DVD

Máte nějaký TIP na pěkné stránky nebo literaturu o lovecké-myslivecké nebo střelecké problematice? Podělte se prosím.
Novák Miloš
Nový návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: pát 11.1.2008, 19:14
Bydliště: Čáslavsko

DVD

Příspěvek od Novák Miloš »

Dobrý den,

prosím o sdělení na můj dotaz, zda z naší myslivosti jsou někým pořízeny videozáznamy nebo filmové dokumenty z lovu na černou zvěř, až už naháňkou, nebo při individuálním lovu. Při brouzdání po internetu jsem bohužel žádný Nenašel. Přitom při květnové návštěvě výstavy Natura Viva v Lysé nad Labem jsem toto sledoval snad u každého stánku, který byl obklopen takovými zvědavci, jako jsem byl já. Poradí mi někdo, kde takové DVD sehnat, nebo zakoupit.

Předem děkuji.
l.porizek
Častý návštěvník
Příspěvky: 87
Registrován: stř 13.6.2007, 15:47
Bydliště: jižní morava

Příspěvek od l.porizek »

Čau,nějaký DVD z naháněk na černou by měl mgr.Tuza na svých stránkách
http://www.tuza.cz.Ale nejsou to nahánky z čech.zkus se tam mrknout.ahoj Lukáš :wink:
tombr.a
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 115
Registrován: pon 25.9.2006, 20:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tombr.a »

No ja osobne sem si koupil u Tuzy 2 dvd a musim řict ze cena neodpovida
videu.Za video ktere ma 62 min z toho je pouze asi 35 min zaberu na lov zvere.
Videa jsou někde z byvale Jugoslavie,a nejsou dabovane a nemaji ani česke titulky.Ale abych nekoho neposkodil musim řict že jsem si koupil DVD Lov na veprove,takže možna jine dvd je lep?i :?: 8)
Novák Miloš
Nový návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: pát 11.1.2008, 19:14
Bydliště: Čáslavsko

DVD

Příspěvek od Novák Miloš »

Rovněž i já jsem od pana Tuzy zakoupil 2 DVD, 1 z lovu černé zvěře a druhá taková směsice počínaje lovem kamzíka, lovem srnčí zvěře a lovem divočáků. Očekával jsem za cenu 420,- trochu více. Záběry jsou z hrozné dálky, kdy zvěř musí být dána do kroužku, aby byla vůbec vidět. I střelba je z dálky.Druhé DVD je trochu lepší, ale Rovněž neodpovídá ceně.
Myslím si, že jsem trochu vyléčen, a takováto DVD již nekoupím. :cry: :cry:
A abych jenom nekritizoval, dostalo se mi do ruky od jednoho z Vás DVD, které je natočeno v Maďarsku, kam bylo pozváno na dvoudenní naháňku několik lovců, kteří slovili okolo 60 ks divokých prasat. DVD má vše, co k naháňce patří. Slavnostní nástup, lovecké troubení, samotný lov, pasování lovce, který prvně skolil divočáka a konče slavnostním výřadem. Malá výtka, není v češtině. Takovéto DVD jinak nemá chybu, moc se mi líbilo. škoda, že opravdu nic takového nemáme natočeno v ČR.
:P :P
Pietro
Častý návštěvník
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 17.1.2008, 17:14

lovecké DVD

Příspěvek od Pietro »

Klucí pozor na to,určitě je lepší nechat si poslal od kamarádů,něco přepálenýho,než si kupovat DVD v prodejnách.Kamarád si koupil dvě kazety z Myslivosti a fakt hrůza,na jedný je z hodinového filmu 45minut záběr na to jak jedou lovci na koních a pak bouchnou losa a jedou zase na koních.když jsem to viděl tak jsem se fakt smál tomu,že byl tak blbej a koupil si to.Jo a ta druhá kazeta to bylo něco podobnýho,takže asi tak....J
Uživatelský avatar
hanmilan
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 284
Registrován: pát 02.11.2007, 14:29
Bydliště: Český Krumlov

dvd

Příspěvek od hanmilan »

slušné české video s divočáky jsem zatím neviděl. Koupit se dají Huntersvideo, jsou dabovány do několika jazyků, ale čeština tam není. Jejich kvalita je ale super a cena tomu taky odpovídá :wink:
ČZ 537 .270 Win + Meopta R1 7x56 RD, ČZ 537 7x64 + 4x32 Meopta (naháňková), Suzuki Jimny
Vojta
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1001
Registrován: pát 11.5.2007, 15:16
Bydliště: Královéhradecko

Příspěvek od Vojta »

můžu jenom potvrdit kvalitu filmů z produkce Hunters video, sám jich vlastním asi 30 ( k sehnání mám i lovy z Afriky-ale to není nic pro mně). Kdo chce kvalitní video z lovů, tak pro něj je to asi nejlepší volba. Jen zdůrazňuji, že videa se příliš nezatě?ují tradicemi ( na naháňkách se střílí hlava atd.) Je to asi tím, že v každém koutě světa k lovu přistupují jinak. Kdo by mněl zájem o tato videa, až koukne na adresu WWW.HUNTERSVIDEO.COM - jsou tam ukázky z jednotlivých filmů( je jich tu?ím 60).
tombr.a
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 115
Registrován: pon 25.9.2006, 20:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tombr.a »

to Vojta: co třeba nejaka vymena zapujčeni nebo tak neco,ty videa tam jsou
krasny.Počitam s tim že nic neni zadarmo 8)
kkodiak
Nový návštěvník
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 10.1.2008, 9:42
Bydliště: Plzeňský kraj

Příspěvek od kkodiak »

Zdravim. Pokud by měl někdo zájem o výměnu dvd, rád se přidám.Seznam pošlu.
Sikáček Japonský
Nový návštěvník
Příspěvky: 22
Registrován: pon 13.11.2006, 8:57
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sikáček Japonský »

No nebo třeba youtube.com...není to sice dvd....ale něco tam je:)
Cervus Nippon Nippon
CZ 550 FS 7x64 - Meopta Artemis 2100 3-12x 50
Vojta
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1001
Registrován: pát 11.5.2007, 15:16
Bydliště: Královéhradecko

Příspěvek od Vojta »

Ahoj všem, pokud někdo z Vás vlastní ve své sbírce tyto filmy, tak bych rád vymněnil:

Hunters video č. 1: Lord of the Pinnacles
Hunters video č. 52: Rifle hunting in Denmark
Hunters video č. 59: Hunting with Pointing Dogs

Ostatní HV už mám. Díky za případné odezvy.
Vojta
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1001
Registrován: pát 11.5.2007, 15:16
Bydliště: Královéhradecko

Příspěvek od Vojta »

takže do kompletní sbírky HV scháním pouze tyto 2 filmy(Hunters video č. 52: Rifle hunting in Denmark se mi podařilo sehnat) :

Hunters video č. 1: Lord of the Pinnacles
Hunters video č. 59: Hunting with Pointing Dogs

takže pokud někdo vlastníte tyto filmy, tak se prosím ozvěte - stačí přes SZ. Díky Vojta
petr.pan
Nový návštěvník
Příspěvky: 8
Registrován: pon 07.4.2008, 9:58

Příspěvek od petr.pan »

Ahoj. Prosím nemá někdo DVD vábení zvěře?? Nebo alespoň s tím zkušenost, jestli to má cenu obědnávat? Dík
svarowski
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 123
Registrován: pon 05.2.2007, 12:05
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od svarowski »

Zdar,
já jsem DVD Vábení zvěře měl nedávno půjčené od svého kamaráda a musím říct, že nic moc. Podle mě teda, někomu se to bude určitě líbit.
Odpovědět