebo superdělo za 300 000......
stspravce
Nový návštěvník
Příspěvky: 10
Registrován: pon 28.4.2008, 11:48

Re: Lovecké kopí, lovecký tesák

Příspěvek od stspravce »

Zdravím pánové. Měl bych jeden dotaz. Nechal jsem si u jednoho kováře dělat kopí a trápí mě jedna věc. Nemáte někdo nějáký nápad na rychloupínák? Tzn. kopí za opaskem a v leči jen nasadit na ratiště a upnout. Jde o klasické kopí vypadá podobně jako boar spear. Momentálně to jde nasunout na ratiště a pro upevnění jsou tam dvě dírky na kované hřebíky pro zafixování do ratiště. (tzn. asi jako když dáváte na násadu železné hrábě s jedním otvorem pro hřebíček). Jakýkoli nápad uvítám. Jde o to , že všude nejsou kolegové z okolí(relativně nová věc v dnešním použití) nadšeni když to vidí. Mě se funkčnost výborně osvědčila, používám je jen tam kde je chumel psů na divočákovi a tam kde s vlastní zbraní nemohu. A je to tisíckrát lepší než bodák apodob.
Odpovědět