Rossler Titan 6

Vše o kulovnicích a malorážkách
Odpovědět
Uživatelský avatar
Choochoo007
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1408
Registrován: úte 28.11.2006, 20:34
Bydliště: Jižní čechy

Re: Rossler Titan 6

Příspěvek od Choochoo007 »

Není to na druhou stranu jedno, kdo a jak plati DPH. Pokud Ti pan Kydlicek, potvrdi cenu v e-shopu, tak zboží musís stejne odebrat na prodejne a uz Te nemusi zajimat kdo a jak plati DPH. TA cena muze byt naprosto v poho, nevis kdy a za kolik nakoupil. Kolik ma kdo prihozino a kolik vlastne pak muze delat DPH z marze tezko rici :wink:
Myslivost se scvrkává na sezení u hromady žrádla a natláčky, kdy se bezhlavě pálí po všem[figi]
predator1
Častý návštěvník
Příspěvky: 77
Registrován: pon 21.5.2012, 10:35

Re: Rossler Titan 6

Příspěvek od predator1 »

Všecky tydle spekulace jsou na nic. ChooChoo007 to píše správně. Cena je daná, pochybná čínská kopie to určitě není, a tak není čeho se bát. Navíc - spousta prodejců pracuje s marží 100%. To si uvědomte. Odečtěte si z ceny DPH a zbitek vydělte dvěma. A to je ta cena, za kterou nakupují. A tenhle evidentně s marží výrazně menší. Nějaké DPH je drobek.
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3405
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: Rossler Titan 6

Příspěvek od dalas »

Asi se cenový zázrak nekoná. Zdá se to být běžná cena za verzi standard, která je opravdu o několik tisíc levnější, než ostatní verze. p. Kydlíček 21 990,- x Kozap 21 238,- :?
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
cejlon
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 199
Registrován: pon 02.10.2006, 9:54
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Rossler Titan 6

Příspěvek od cejlon »

Dát 21, nebo 22tis. za takovou kulovnici......co bys ještě chtěl? 8)
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3405
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: Rossler Titan 6

Příspěvek od dalas »

Musím trochu korigovat svoje tvrzení. Koukl jsem na detail kulovnice u Kozapu a cena 21 238,- je bez DPH. S DPH je 25 485,-
Asi u pana Kydlíčka je zakopanej pes v tom DPH. To co uvádí na stránkách, je to skutečně konečná cena? Jinak neřeším absolutní cenu, ale o rozdíl mezi prodejci. I za 24 t by byl nejlevnější, tak proč by to zrovna nechával za necelých 22 ?
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
j.stepus
Nový návštěvník
Příspěvky: 32
Registrován: ned 27.5.2012, 22:08

Re: Rossler Titan 6

Příspěvek od j.stepus »

Asi bude nejlepší, když mu zavolám. :D
fori
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 105
Registrován: úte 14.2.2012, 14:19

Re: Rossler Titan 6

Příspěvek od fori »

Chlapi, je Vás to spousta co Rosslera máte již několik let. Zhodnoťte Veše zkušenosti s touto flintou. V celém vláknu se toho tu naspekulovalo dost, ale mě by zajímalo všechno co se Vám skuktečně osvědčilo, nebo naopak ne. Taky by mě zajímalo, jestli, kdyby ste šli opět pro novou kulovnici, by ste po ní šáhli znovu, nebo jestli by ste to už neudělali. Díky
fary
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 134
Registrován: pon 24.1.2011, 18:54

Re: Rossler Titan 6

Příspěvek od fary »

Rosslera jsem měl 3 roky v 8x57JS, provedení standart. Celkově si nelze na nic stěžovat, přesnost vynikající, spoušť bez napínáčku velmi dobrá, jasně čitelná, pažba lícná, mimochodem dřevo ve standartu na naše poměry velmi nadstandartní, lehká, krátká, pojistka tam, kde má být. Negativa (nutno podotknout že co jsou pro mě negativa nemusí být nutně negativa pro jiného ): pokud jsi šťoura a zbraň rozebereš, zděsíš se spoušťového a pojistného mechanismu, já osobně soustavu zohýbaných drátů přirovnávám k mechanice "antiperlovky" pokud si na tuto hračku vzpomínáte, ALE chodí hladce a jistě. Druhá věc co mi trochu vadila bylo to, že při nabíjení ze zásobníku se pravidelně olověná špic deformuje o ozuby v hlavni, no a další negativum, kvůli které jsem zbraň prodal, ale opět musím doplnit že ze stejného důvodu jsem nebyl spokojen ani ze steyerem, Barem, Brow. BLR, je výrobcem nevyřešené upevnění montáže na pouzdro závěru. Sice jsem se s tímto poznatkem zatím nesetkal, jsem tedy asi jediný, ale mě prostě vadí ( jelikož na naháňky nejraději přes pevná mířidla ), že připevněním základových kamenů jakéhokoliv systému včetně weaver, se značně znepřehlední střelba právě přes pevná mířidla, způsobená výškou kamenů. S tím mám takový dojem žádný výrobce nepočítá a výšku mířidel tomu nepřizpůsobí. Ale opět zdůrazňuji že to pro někoho vůbec nemusí být problém. Ale faktem je, že zbraně se základnou pro montáž řešenou výrobcem tento problém odpadá. Já nakonec skončil u KR1.
kodyz
Nový návštěvník
Příspěvky: 42
Registrován: ned 30.5.2010, 15:17

Re: Rossler Titan 6

Příspěvek od kodyz »

Dobrý den, slyšel jsem o případu, kdy při přebíjení uživatel vytrhl celý závěr z pouzdra. Máte někdo podobnou zkušenost?
numberjan
Nový návštěvník
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 01.10.2009, 9:54
Bydliště: Rokycansko

Re: Rossler Titan 6

Příspěvek od numberjan »

fori píše:Chlapi, je Vás to spousta co Rosslera máte již několik let. Zhodnoťte Veše zkušenosti s touto flintou. V celém vláknu se toho tu naspekulovalo dost, ale mě by zajímalo všechno co se Vám skuktečně osvědčilo, nebo naopak ne. Taky by mě zajímalo, jestli, kdyby ste šli opět pro novou kulovnici, by ste po ní šáhli znovu, nebo jestli by ste to už neudělali. Díky
Titana mám v 8x57IS několik let a jsem velmi spokojen 8) .Vybral jsem si standard, protože mi hned padl do ruky a měl docela pěkné dřevo. Později mi pažbař přidělal ebenový nos, prodloužil rukojeť a přemístil mi poutko rovnoběžně s hlavní, nosí se tak lépe. Rychloupínací poutka cvakala, tak jsem je vyměnil za standardní.
Na pouzdro závěru jsem si nechal od puškaře přidělat weaver lištu Kozap a v tu chvíli jsem neviděl na mířidla :? . Puškař mi ji veprostřed lehce vyfrézoval a bylo to vyřešené, na naháňce je v případě nutnosti možno poměrně přesně střílet přes mířidla ( testováno na střelnici, osobně mi nejlépe vyhovuje i na blízko variábl s bodem na zvětšení 3x) .
Pušku jsem si vybíral hlavně podle zpracování a hmotnosti, protože ji mám hlavně na dlouhé šoulání a na naháňky. Rána z této osmičky je sice hlasitá, ale příjemná a přesná, střílím do 150m. Mám vystřeleno asi 300 ran a jediná závada byla vymačkaná pružina v zásobníku (ten je trochu odbytý a pružina se musí občas natáhnout :o ). Zaráželo mi provedení pouzdra závěru z duralu, ale funguje to, zbraň se i dobře udržuje a hlaveň zatím nerezne. Rozhodně ji nešetřím, je to pro mě "pracovní" nástroj, ale snažím se ji jen normálně udržovat ( čistit a olejovat). Opakovačku v této kvalitě s výměnnou hlavní, hmotnosti 2,8kg a ceně kolem 20tis jsem nikde neviděl. Šel bych do ní znovu.
8x57IS, 6,5 Creedmoor, 7,62x39, 12/76
Borlice
Špalda
Častý návštěvník
Příspěvky: 55
Registrován: stř 18.7.2012, 22:07

Re: Rossler Titan 6

Příspěvek od Špalda »

Jake použiváš střelivo???
numberjan
Nový návštěvník
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 01.10.2009, 9:54
Bydliště: Rokycansko

Re: Rossler Titan 6

Příspěvek od numberjan »

V létě Geco, přesné a zastavující, na zimu SB Nosler, přesné a prostřelující.
8x57IS, 6,5 Creedmoor, 7,62x39, 12/76
Borlice
tartuff
Nový návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: pon 20.8.2012, 17:04

Re: Rossler Titan 6

Příspěvek od tartuff »

Dobrý den,
neví někdo o prodejně ve středních Čechách, kde bych se mohl podívat na rosslera v celopazbe? Za případné odpovědi děkuji.
fori
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 105
Registrován: úte 14.2.2012, 14:19

Re: Rossler Titan 6

Příspěvek od fori »

Ve středních čechách nevím, ale v Českých Budějovicích ho má Šubrt v 7x64.
tartuff
Nový návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: pon 20.8.2012, 17:04

Re: Rossler Titan 6

Příspěvek od tartuff »

Kde ho koupit vím, ale je tam jenom na objednávku a nechci tzv. kupovat zajíce v pytli. Znám tu flintu jen z obrázků, kterých taky není zrovna přehršel...
Odpovědět