TIKKA VARMINT STAINLESS

Vše o kulovnicích a malorážkách
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

Jo po 5 ranach uz je teplejsi. Je to tak spis na 3 rane polozky. Prumer hlavne na konci je 15mm.

Zatimco varmint ma cca 20mm na konci. To uz je jine kafe.
Naposledy upravil(a) Andy dne stř 18.10.2006, 21:47, celkem upraveno 1 x.
vhool

Příspěvek od vhool »

tomu věřím ale překvapilo mě velmi dobré dílenské zpracování a hlavně dřevo pažby.perfektně mi sedla na zamíření a povrchová ůprava dřeva byla fakt supr.žádnej lak akorát mi přišla trochu předražená.chtěl za ní 37000 a to mi příjde za huntera dost
Uživatelský avatar
figi
teoretik fora
Příspěvky: 1932
Registrován: stř 11.10.2006, 7:19
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od figi »

V základu je za 24 tis. Jsou to fakt povedený flinty. Před koupí svýho varminta jsem ji chtěl, ale odradily mne dodací lhůty - 4 -12 i víc měsíců.
takže sendero bude lepší ...
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

To ujde... ale preci jen by to mohlo byt jednou dirou :twisted:
TIKKA T3 Varmint Stainless 308WIN, Leupold VX3 4,5-14x50 long range ill fine duplex
TIKKA T3x TAC 300WM, EAGLE TSV 14:02/75 640
ZKM452 22LR, PARD 008
IZ27M 12x76
Alda
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1291
Registrován: ned 07.1.2007, 22:18
Bydliště: Okoli Prahy pres tyden, jizni Cechy o vikendu

Příspěvek od Alda »

vzdyt vam to porad melduju, ze nejlepsi je to k rajcatum :wink:
Ceska myslivost bude takova, jakou si ji my, cesti myslivci a lovci, udelame
vhool

Příspěvek od vhool »

:twisted: ty jo ediku ...na stary kolena to vypada ze se snad naucis i strilet .... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
darbujan
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 125
Registrován: ned 23.3.2008, 9:38
Bydliště: PS

Příspěvek od darbujan »

zbraň to za ty peníze špatná není,ale na hon bych s tim já nešel ale určitě bych Tě pustil :) ( já bych nešel kvůli kydalům ohledně plast pažby- přiznám se je to funkční pracovní pažba,nenáročná na ůdr?bu ,vhodná na denní nožení na čekání ale na společné akce mám rád čistou klasiku)
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3396
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Příspěvek od dalas »

když jsem si tuto Tikku koupil, tak jeden kolega o ní pohrdlivě prohlásil, že je to leženářská trubka, a že to vypadá.....atd. když jsem mu pak ale ukázal nástřel na 100m (dle mého dost mizerný) tak prohlásil, až to nepřeháním, že komora není krabička od sirek. Hrdě nosí rezavé, o?oupané a obouchané ZH, čím? připomíná tradice :D
Chlapi, klidně s tím choďte, a pokud někdo má remcy, tak se vymluvte, že na lepší nemáte prachy.
Ta pažba je dvakrát praktická. Jednak je naprosto imunní na podmínky a za druhé je lehká, takže váha celé flinty nevybočuje z normálu. (ruskej kulobrok je tě??í) Tě?i?tě je vpředu, a kdo sportovně střílí, ví jaká je to výhoda. V .308 bych do pažby žádný záva?í nedával. Ten zpětný ráz je naprosto v poho. Černá barva pažby mě nevadí. Prostě nic neskrývá. Víc by mě vadila plastová imitace dřeva. To je trochu použový. Původně jsem šel pro Remingtona. V prodejně mě zlomili na tuhle Tikku a dnes je chválím kudy chodím.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
František Fořt
Věčnej rejpal ;-)
Příspěvky: 662
Registrován: pon 09.10.2006, 11:25

Příspěvek od František Fořt »

Ten nástřel z té pušky k rajčatům, jak správně uzavřel Alda, je více než mizerný. Celkově je to mizerné, puška vypadá pří?erně a ještě ke všemu střílí za roh. O tradicích nemluvě. příště si k Edovi vezmu ZH a ukážu mu, jak se střílí.
Zítra jdu na naháňku, až milovníci rádobytradic uvidí, z čím vylezu z auta, tak se poserou. Myslím, že ale nikdo nic neřekne ..... Raději.... :evil:
Uživatelský avatar
darbujan
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 125
Registrován: ned 23.3.2008, 9:38
Bydliště: PS

Příspěvek od darbujan »

:lol: tak tohle je fakt dobré téma,já osobně raději cestu nejmenšího odporu ,páč když už se se mnou někdo chytne většinou pak platim sanitku a další zařízení kolem říjižtě :lol:
duch Pampuch
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 366
Registrován: čtv 02.8.2007, 13:32

Příspěvek od duch Pampuch »

Alda píše:vzdyt vam to porad melduju, ze nejlepsi je to k rajcatum :wink:
Coz tycka k rajcatum, vytahnes na podzim ze zahonu vycistis a jdes lovit, ale mel bych strach ze v lese usnu a Dezo s Erzikou to odnesu do zbernych surovin :) . Nerezova ocel je docela draha.
Odpovědět