Hunters Video

Máte nějaký TIP na pěkné stránky nebo literaturu o lovecké-myslivecké nebo střelecké problematice? Podělte se prosím.
Odpovědět
Pavel20
Nový návštěvník
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 17.4.2008, 10:03
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Hunters Video

Příspěvek od Pavel20 »

Zdravím Vás,

koukal jste už někdo na některé z často inzerovaných loveckých videí s kolekce "Hunters Video". Musím říct, že jsem viděl zatím 3 DVD. Ted jsem dokoukal to poslední DVD s názvem " Vzrušení z honu na divočáky"
a první dojmy hrůza všechny DVD. Čekal jsem od toho hodně, podle reklam a ukázek, tak jsem dost zklamanej.
1) Nevím přesně o jakou šlo zemi, ale při výřadu zvěř na levém boku
2) Při naháňce na černou se be?ně střílí první kus, což vt?inou bývá vedoucí bachyně, a kolikrát ještě vidíte jak za ní běží malá selata, takže je ještě k tomou vodící a lovci se ještě usmívají a klepou na ramena
3) Co se tíče kvality obrazu, tak to je jediné co mě potěšilo, je výborná

Závěr:
Vzhledem k tomu, že jsem adept a sledoval jsem tyto DVD, které by měli být také trochu naučné, tak my to tak nepříjde. To co jsem tam viděl za nemyslivecké věci, mě dost mrzí, že se to dostane na tak vyhlá?ené DVD. Jediné co nemůžu posoudit je tedy to o čem tam mluví, pro?e DVD nemám v českém jazyce.

Tod vše... díky za komentáře
Vojta
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1001
Registrován: pát 11.5.2007, 15:16
Bydliště: Královéhradecko

Příspěvek od Vojta »

Je třeba si uvědomit, že ani jeden film ze série Hunters video není natáčen v ČR nebo SR! Tudí? se nedají podle mně srovnávat určité zásady a tradice týkající se lovu (ačkoli neznám tradice např. v Polsku) Naháňky na černou, které jsou na těchto DVD jsou z Maďarska - pokud vím.
Já osobně vlastním téměř celou sérii těchto filmů a pokud seženu poslední nové díly,rád je shlédnu.
V překladu znamená Hunters video - lovecké(á) video a tak se na tyto filmy musíme dívat! Uvidí?, že až shlédnež více filmů z této série, tvé dojmy a pocity se změní. každému se nemusí vše líbit - i já mám své oblíbené díly.
Na závěr bych chtěl říci, že podle mně série Hunters video nemá konkurenci, co se týče kvality a zpracování!
johnyc77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 764
Registrován: stř 07.5.2008, 11:07
Bydliště: Západní Čechy

Příspěvek od johnyc77 »

Souhlasim s Vojtou..všichni nemají určitě stejné tradice...U těch divočáků mě to taky zarazilo...Ale nikdo nikoho nenutí, aby se na to díval..
Patrik-30-06
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 310
Registrován: pon 16.6.2008, 12:09

Příspěvek od Patrik-30-06 »

Já jich mám asi 17.
22lr, 22 hornet, 222 rem, 243 win, 6,5x52r, 6,5x57, 6,5x55SE, 30-06, 6,5 Creedmoor
savazka
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 233
Registrován: čtv 20.11.2008, 17:20
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od savazka »

Na Hunters video mě vadí hlavně dvě věci: 1) některá DVD jsou dost krátká 2) Cena za jedno DVD je přímo nechutná! Naštěstí jsou i další způsoby, jak to sehnat-např podíváme se na to u kamaráda a tak, že.... :twisted: Ale jinak většina dílu se mi celkem líbila, jen mě zarážely lovy v Africe bo jak se to jmenovalo- konkrétně lov buvolů. Do chudáka buvola střelec nasolí pět šest ran- to ještě beru-na takovou horu jedna rana nemusí stačit, ale vyloženě mě štvalo, že buvol, na konci se silami ještě dohasína na zemi, snaží se postavit a pan lovec stojí metr od něj, úsměv přes celou hubu a vůbec ho nenapadne dát dostřelnou ránu a se zájmem kouká jak buvol zhasíná-hnus!!! Úcta ke zvěři žádná! Jo a ještě jedna věc-taky jsem viděl video od nás z Čech- lovec (ne myslivec) přišel, odstřelil (ne ulovil) jelena a upřímné Lovu zdar! počastoval stylovou odpovědí DĚKUJU! Chápu, když se to stane vyjevenému začínajícímu myslivci (což jsem zrovna teď já :lol: ), který se sotva drží na nohou nad prvním srncem, ale na jeleny se obvykle jezdí s troskou zkušeností než Lesu!
slavektis
Nový návštěvník
Příspěvky: 37
Registrován: stř 25.6.2008, 19:29

Příspěvek od slavektis »

Pavle,přesně jak to píše Vojta.Tyto DVD jsou lovecká tématika. Lovy na černou jsou hodně z Maďarska,střílí se pokud možno velká trofejová nebo aspoň velká zvěř.Na některých videech je vidět až sto kusové rudly-tam je to o něčem jiném. A až si prohlídnež některá videa přes yahoo,tam teprve uvidíš jak se dá taky "lovecky" vy?ít. :(
Uživatelský avatar
hanmilan
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 284
Registrován: pát 02.11.2007, 14:29
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek od hanmilan »

Nezbývá mi než potvrdit, co zde bylo již napsáno. Holt jiný kraj, jiný mrav. Mám také několik DVD z Ameriky a kolikrát nevím, jestli se mám u toho smát nebo brečet. S myslivostí to nemá nic společného, střílí se na obrovské vzdálenosti, lovci jsou v riflích, tradice žádné, úcta ke zvěři Rovněž. Česká myslivost je hult o něčem jiném. Přes tato negativa je i toto video svým způsobem zajímavé a ukazuje, jak se loví v jiných zemích.
ČZ 537 .270 Win + Meopta R1 7x56 RD, ČZ 537 7x64 + 4x32 Meopta (naháňková), Suzuki Jimny
vhool

Příspěvek od vhool »

vazeni kolegove,nechci a ani nebudu zde obhajovat praktiky v jinych zemich ale uvedomte si laskave ze myslivost jak ji zname a jak ji chapeme je pouze evropske specifikum a to jeste spise nase,ceske potazmo byvaleho rakouska uherska a mozna jeste anglie ale i tam to je jine.vsude jinde ve svete jde o lov a lovecktvi jako takove a pristup tamnich obyvatel se meni stejne jako zvyky oblast od oblasti.nase pojeti napr.pro americany stejne nepochopitelne a podivne jako jejich pro nas....duvodu je mnoho a napr.to ze oni lovi na velke dalky je dano tim ze maji jine podminky.vic to rozvadet nechci ale kdyz uz umite odsuzovat tak prosim taky pri tom sledovani DVD myslete :idea:
Vojta
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1001
Registrován: pát 11.5.2007, 15:16
Bydliště: Královéhradecko

Příspěvek od Vojta »

Jen bych se chtěl zeptat, zda si někdo z Vás objednal DVD od Hunters video z nabídky časopisu Myslivost a zda jsou nabízená DVD s Českým dabingem?
Pavel20
Nový návštěvník
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 17.4.2008, 10:03
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Hunter video Pro Vojtu

Příspěvek od Pavel20 »

Ahoj Vojto, neobjednával jsem to z Myslivosti, ale rozhodně vím, že pokud to objednáš z Myslivosti, tak je to s českým dabingem ;-)
Marek
Zkušený diskutér
Příspěvky: 584
Registrován: pon 04.12.2006, 11:01
Bydliště: Trutnovsko

Příspěvek od Marek »

Jojo, taky to mam pujcene od kamarada:) Vid Vojto :lol: Ale co by mi zajimalo je to jestli jim tam treba nechybi ty bachyne?? Kdyz jsem se koukal a snazil se to prekladat, tak tam meli dvoudenni vyrad tusim 18 knouru, 25 bachyni a 17 loncaku, myslim ze sele zadne :? Chapu ze se muzou ridit helslem- lovit velky, maly dorostou, ale co je moc to je prilis... A pokud to tam takle delaji vic roku po sobe, jak to ze tam ty velky prasata, hlavne trofejove knoury jeste majiž??
CZ 550 Lux -.270 Win - Meopta 2100 3-12x50
nimrod nimrod
Zkušený diskutér
Příspěvky: 951
Registrován: pon 08.1.2007, 22:54
Bydliště: Morava

Příspěvek od nimrod nimrod »

Marek píše: pokud to tam takle delaji vic roku po sobe, jak to ze tam ty velky prasata, hlavne trofejove knoury jeste majiž??
Taky mě to napadlo, ale buďte si jistí, že dobře ví co dělají, protože účast na nakových nadháňkách není levnou zále?itostí a ta zvěř tam prostě být musí - opakovaně, jinak tam nikdo jezdit za ty prachy nebude - buď tam jsou prostě takové stavy a jinak než poplatkově se tě??í kus neloví, anebo se tě??í kusy odchovávají a vypouští. K těm NEMYSLIVCŮM, je jasné, že to jsou téměř vše poplatkoví lovci, kteří za své peníze nebudou přece střílet selátka :wink: další věc je, že neloví jenom samé trofejvé kusy, akorát ty obyčejné na videu málo uvidíte, když tak to už musí být dobře povedená rána.
Co mě ale napadá - spíš muzí být hrůza druhý den ty postřílené kusy dosledovávat, pokud je výřad např. 40ks, tak postřílených bude určitě nejméně 20%:?
Jirka C.
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 129
Registrován: úte 25.11.2008, 14:00

Příspěvek od Jirka C. »

Vojta píše:Jen bych se chtěl zeptat, zda si někdo z Vás objednal DVD od Hunters video z nabídky časopisu Myslivost a zda jsou nabízená DVD s Českým dabingem?
Jo, je to s českým dabingem. Loni se mi dostaly do rukou 3 "přepálený" filmy od HunterVideo a ty v češtině nebyly, takže jsem se musel spokojit s mou vetchou, ale v tomto případě dostačující angličtinou. Co přišly tyhle filmy na českej trh, tak je tam i čeština. Kupoval jsem jedno DVD v Myslivosti pro bráchu a je to super (film Lovecké střelivo)
Odpovědět