Tikka Varmint nebo Sako 85 Varmint

Vše o kulovnicích a malorážkách
Odpovědět
SAKO
Častý návštěvník
Příspěvky: 92
Registrován: ned 21.10.2007, 3:32
Bydliště: Praha

Tikka Varmint nebo Sako 85 Varmint

Příspěvek od SAKO »

Mam objednanou u Detexu Tikku Varmint 25-06 Rem, vypada to, ze bude az koncem roku, mozna...... Po tel. rozhovoru s Detexem jsme se zamotali do debaty o Saku 85 Varmint. Bez napinaku stoji 37000 a s napinakem 39 000. Je mozne jeste zmenit objednavku. Penize na Sako mam, zhruba 10 000 rozdilu zkousnu, vim, ze Sako ma jiny zaver, 3 ozuby, melo by mit lepsi kvalitu zpracovani, pazbu lamino nebo drevo, ma ale mensi vyber razi, nema 25-06, ale sel by jsem do 243Win., 260Rem, 7-08, 308 nebo 338 Federal nechci. Sli by jste do SAKA? Ma smysl brat Stainless? Mam na to tak tyden, moc dik.
Josef Kuřitka
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1064
Registrován: stř 27.9.2006, 17:15
Bydliště: Brno

Příspěvek od Josef Kuřitka »

Osobně jsem byl v obdobné situaci - chtěl jsem jenom nerez t + lamino + mag. v Saku. Prachy v ruce a Detex mě s příslibem "Možná" dal naději za 6-8 měsíců.Ttenkrát ale bylo za jeden "euřík" moc kačáků.Teď koukám do katalogu Kettner 2008 - německý pro Rakousko a tam je Varmint T 3 za 1034 E a v nerezu za 1197E. Na nic bych nečekal a zkusil poslat email : scs@eduard-kettner.at. Jinak mají pobočky v Salzburku, Linzi, Innsbruuk a samozřejmě v Německu.Na ocfic stránkách Saka se dá najít dovozce pro Rak., Německo a myslím, že to bude i u Tikky. Nečekat a jednat = udělat si radost a střílet.
Odpovědět