Dahua M40B13

Noční vidění, termovize a podobná elektronická zařízení. Vaše zkušenosti, rady a dotazy
Odpovědět
Drahoš
Častý návštěvník
Příspěvky: 61
Registrován: úte 05.2.2008, 9:22

Dahua M40B13

Příspěvek od Drahoš »

Zdravím kolegové
Mate prosim někdo zkušenost s rozlišenim-kvalitou fotografí u tyhle thermošky?Fotky mají kolem 100KB u Parda treba přes 1MB.
Není to důležitá záležitost jen bych si chtěl potvrdit jestli tohle rozlišeni je v pořadku nebo ne.Je to o uplně jiném podáni scény oproti digitálu,takže asi těch dat netřeba mnoho.
Po aktualizaci firmware zůstala malá nepřijemnost.Dálkoměr mě ukazuje vzdálenost ve stopách,takže zhruba dělim třemi😁jinak s Dahua za tu částku velká spokojenost.Plní to, co já potřebuji při obeznaváni černé zvěře a zvěře drave.Navic mám přehled i o zajících :)
Škoda jen, že nabizená aplikace neumožnuje stahovani fotek do mobilu.Ale jinak s Dahua komunikuje spolehlivě.Protože při propojení s PC se dostat na fotku je komplikované.Vytváři jakousi divnou architekturu, takže rozkliknete treba 4 podsložky než se zobrazí dany soubor v jpg :)
Naposledy upravil(a) Drahoš dne stř 13.12.2023, 12:17, celkem upraveno 1 x.
argonaut
Nový návštěvník
Příspěvky: 33
Registrován: ned 21.3.2021, 8:09

Re: Dahua M40B13

Příspěvek od argonaut »

Fotky do mobilu uložit lze. Zkoušel jsem fotit skrze mobilní aplikaci a je třeba je hledat ve správné složce. Podívejte se do nastavení.

Ďábelskou strukturu vytvářených adresářů jsem nepobral, ani nepřišel na to, jak to změnit. Obecně jsou ty fotky v JPG hodně špatné, spíš informativní.
Drahoš
Častý návštěvník
Příspěvky: 61
Registrován: úte 05.2.2008, 9:22

Re: Dahua M40B13

Příspěvek od Drahoš »

Argonaute děkuji za reakci a potvrzení,že fotky zmíněná Dahua fotí informativní a taky ten systém ukladáni, že je netypický a jak uvádíte-ďábelský :D.Do nastaveni jsem mrknul a zkusil foto pres apku.
Ano pokud pořidím foto v aplikaci tak ji v položce soubory najdu, ale aplikace nedokaže stáhnout-zobrazit foto, které pořídím přímo kamerou.Aplikace nabizi možnost zobrazení foto pořizene aplikací a zobrazeni foto pořizené na SD kartu kamerouAsi to bude komplikovaným adresářem který se v přistroji vytváří.Nepořizoval jsem Dahuu kvůli fotu, to je podružné, ale mám rád když věci fungují jak mají :D.
Komunikoval jsem s obchod.zástupcem Dahua a sdělil,že stahování fotek přes aplikaci je možné až u novějších(dražšich)verzi.Že zatím neví jestli bude ještě nějaká aktualizace pro tenhle typ, která by tento problém-neproblém řešila.
argonaut
Nový návštěvník
Příspěvky: 33
Registrován: ned 21.3.2021, 8:09

Re: Dahua M40B13

Příspěvek od argonaut »

Pokud chcete obejít ty složky, je možná cesta přes Total Commander. Kartu načtete v PC, v Total commanderu si dáte "zobrazit soubory z podsložek / CTRL+B) a pak je uvidíte bez adresářů a lze je překopírovat.
Drahoš
Častý návštěvník
Příspěvky: 61
Registrován: úte 05.2.2008, 9:22

Re: Dahua M40B13

Příspěvek od Drahoš »

Díky,vyzkouším :)
Drahoš
Častý návštěvník
Příspěvky: 61
Registrován: úte 05.2.2008, 9:22

Re: Dahua M40B13

Příspěvek od Drahoš »

Vyzkoušeno.Dahua přimo propjena s PC přes USB. Kartu jsem nevyndával a přes Comndera supr.Hned je to přijemné.
Diky argonaute :) za radu :) Tak dlouho ho použivám a o týhle vychytávce nevěděl :(
Odpovědět