Vyhřívaná vesta na posed

Kdo co nosí, schání a doporučuje.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal_123
Zkušený diskutér
Příspěvky: 932
Registrován: úte 26.11.2013, 20:16

Vyhřívaná vesta na posed

Příspěvek od Michal_123 »

Můžete mi prosím doporučit vyhřívanou vestu?
Jde o vyhřívání spodní části zad, nic jiného nepotřebuji.
Díky.

Doplnění:
V současné době používám USB topení do kapsy na posed, je super, topí to několik hodin:
https://www.strobl.cz/topeni-na-posed-o ... lnou_p9630
Je malé, skladné a pod bundou to funguje velmi dobře...

Doplnění 2:
Od vesty si slibuji, že by to hřálo přímo tam, co potřebuji.
Tedy tam, co se opírám o sedačku, ale hlavně v oblasti pasu a cca 20-30cm nad ním.
Alpenheat například hřeje podle obrázku příliš vysoko.
Uživatelský avatar
Choochoo007
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1406
Registrován: úte 28.11.2006, 20:34
Bydliště: Jižní čechy

Re: Vyhřívaná vesta na posed

Příspěvek od Choochoo007 »

Ty vesty jsou fakt prijemny, ikdyz jsem si puvodne rikal zbytecnost. Pouzivam obcas z Aliexpressu za nejakych cca 6-7 stovek na powerbanku a je to fakt prijemny teplo, ktery se zveda az ke krku. Hodim pod mikinu a bundu a krasne to hreje na nejmensi vykon nekolik hodin. Rozdeleny predek zadek, takze jak rikas, staci zada a je ti OK. Za ty prachy neni co vytknout. Zivotnost se ukaze casem.
Takze za sebe vestu doporucuju :wink:
Myslivost se scvrkává na sezení u hromady žrádla a natláčky, kdy se bezhlavě pálí po všem[figi]
Ron123
Nový návštěvník
Příspěvky: 37
Registrován: stř 27.9.2017, 17:31

Re: Vyhřívaná vesta na posed

Příspěvek od Ron123 »

Zdravím kolegové,na zimu jsem také začal řešit podobné oblečení,ale chtěl jsem něco subtilnější abych se mohl hýbat a nebyl jak cibule.
Sehnal jsem toto triko s dlouhým rukávem, elastické, příjemné na nošení,člověk se v tom cítí dobře neb se může v klidu hýbat a hlavně ta výhřevnost těch zad k nezaplacení,stačí zapojit powerbanku a naštelovat si úroveň topení.

https://www.insportline.cz/53090/panske ... long/cerna
Odpovědět