Prosím o radu - Hakko vs. Odeon

Lovecké puškohledy a vše o nich. Vaše zkušenosti, rady a dotazy.
Odpovědět
Slezák Marek
Nový návštěvník
Příspěvky: 20
Registrován: stř 24.12.2008, 19:00
Bydliště: Brno

Prosím o radu - Hakko vs. Odeon

Příspěvek od Slezák Marek »

Dobrý den,
měl bych přání. Nemohu se rozhodnout jakou optiku si pořídit. Na Meoptu, či jiné finančně náročnější značky nejsou peníze a tak se rozhuduji mezi Hakko a Odeonem. Ani jedno není žádný terno, to je mi jasné, ale nevím, který z nich je lepší. slyšel jsem chválu i hanu na obě značky. Jinak, chci pevné zvět?ení 8X56 c červeným bodem. Mohl byste mi někdo poradit? Děkuji
johnysvoboda
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: úte 29.1.2008, 17:11
Bydliště: Hlinsko

Příspěvek od johnysvoboda »

No nerekl si hlavne na jakou razi kulovnice to chces davat. jestli to mas na neco slabeho tak to bude stacit.kamarad to mel na 270WSM a nemohl to nastrelit..porad to chodilo kam chtelo tak koupil radsi starsi meoptu.
Drahoš
Častý návštěvník
Příspěvky: 61
Registrován: úte 05.2.2008, 9:22

Hakko

Příspěvek od Drahoš »

No určitě Hakko.Mám ho na kulobroku W308/12 a nehne se ani o fous.Variábl Winner.Má za sebou už pár desitek ran na střelnici i revíru.V 8x56čb se pohybuje cena kolem 12 000kč u řady majesty.Světelnost u majesty podst. lepší než u Winera proto také cena je jinde.bohužel v době kdy jsem bral Winera řada majesty u nás nebyla v prodeji.Kurs jenu oproti kč přitvrdil takže ceny u hakk půjdou určitě nahoru.
Draho?
hakko
Nový návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 20.11.2008, 22:50

Příspěvek od hakko »

Mám Hakko Superb 4-16*56 na CZ 550, ráže 308W, vystřeleno cca. 80 ran a nástřel drží bez problémů, překvapivě má i slušnou světelnost. Dobrý poměr kvalita/cena. Zde je odkaz na ofic. stránky www.japanoptics.co.jp. Modelovou řadu Winner již asi Hakko nevyrábí.
Slezák Marek
Nový návštěvník
Příspěvky: 20
Registrován: stř 24.12.2008, 19:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Slezák Marek »

johnysvoboda píše:No nerekl si hlavne na jakou razi kulovnice to chces davat. jestli to mas na neco slabeho tak to bude stacit.kamarad to mel na 270WSM a nemohl to nastrelit..porad to chodilo kam chtelo tak koupil radsi starsi meoptu.
ráže na kterou tuto optiku budu dávat, je 308 W, prodejce mě od Hakka odrazoval a nabízel mi buď Odeon a nebo Barsku, takže nevím.??????
Slezák Marek
Nový návštěvník
Příspěvky: 20
Registrován: stř 24.12.2008, 19:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Slezák Marek »

johnysvoboda píše:No nerekl si hlavne na jakou razi kulovnice to chces davat. jestli to mas na neco slabeho tak to bude stacit.kamarad to mel na 270WSM a nemohl to nastrelit..porad to chodilo kam chtelo tak koupil radsi starsi meoptu.
ráže na kterou tuto optiku budu dávat, je 308 W, prodejce mě od Hakka odrazoval a nabízel mi buď Odeon a nebo Barsku, takže nevím.??????
johnysvoboda
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: úte 29.1.2008, 17:11
Bydliště: Hlinsko

Příspěvek od johnysvoboda »

Osobne je to tva volba ale myslim ze taky muze? narazit na vyrobek ktery bude tzv.z páteční směny..ale take nemusi?.podle me je to trochu sazka do loterie kdyz zamyslis koupi nejake takove značky.Nezrazuju tě.Osobne bcyh radsi investoval o par korun vic a nebo koupil starsi meoptu.To? můj nazor.Vím že kamarad s tím spokojen nebyl.A s reklamaci mel taky problémy.
Ber to jen orientačne.
Slezák Marek
Nový návštěvník
Příspěvky: 20
Registrován: stř 24.12.2008, 19:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Slezák Marek »

Tak já vím, že to není bůh ví jaká kvalita a ani s tím nepočítám, ale jelikož budu kupovat i kulovnici a potřebuju aby to byl spíš pracovní nástroj a ne aby dělal parádu, tak musím koukat dost na peníze. Třeba si za 2, 3 roky pořídím něco kvalitnějšího, ale nyní mám smůlu.
Drahoš
Častý návštěvník
Příspěvky: 61
Registrován: úte 05.2.2008, 9:22

hakko-odeon

Příspěvek od Drahoš »

Hakko je japonec a pokud bude od www.jsa.cz bude určitě přímo z japon.
nechávají si dávat přímo u výrobce svůj cejch, že by mechanicky nevydržel nemusíš mít obavy.Záruku dáva ?ebesta 5let.
rws

opika

Příspěvek od rws »

Marku, Napiš nám kolik peněz máš na puškohled připraveno? Dnes už by jsi sehnal třeba starší Meostár 3-12x56 s bodem za 14000 Kč ještě s dobrou zárukou ?
mischak
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 145
Registrován: pát 07.12.2007, 21:50

Příspěvek od mischak »

určitě hakko majesty nez Odeon
Kulovnice Brno Z 8x57JS, ZP 149 12/12, Brokovnice samonabíjecí ČZ 12/65
J.Laser
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 30.8.2007, 11:11
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser »

když chceš za dva roky koupit něco kvalitnějšího. tak si dej na flintu starýho Zeisse z NDR a nebudeš mít žádný problém. S Hakko či Odeonem a ještě variablem tě čeká mnoho zklamání a permanentní nasranost za jakej klump si to mohl zaplatit tak hří?ný peníze. :roll:
Nežli pošleš střelu v dál,napřed mysli potom pal.
rws

Re: Prosím o radu - Hakko vs. Odeon

Příspěvek od rws »

Má zde již někdo praktické zkušenosti s novou řadou Hakko Majesty ? Docela by mě zajímala světelnost třeba proti Meostaru ?
Odpovědět