Fotopasti

Signalizace, hodiny a jiná elektronická zařízení
Odpovědět
bohusR
Nový návštěvník
Příspěvky: 35
Registrován: stř 19.12.2012, 18:48

Re: Fotopast

Příspěvek od bohusR »

Fotím momentálně černou a zase tolik mě na fotkách nezáleží, takže mám prodlevu 20 minut. I tak mě to udělá za noc 30 fotek. Fotky nechávám posílat na email pomocí GPRS, dříve jsem měl tarif T-mobile předplacený 200MB/200Kč, teď to nějak změnili, takže už se to vůbec nevyplácí a koupil jsem o2 kartu s týdenním poplatkem 40Kč na neomezené tofo.
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Re: Fotopast

Příspěvek od Tommy »

Tak to jseš šťastnej člověk, já mám signál jen u vodafonu a to ještě z jednoho stromu asi 6 metrů vysoko. Takže téměř každej den lezu na strom. :D
bohusR
Nový návštěvník
Příspěvky: 35
Registrován: stř 19.12.2012, 18:48

Re: Fotopast

Příspěvek od bohusR »

Ten signál je opruz, chce to tak 4 čárky aby to pracovalo opravdu dobře. Musel jsem koupit jinou anténku s tou malou externí jsem měl pouze 2 čárky.
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Re: Fotopast

Příspěvek od Tommy »

a kde si tu anténu koupil,hned bych ji vzal taky.
kopov.c
Zkušený diskutér
Příspěvky: 674
Registrován: stř 18.8.2010, 23:16
Bydliště: Již.Morava okr.Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotopast

Příspěvek od kopov.c »

Anténu mají třeba tady,ale asi není zrovna na tvou fotopast http://www.infoto.cz/fotopasti/booster- ... i-uovision
Chce to hledat a nebo se poradit třeba s prodejcem pastí at poradí. Ale u téhle by třeba šla předělat koncovka.
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Re: Fotopast

Příspěvek od Tommy »

Chvíli jsem ji zháněl a problém byl právě v té koncovce. Chtělo by to anténu z vysílačky.
kopov.c
Zkušený diskutér
Příspěvky: 674
Registrován: stř 18.8.2010, 23:16
Bydliště: Již.Morava okr.Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotopast

Příspěvek od kopov.c »

Tak jsem si byl vyzvednout fotky a byli tam čunata :) Akorát místo fotek mi to udělalo 7 vteřinová videa :? Měl jsem je tam ve 21:15,pak ve 2:00 a ve 4:10.
Red arrows
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 23.8.2012, 19:07

Re: Fotopast

Příspěvek od Red arrows »

Tak to znám, občas mi fotopast nějakou mojí manipulací-formátuju a pak něco blbě zmačknu skočí u mne z videa na fotky... :shock: Jako na vztek je vidět něco co by video chytlo ale takhle je tam jen pozadí a to mne bere fantas
bohusR
Nový návštěvník
Příspěvky: 35
Registrován: stř 19.12.2012, 18:48

Re: Fotopast

Příspěvek od bohusR »

pro Tommyho: ten link je na http://www.fotopast-fotozved.cz mrkni tam do doplňků. Anténa má normální konektor co má Ltl Acorn. Prvně jsem si koupil anténku levnější na wi-fi, ale ta bohužél signál ještě zeslabovala. Byl jsem informován, že na různá pásma jsou různě konstrukčně vyráběny antény i když se zdají být zdánlivě stejné.
Red arrows
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 23.8.2012, 19:07

Re: Fotopast

Příspěvek od Red arrows »

Tak fotopat i napájení přežily zimní sezonu. Akorát ve fotopasti narezly šroubky a jednou kuna oholila kus drátů :-) bez zkratu...
dabl
Nový návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: ned 28.4.2013, 12:02

Re: Fotopast

Příspěvek od dabl »

Ahoj Kolegové,
uvažuji nad koupí fotopasti Fotopast Ltl. Acorn 6210-MC nebo UOVision UV 565. Tabulkové hodnoty jsem si přečetl na mnoha místech několikrát, ale praktické zkušenosti nejsou k nalezení (našel jsem jen jednu zkušenost s "Acornem 6210" a to je pro rozhodnutí málo). Děkuju za vaše zkušenosti a případné doporučení, Radek
bohusR
Nový návštěvník
Příspěvky: 35
Registrován: stř 19.12.2012, 18:48

Re: Fotopast

Příspěvek od bohusR »

Uovision má lepší přísvit, aby se přísvit Acornu přirovnal Uovisionu, musel by mít acorn 850nm přísvit. UO software je jednoduchý a přehledný. Na druhou stranu Acorn pořizuje lepší videa, fotky jsou cca stejná kvalita. Dle mého názoru lépe splyne s prostředím Acorn než UO.
dabl
Nový návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: ned 28.4.2013, 12:02

Re: Fotopast

Příspěvek od dabl »

Díky za reakci,Radek
Red arrows
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 23.8.2012, 19:07

Re: Fotopast

Příspěvek od Red arrows »

Uživatelský avatar
Petr1k
Častý návštěvník
Příspěvky: 73
Registrován: ned 31.3.2013, 21:31

Re: Fotopast

Příspěvek od Petr1k »

mám čerstvě zakoupenou UM535 což je UV535 s GPRS.
Těšil jsem se na kvalitní fotky když to má 5M a ono to kompresuje na půl mega. Hrozně to ztrácí kvalitu. :oops:
Browning X-Bolt Hunter LH .308w R1r 3-12x56RD
Browning BAR New Elite Left 30-06spr Leupold VX-3 1,75-6x32
Beretta SV 10 Perennia I 12/75 12/75
Odpovědět