ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Noční vidění, termovize a podobná elektronická zařízení. Vaše zkušenosti, rady a dotazy
Odpovědět
fplisek
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 129
Registrován: stř 07.5.2014, 15:30

Re: ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Příspěvek od fplisek »

Aktualizace fw je asi jediné, co vám závidím :) , Pulsara N355 už mám přes rok a nic, a asi ani nikdy nebude :)
Uživatelský avatar
jiri
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 182
Registrován: sob 24.10.2015, 21:03
Bydliště: Severní Morava

Re: ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Příspěvek od jiri »

Třeba pulsar aktualizace nepotřebuje. :D
Naposledy upravil(a) jiri dne sob 01.12.2018, 11:52, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
jiri
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 182
Registrován: sob 24.10.2015, 21:03
Bydliště: Severní Morava

Re: ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Příspěvek od jiri »

Dneska vyšla aktualizace aplikace Obsidian 4 na verzi, která podporuje mimo jiné stahování videí do telefonu. Pokud nevyskočí aktualizace automaticky, tak stačí odinstalovat a nainstalovat aplikaci.
Uživatelský avatar
jiri
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 182
Registrován: sob 24.10.2015, 21:03
Bydliště: Severní Morava

Re: ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Příspěvek od jiri »

Zháním ideálně neoprenové pouzdro na puškohled na 4K. Délka puškohledu z očnicí i sluneční clonou je 50cm. Prošel jsem co šlo, ale nikde jsem nenašel, neměl někdo více štěstí?
Martinř
Častý návštěvník
Příspěvky: 79
Registrován: stř 02.6.2010, 15:13

Re: ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Příspěvek od Martinř »

A taky je nová verze firmwaru!
Dotaz: jaký používáte přísvit, který se vám jeví jako nejlepší, já mám 915 laser od Pulsaru a nic moc!?
Uživatelský avatar
jiri
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 182
Registrován: sob 24.10.2015, 21:03
Bydliště: Severní Morava

Re: ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Příspěvek od jiri »

Tak majitele Pulsarů prasknou závistí :lol:
Je tu další update 3.1.04.330:
Fixed Bugs:

Minor Bug Fixes

Improvements:

Mobile App Gallery Improvement
Scopes Gallery Improvement

Testoval jsem, ale pořád se jak galerie, tak mobilní aplikace chová divně. Možná je to telefonem, ale moc tomu nevěřím.
Testoval to ještě někdo krome mě, funguje prohlížení videa bez zrnění, případně stahování do telefonu?
Uživatelský avatar
tanak
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 128
Registrován: čtv 25.6.2015, 21:30

Re: ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Příspěvek od tanak »

mam dotaz na majiteľov ATN X-sight 4K je toto točene na 162m ? lebo podla mňa je to na 60-70m

https://youtu.be/akfZVhH7fgE
benelli argo 30 06, ZEISS Duralyt 1,2-5x36 ,Kimber Stainless Ultra Carry 2 Lasery Crimson,minox 10x42, Kahles Helia CSX 2,5-10x50,pulsar n 355
mannlicher goeiser LC II 308.w LEFT HAND, Border ,pajero pinin,jeep compass,Termovízia FLIR SCOUT TK
zispo
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 374
Registrován: pát 15.1.2010, 6:13
Bydliště: jižní morava

Re: ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Příspěvek od zispo »

Pole všeho tam zůstala předelšlá nějaká naměřená vzdálenost. Dle délky přísvitu co je patrné je to vážně kolem 50M. :lol: :lol: :lol:
milan2012
Nový návštěvník
Příspěvky: 22
Registrován: stř 03.1.2018, 19:35

Re: ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Příspěvek od milan2012 »

Tak dnes som bol po ATN 5-20 Pro zatial len nastrelenie podla navodu bez problemov,prelustrovanie menu a teraz skuska N940 od Pulsaru co mi ostal po Yukone da sa s nim v pohode na 120m,pockame na mesacnu noc.
mar
Nový návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: pon 10.12.2018, 3:22

Re: ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Příspěvek od mar »

Jak to je při aktualizaci firmwaru? Zůstanou všechny původní nastavení stejné i nástřel? Dík za odpověď.
pultik
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 150
Registrován: ned 11.10.2009, 19:42
Bydliště: Královehradecko

Re: ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Příspěvek od pultik »

Udělej si export nastřelení na pamětovou kartu a po aktualizaci jen nahraj zpět do přístroje. Pokud by se ti aktualizace sekla nebo nebyla komletní máš zálohu.
Hoki
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 113
Registrován: úte 12.8.2008, 15:36
Bydliště: Zruč nad S.

Re: ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Příspěvek od Hoki »

Provedl jsem jednu aktualizaci na ver. .312, nástřel zůstal zachován. Podle rady Jiřího jsem si pro jistotu zapsal hodnoty souřadnic X-Y ,asi se neaktualizují všechny soubory, ale jen ty ,které se aktualizovat mají, což evidentně způsob nastřelení není.
Podařilo se mi sehnat laserový přísvit Dipol 850nm, subjektivně z toho mám lepší pocit než z diodového 850 i 940 nm, které jsem tedy prodal.
Na sluneční clonu jsem dal odklápěcí krytku, do které jsem zhotovil otvor 10-12 mm, čímž lze podstatně omezit parazitní sluneční záření, které působí negativně na kvalitu obrazu za slunečného dne. Tímto zacloněním získám sytější barevnou tonalitu obrazu, vyšší hloubku ostrosti obrazu a zvýraznění detailů. Záleží na konkrétních světelných podmínkách, orientaci vůči slunečnímu svitu a nastavení jasu displeje, ale fungujete to dobře, vyzkoušejte to.
Hoki
Uživatelský avatar
jiri
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 182
Registrován: sob 24.10.2015, 21:03
Bydliště: Severní Morava

Re: ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Příspěvek od jiri »

Po každém update atn doporučuje reset zařízení do defaultu viz originál manual: Once the Firmware update completes, please do a factory reset before using the product. Co jsem četl, tak někteří mají po update problémy a řeši to právě factory default.
xtaup
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 296
Registrován: pon 29.9.2008, 14:30
Bydliště: Podkrkonoší
Kontaktovat uživatele:

Re: ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Příspěvek od xtaup »

Při nastavování mi ATNko docela často zamrzá, takže je nutný reset. Máte někdo stejnou zkušenost??
Uživatelský avatar
jiri
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 182
Registrován: sob 24.10.2015, 21:03
Bydliště: Severní Morava

Re: ATN X-sight 4K a 4K BUCKHUNTER

Příspěvek od jiri »

Normální to není.
řešení může být:
Factory reset, nebo proveď aktualizaci na nejnovější firmware, pokud už nemáš.
Celkově mi připadá nejnovější firmware stabilní.
Odpovědět