Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Vše o střeleckých dovednostech nutných k lovu
Odpovědět
Hans88Vagus
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 312
Registrován: stř 27.6.2007, 19:02
Bydliště: Drahánská vrchovina

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od Hans88Vagus »

Ty vytlučené hlavně vyčistil jakým způsobem? Sám bych chtěl zrenovovat dvojku, má už brynýr pryč ošoupaný od kabátu a lehce chytnuté hlavně ale zatím žádná díra. Díky za info
savazka
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 233
Registrován: čtv 20.11.2008, 17:20
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od savazka »

Jak to číštění probíhá to vážně nemám představu- všiml jsem si toho až když jsem zbraň dovezl domů- s hlavněma nebyla žádná závada, tak nebyl důvod se dívat rovnou na místě. Každopádně po něm zmizely všechny menší důlky/vypadaniny/vyrezliny nebo od čeho to bylo, zůstaly jen ty hluboké...každopádně to hodně pomohlo.
Brno Effect 6,5x57R
UB 16x70 / 5,6x52R
Belgie 16/70
ZKM 456
rws

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od rws »

Dnes byla otevřena nová prodejna zbraní a střeliva v Českých Budějovicích,je to pobočka Detexu.

http://www.detex.cz/nova-prodejna-detex ... udejovice/
včelák
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 180
Registrován: úte 22.12.2009, 5:06

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od včelák »

Tak jak to dopadá s Řehákovcema z Třebové,jsou to fakt hajzlové .Mně se snažili strašně ojebat a když se mi podařilo kulobrok reklamovat a vymněnit za jiný tak stejně není ok. Sehnali někde nepodarky --snad druhou volbu --co by normálně fabryka na trh nepustila. Ten první kulobrok -fungl novej- byl fakt síla, volný chod střely SPECE 11,2g byl 16mm a u střely 9g to bylo 19mm a to nebylo zdaleka všechno .Maj kvalitní flinty a ty jsou o 3000kč dražší než jinde.Jak je cena o 500kč nižší než konkurence tak je to to o čem píšu. Umněj německy jezděj po velethách a scháněj samí takový potfuky. Ty potfuky s hystoryckejma zbraněma kuli kterejm maj sedět -to je přesně jejich styl :twisted:
martinh
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 422
Registrován: čtv 16.4.2009, 14:56
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od martinh »

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na obchod se zbraněmi v Jindřichovým Hradci- konkrétně obchod pana Vistořína. Máte s ním nějaké zkušenosti. Děkuji za odpovědi
Sauer 202 + Zeiss Victory HT 3-12x56, Sauer 404 8x57 IS, CZ 550 Lux 308W...
Alda
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1291
Registrován: ned 07.1.2007, 22:18
Bydliště: Okoli Prahy pres tyden, jizni Cechy o vikendu

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od Alda »

ackoliv JH znam dobre, jmeno vistorinek mi nic nerika. muzs tvuj dotaz upresnit, kde treba sidli?
Ceska myslivost bude takova, jakou si ji my, cesti myslivci a lovci, udelame
martinh
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 422
Registrován: čtv 16.4.2009, 14:56
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od martinh »

jedná se o toto http://www.zbrane.vista-jh.cz/ Sháním brokovej automat(baikal MP 153) a nabídl mi celkem dobrou cenu tak se chci optat jaké má s ním kdo zkušenostii. Děkuji.
Sauer 202 + Zeiss Victory HT 3-12x56, Sauer 404 8x57 IS, CZ 550 Lux 308W...
Alda
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1291
Registrován: ned 07.1.2007, 22:18
Bydliště: Okoli Prahy pres tyden, jizni Cechy o vikendu

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od Alda »

ciste teoreticky bych ho mel diky svemu puvodu znat, ale uprimne jsem o nem nikdy neslysel...
Ceska myslivost bude takova, jakou si ji my, cesti myslivci a lovci, udelame
Kleer
Častý návštěvník
Příspěvky: 70
Registrován: pát 04.5.2007, 10:38
Bydliště: Prostějov

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od Kleer »

Ahoj, máte někdo osobní zkušenost s obchodem "Frýbort zbraně". Nějak se nemůžu dopátrat na web. stránkách, kde mají sídlo, kontakt atd.

http://frybortzbrane.cz/

Mají celkem zajímavou cenu u jedné konkrétní zbraně (oproti ostatním prodejcům), tak by mě zájímalo nějaké další info. Za případné postřehy díky, TG
Josef Pejchar
Nový návštěvník
Příspěvky: 49
Registrován: stř 10.9.2008, 13:50
Bydliště: Brno

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od Josef Pejchar »

Zbraně - Střelivo
Masarykovo nám. 8
697 01 Kyjov

tel./fax: 518 613 280, 602 751 091
e-mail: frybortzbrane@seznam.cz

IČO: 45508607

Stačí kliknout na tlačítko KONTAKT v vodorovné liště vpravo.
Kleer
Častý návštěvník
Příspěvky: 70
Registrován: pát 04.5.2007, 10:38
Bydliště: Prostějov

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od Kleer »

Ať se dívám, jak se dívám, žádná kolonka kontakt se mi tam nezobrazuje. Tomu nerozumím ... Ale děkuji za info kontaktu, plně dostačující ...
Toma
Zkušený diskutér
Příspěvky: 622
Registrován: úte 13.11.2007, 10:37

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od Toma »

Hned pod měnícím se obrázkem zvěře napravo je kontakt.
Lovec zabíjí jednou ranou.
Kleer
Častý návštěvník
Příspěvky: 70
Registrován: pát 04.5.2007, 10:38
Bydliště: Prostějov

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od Kleer »

Opravdu tam nic nemám ... divné ...
Alda
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1291
Registrován: ned 07.1.2007, 22:18
Bydliště: Okoli Prahy pres tyden, jizni Cechy o vikendu

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od Alda »

jelikoz jsem v posledni dobe finalizoval me rozhodnuti ohledne nove flitny, kontaktoval jsem i nekolik prodejcu tady v cechach. a v pameti mi na hodne dlouho zustane "privetivost" prodejce z nimrodu chomutov. kdyz jsem mu rekl, jakou zbran shanim, zacal mi nutit sauera - ze pry to je alespon poradna zbran, ze moji volbu by nikdy nechtel. kdyz pochopil, ze nazor nezmenim, zacal mi nutit razi, kterou meli na sklade... kdyz nepochodil, slibil, ze zjisti podminky mnou poptavane zbrane a ze se mi ozve. a skutecne - behem par minut mi volal a sdelil cenove podminky, ktere vsak byly varazne vyssi, nez jina aktualni nabidka. odmitl jsem tedy a rozloucili se. za chvili mi vsak vola opet a rika, ze se s majitelem domluvil, ze mi nabizi tu jejich "na sklade" za lepsich podminek. kdyz jsem opet odmitl s tim, ze mam lepsi nabidku, odvetil: "Tak si ji kupte, kde chcete, NAZDAR!" a telefon polozil... byl jsem tak v soku, ze moje reakce, ze si snad netykame, prisla az ve chvili, kdy uz mi telefon jen tutal...byl jsem chvili jak opareny, ale hned jsem zavolal zept, ze chci mluvit s vedoucim. dotycny je pry vedouci prodejny, tak jsem chtel cislo na majitele. kdyz jsem mu zavolal a popsal, co se mi stalo, omluvil se mi, ze by se to stat nemelo. a na muj argument, ze pokud prodavaji tak drahou mysliveckou vyzbroj, meli by se ke svym cilovym zakaznikum chovat jinak, odvetil: "Dyt mam na tom jen 5 % (resp. 10% - to uz si ted nepamatuju...)". co dodat - NIMROD CHOMUTOV - JIZ NIKDY VICE!
Ceska myslivost bude takova, jakou si ji my, cesti myslivci a lovci, udelame
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Příspěvek od kasari »

:roll: Aldo, Aldo... Proč ses nezeptal? Tady v okolí všichni víme, že nic horšího tu už snad ani není a nechodíme tam ani pro sirky... :lol:
Holt pan Žemlička opět (ne-) zklamal.
Ulkomaalainen...
Odpovědět