fotopasti Evolveo - zkušenosti

Noční vidění, termovize a podobná elektronická zařízení. Vaše zkušenosti, rady a dotazy
Odpovědět
rejd
Nový návštěvník
Příspěvky: 13
Registrován: úte 13.3.2007, 9:36

fotopasti Evolveo - zkušenosti

Příspěvek od rejd »

Dobrý den,
sešly se mi teď doma celkem tři fotopasti Evolveo StrongVision 4G LTE. Všechny s problémem s odesíláním. Zjistil jsem, že není možné v nich nastavit jiný odesílací sMTP server než evolveo. Přestože to nastavovací sw umožńuje, tak fotopast nastavení ignoruje a stále odesílé jen přes servery evolveo (je to vidět v logu fotopasti). Technická podpora to sice přímo nepotvrdila, ale jen si vedla kolem dokola svojí, že to mají otestováno jen se svým SMTP serverem. Fotopasti navíc po nějaké době přestanou odesílat a nedá se na ně ani dovolat, ani neregují na zasílání SMS (*500*,*520*). Fotopast sice dál fotí a ukládá na sd kartu, ale nic neodesílá. Pomůže jen vypnutí a zapnutí. Technická podpora opět nic. Pokud ji máte v revíru 30km daleko je to docela opruz.
Má někdo podobnou zkušenost, popř. povedlo se někomu vyřešit?

Děkuji.
vlady
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 121
Registrován: čtv 22.9.2016, 17:44
Bydliště: Luhačovice

Re: fotopasti Evolveo - zkušenosti

Příspěvek od vlady »

mám Evolveo StrongVision 2GB. je to neskutečnej šmejd, dělá přesně to co popisuješ. Zjistil jsem, že ta moje je přejmenovanej Suntek 801M, vyfotil jsem zakladni desku, napsal jsem na support a poslali mi novej firmware. Ten skvěle fotí, nepadá a taky se nedokáže přihlasit do mobilní sítě a tím pádem neposílá žádné fotky. prostě fotopast na houby. Podpora žádná, nepodařilo se mi ji spolehlivě rozběhat.
Na zkoušku jsem z Alíku objednal original Suntek 801M. Vyšlo to na 700Kč. Fotí, posílá a nepadá a je za 1/4 ceny, což mě obzvláště štve, za ty 2 Evolvea jsem jich mohl mít 8 a spolehlivějších.

PS: A ten jejich SMTP super server je opravdu věc. Pokud to pošlu přímo pres T-Mobile SMTP server, tak to přijde do minuty. Přes SMTP Evolveo to trvá 8-10min.
rejd
Nový návštěvník
Příspěvky: 13
Registrován: úte 13.3.2007, 9:36

Re: fotopasti Evolveo - zkušenosti

Příspěvek od rejd »

Jo, jo. S tou odezvou jejich SMTP serveru mam stejnou zkušenost. Proto jsem tam chtěl nastavit třeba ten seznam, ale fotopast to ignoruje a dál odesílá přes evolveo.net.
Ten fw ze sunteku chci ve stejný fotopasti taky zkoušet. Tak uvidíme.
To Evolveo StrongVision 4G LTE by u Sunteku mělo odpovídat modelu HC-801LTE.
rejd
Nový návštěvník
Příspěvky: 13
Registrován: úte 13.3.2007, 9:36

Re: fotopasti Evolveo - zkušenosti

Příspěvek od rejd »

Tak včera dorazily z fotopasti všechny maily za poslední tři dny. Všechny najednou. Že by zase nestíhal SMTP server Evolvea? A od tý doby zase nic.
JakubS
Nový návštěvník
Příspěvky: 31
Registrován: pát 23.10.2020, 17:48

Re: fotopasti Evolveo - zkušenosti

Příspěvek od JakubS »

Naprosty souhlas. Mam dve, obe dve jsou naprosto zoufale, nekdy 2 dny spi, potom najednou foti kazdou minutu. Na zmenu nastaveni parametru vubec nereaguji, jak pres Menu na fotopasti, tak v souboru na SD karte. Totalne nespolehlive, prakticky nepouzitelne. Servisni podpora nulova, to uz snad i s tim Ali mam lepsi zkusenosti. Evolveo nimdy vice.
Odpovědět