Zajímavé ceny kul.zbraní

Vše o kulovnicích a malorážkách
Odpovědět
Olaf
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 318
Registrován: úte 26.9.2006, 14:38

Zajímavé ceny kul.zbraní

Příspěvek od Olaf »

Vážení kolegové vím, že řada z Vás má za lubem nákup nové kulové zbraně. Mě se v nedávné době povedl nákup kulobroku Merkel s velmi výraznou slevou. Akce se periodicky opakují, takže letos v lednu opět možný nákup až s 50% slevou. Doufám, že moderátoři nebudou toto vlákno považovat za komerční, nejsem na tom nikterak finančně zainteresován, jen jsem tam nakoupil a spokojenost. Od té doby mě zasílají do e-mailu pravidelně jejich nabídky o které se s Vámi chci podělit. :oops:
http://www.frankonia.de/waffen/langwaff ... e=0&displa
vhool

Re: Zajímavé ceny kul.zbraní

Příspěvek od vhool »

vzhledem k tomu ze jsem se na tom podilel tak to za komerci nepovazuji,jen uved ty peripetie co ten nakup provazeli ....papirove vse v poho jen je treba dodat,ze nabidka je jedna vec ale na zbozi muzete cekat i pres pul roku a v pripade ze mate pech tak sice u frankonie o penize neprijdete ale defakto jim je na urcity cas pujcite .... :wink:
Mosin
Zkušený diskutér
Příspěvky: 633
Registrován: sob 14.10.2006, 10:20
Bydliště: jižní MORAVA

Re: Zajímavé ceny kul.zbraní

Příspěvek od Mosin »

Jen mne irituje jedna věc. V nabídce je možné si zakoupit kulovnice CZ 550 ve velmi zajímavých rážích jako 505G., 300H&H atp. Když jsem byl ve CZ, tak mne kolega požádal, abych se pokusil mu jednu takovou zajistit. Byl to prosím problém nad problém. Spíše mne přemlouvali k tomu ať vyměním střelivo a nevymýšlím velkou ráži. Přes má tvrzení, že se mi jedná přímo o 505G a munici mám veměněnu, se mi stejně nepodařilo nic ujednat. Konečným verdiktem bylo, že na našem trhu tyto typy kulovnicí není možné zakoupit, jedině, že bych si jej nechal dovést třeba z Německa.

CZ 550 se dá občas koupit za dobrý peníz i na podnikové prodejně přímo v UB. Více poznatků by mohl sdělit Vena.
CZ 550, 308 Win. / CZ 527 Varmint 223Rem / CZ 550 300WinMag / BO 98 9,3x62
ZG 47 8x57 JS / ZBK 110, 5,6x50 RM + 12x70 / ZP 16x70 / IŽH-27EM-1C 12x70
Odpovědět