Porucha na novém ZH

Vše o brokovnicích
Odpovědět
Petr Kaděrka
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 115
Registrován: sob 27.12.2008, 22:29
Bydliště: Bílá

Porucha na novém ZH

Příspěvek od Petr Kaděrka »

Minulý týden jsme měli brokové střelby a na nich nové ZH 12/12 SKEET (zakoupeno v listopadu 2009) asi po 100 ranách, zrovinka když jsem jej měl v rukách já, jsem si všiml po přebíjení volné baskule v pažbě. Náboje jsem vyndal, zbraň dal mimo. Kolegové radí sundej botku dotáhni šroub a bude vše o.k. Raději jsem to neudělal, protože po lepším ohledání byly na částí pažby co obepíná baskuli (před krkem) 2 prasklinky (každá z jedné strany). Takže žádné rýpání, flinta je v záruce (ani není moje), tak jsem zvědavý co na to prodejce. Máte někdo pod. zkušenosti?
psdk
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 130
Registrován: úte 13.1.2009, 12:24
Bydliště: Opava

Re: Porucha na novém ZH

Příspěvek od psdk »

Kolegové měli pravdu a nejspíš s tím prodejce stejně nic jiného neudělá.
Ovšem pokud je napraskla pažba pak to bylo buď způsobeno rázi výstřelu když to bylo uvolněné nebo to někde pne což je horší.
Ale zvykej si ...:-) ... to je ZH skeet ... :-) ... počkej až začne tuplovat a bude ti rupat jeden udernik za druhým :-) když to budeš moc žhavit tak se ti rozletujou hlavně ... ovšem za ty prachy furt nejlepší sportovní zbraň do začátku
ZKK600, ZG47, Savage 99, Mannlicher6,5x55SE, Mannlicher308Win, MannlicherM95, troják Fuckert, KB Holek Brno, koza Holek, Stevens,KB Tikka, Petřík, Husqvarna, Marochi, Voere, CZ75PD, CZ 75RAMI, karabina TIRMAX, ...
dvě Borderteriérky
Odpovědět