muflon

Co se nám podařilo ulovit bezezbraní
Pavel.K.
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 123
Registrován: pát 24.11.2006, 18:48
Bydliště: z okolí Liberce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel.K. »

škoda že na tu dálku neni poznat co to je! Ale příde mi to stra?livej nezvyk vidět muflony někde v polích a loukách,tady u nás jen a jen na horách!
Samozřejmě že když je moc sněhu tak ustupují ní? ,ale to jsou jen takový úseky kde ta zvěř přejde 300m ke hlavnímu středisku krmelců přes otevřenej prostor! tedy takovou horskou louku kam chodí opravdu jen v zimě a na jaře s čerstvě nakladenými muflončaty!
Jinak jak vhool píše s těma sousedama který střílejí muflony a všechno co se hne bych zamet!!!
někteří to fakt v hlavě nemají srovnáno :?: :(
Pavel
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek41 »

To Vhool.Tak to já bych o ně strach měl.Je vidět,že u vás jsou asi v pohodě.To na těch mezích jsou jabloně?
Pavel.K.
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 123
Registrován: pát 24.11.2006, 18:48
Bydliště: z okolí Liberce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel.K. »

Jo u nás sou mufloni opravdu jako ve vatě!! 8) mají se tady pěkně a my se jim v tom snažíme co nejvíc napomoci aby byli v pohodě!! ty meze sou bezový a trnitý! jen přes ně přejdou a sou u krmelců!!! pro ně je to otázka 4minut!! :)
Pavel.K.
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 123
Registrován: pát 24.11.2006, 18:48
Bydliště: z okolí Liberce
Kontaktovat uživatele:

mufloni

Příspěvek od Pavel.K. »

Jo u nás sou mufloni opravdu jako ve vatě!! 8) mají se tady pěkně a my se jim v tom snažíme co nejvíc napomoci aby byli v pohodě!! ty meze sou bezový a trnitý! jen přes ně přejdou a sou u krmelců!!! pro ně je to otázka 4minut!! :)
vhool

Příspěvek od vhool »

sem tam jablon sem tam svestka.je to tam takova vsehochut.o muflony strach nemam.jsou tam takovy plane ze opravdu s loveckou flintou mas minimalni sanci na uspech. :wink:
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek41 »

však já bych časem vy?pekuloval jak se na ně dostat i s tou loveckou kulovnicí. :lol: :lol: :wink: Vy je máte normovaný?
vhool

Příspěvek od vhool »

u nas nejsou,jen vyjmecne zavitaj v noci.je to u sousedu kousek od hranice honitby.oni je tam uz normovany maj ale pred par lety kdyz to jeste byl nehonebni pozemek (povrchovy dul a jeste se tam tezilo) tak jsem tam delal sanitarni odstrel celkem pravidelne a ver mi ze te opravdu bliz jak na 350+ nepusti.neni se kam schovat.tohle foto je celkem vyjimka ze vylezli ze sachty ale v dobach lovu se zdrzuji uplne jinde a tam je placka a neni se kam schovat.i kdyz se plazis tak jsi tam jak na stole.to vis ze luftaci slintaj a vztekaj se ale nemaj sanci.a diky tomu ze je to takhle otevreny tak nemaj sanci ani pytlaci,nastesti.navic v noci tam jezdi ochranka takze auto nebo pytlak maj smulu.proto si myslim ze tam jeste nejaky patek vydrzi a navic tam maj idealni podminky :lol:
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek41 »

Tak to mají mufíci štěstí.Ale jinak u těch jabloní,proto jsem se ptal.Vykopat jámu udělat po převládajícím větru boudu pěkně v zemi.však oni jablíčka rádi.Já vím jak jsou ostrašití.Já jsem z podobné boudy střílel lišky.A i se stalo,že mi lišák pokropil střílnu.Doma pak dost nepříjemná zaležitost :lol: :lol:
Mosin
Zkušený diskutér
Příspěvky: 633
Registrován: sob 14.10.2006, 10:20
Bydliště: jižní MORAVA

Příspěvek od Mosin »

no to je krása. Tak nějak mě napadá, že jsme v revíru naposledy také měli podobné stádečko (rudlík). No bohužel to byly opravdu jen ovce, které spásaly prý ekologicky koryto řeky :cry: No někdo řekne ovec jako ovec, ale tyto jsou krásný. Jen kdybys měl nějaký super fo»ák, aby to bylo lépe vidět. Jinak opravdu krása. :shock:
CZ 550, 308 Win. / CZ 527 Varmint 223Rem / CZ 550 300WinMag / BO 98 9,3x62
ZG 47 8x57 JS / ZBK 110, 5,6x50 RM + 12x70 / ZP 16x70 / IŽH-27EM-1C 12x70
vhool

Příspěvek od vhool »

no fotak mam dost dobrej ale co muze clovek cekat na vice nez 800m a z ruky.jsem rad alespon za tohle :oops:

to zdenek:jak uz jsem psal.mufici sem zajdou pouze mimo dobu lovu a na sachte by te asi hnali kdybys jim tam kopal zemljanku.nesmi tam byt ani kazatelny.jsou to useky jako u nas.rekultivace (to je i duvod proc obcas strilim srnci na 300+) :wink:
Odpovědět