Zničení posedu

Máte nějaký TIP na pěkné stránky nebo literaturu o lovecké-myslivecké nebo střelecké problematice? Podělte se prosím.
Odpovědět
Fery
Zkušený diskutér
Příspěvky: 977
Registrován: pát 22.9.2006, 21:16
Bydliště: Kolínsko

Zničení posedu

Příspěvek od Fery »

Na myslivosti byl zajímavý odkaz na video. Tak ho dávám i sem. Co kdyby někdo tyto hodné hochy poznal :wink:
http://www.n-joy.cz/#/video/posed/Gy2tFqEHKDLlir86/

v případě, že by to nespolupracovalo tak stačí zadat
http://www.n-joy.cz/
a pak do vyhledávání slovo posed

ps. Já osobně bych asi ty fakany seřezal, že by je vlastní matka nepoznala
CZ550-3006 Sprg,ZZK601-223 Rem, ZK 99 6,5x57R, BS 9,3x74R/9,3x74R
Uživatelský avatar
Milan.K
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 407
Registrován: pon 20.8.2007, 16:54
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

fakani

Příspěvek od Milan.K »

Tak to já taky Fery,ale ví? jak to je.Náhoda je blbec,někdo tě uvidí a je prů?vih raz dva a sbohem pak buď zbrojní průkaze,když ti při?ijou ublí?ení na zdraví.
Ale to video "ČEKANÁ" to nemá chybu.š»astný to jelen.
BAIKAL 27 EM-IC 12-12/70
243WINCHESTER
223REMINGTON - SACO 8x56
Když víme jak,nemineme cíl.
w.e.n.aaa
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 230
Registrován: sob 02.12.2006, 10:54

Příspěvek od w.e.n.aaa »

Ja jsem toto video viděl již dříve,bylo mě z toho zle..když si vemu,kolik práce musela dát stavba posedu a kazatelny..no prostě hrůza.

Doufám že je někdo pozná a že se začne něco dít!protože jestli to bude pokračovat dál tak se budu bát chodit v noci na posed,kuli tomu aby nebyl nějaky poškozený...člověk nikdy neví!slyšel jsem případ, že myslivec šel ráno na vnadiště nasypat kukuřici a tě?il se jak si tam pude večer sednout a při zpáteční cestě k autu zastavil nějakýho mladýho kluka na čtyřkolce a trošku víc ho seřval...no a když se večer vrátil,začal lézt po ?ebříku a byl asi ve 2 metrech tak se kazatelna naklopila k jedné straně,on stihnul seskočit...baterkou si posvítil na nohy kazatelny a zjistil že na dvouch chyběl pul metr!!a další naříznuty! :roll:

Hold pomsta je sladká...Někdo na srazu myslím říkal něco o zapálené kazatelně,problemy se vyskytovali určitě již dříve,vyskytují se ale musíme se snažit aby s tím byl konec!...""prostě useknout ruce,nebo nohu...""

jelikož jsem mladý tak si moc dobře pamatuju dětsví,určitě se schodnem,že klukoviny patří k životu!ale u nás bylo hlavní zásada ta,že se nesmí nikomu nic stát a nic se nesmí zničit...todle to je prostě vrchol,tydle hovada by potřebovali naučit vá?it si práce!

Tak kdo je zná,tak něco udělejte!!!
Toma
Zkušený diskutér
Příspěvky: 622
Registrován: úte 13.11.2007, 10:37

Příspěvek od Toma »

Nezbývá než jim popřát aby někdy sletěli dolů a přerazili si hnáty,pak by se lehko na?li.Jednou jsem spravoval skelet posedu ,nové stěny nová střecha v práci jsem od bab z kanceláře vyloudil plexi co měli na stole (na okýnka)a za tři dny jsem všechno našel pod posedem polámané.To potom člověk nemá chu? něco v revíru dělat.Ale umí to i myslivci myslivcům!
Mosin
Zkušený diskutér
Příspěvky: 633
Registrován: sob 14.10.2006, 10:20
Bydliště: jižní MORAVA

Příspěvek od Mosin »

U? jsme to tu ře?ili.
Co dodat? Je to banda debilů, kteří nemají co dělat. Nebudu se rozepisovat proč, můj názor ohledně socílního přístupu jsem až moc rozepsal v threadu AntiMyslost

No řeknu vám jedno rozhodně bych je nebil. Pro mě fyzické násilí je absolutně ubohé. Já bych je hrdinsky naprážil na policajty, aby to museli zacvak ba dokonce i opravit. Navíc takový zápisek v papírech se jim v pozdějším životě určitě hodí. Navíc si nenechám kvůli tupcům sebrat papíry.
CZ 550, 308 Win. / CZ 527 Varmint 223Rem / CZ 550 300WinMag / BO 98 9,3x62
ZG 47 8x57 JS / ZBK 110, 5,6x50 RM + 12x70 / ZP 16x70 / IŽH-27EM-1C 12x70
Uživatelský avatar
jakub203
Zkušený diskutér
Příspěvky: 507
Registrován: sob 06.1.2007, 1:14
Bydliště: Forest....
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jakub203 »

To mosin: jsi najivní...policajti.....tak to se ti bonz vrátí jako bumerank. Já bych je seřezal latí až by se.... :twisted:
Blaser R93 Profesional 9.3x62, Schmidt&Bender Zenith 2,5-10x56
KB Retter Gaildorf 7x57R/16 Zeiss Diavary 1,5-6x36
Merkel 40E 12/70

"ALEA IACTA EST..."
Mosin
Zkušený diskutér
Příspěvky: 633
Registrován: sob 14.10.2006, 10:20
Bydliště: jižní MORAVA

Příspěvek od Mosin »

Ale já vím, že jsem najivní :lol: Taky jsem pro zavedení fyzických trestů, ale ví? jak. Průser je tu hned a jak píšeš vše dobré seproti tobě ve zlém obrátí.
CZ 550, 308 Win. / CZ 527 Varmint 223Rem / CZ 550 300WinMag / BO 98 9,3x62
ZG 47 8x57 JS / ZBK 110, 5,6x50 RM + 12x70 / ZP 16x70 / IŽH-27EM-1C 12x70
Foxx
Nový návštěvník
Příspěvky: 49
Registrován: pát 28.12.2007, 15:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Foxx »

Já bych je taky seřezal, že by se nestačili ani podívat kdo to byl. Kor kdyby j :twisted: sem je chytil přímo u toho.
TIKKA T3 6,5 x 55 SE, Meostar R1 7x56 RD
ZH 7x57R /12/70
ZB dvojka 16/70
Jindřich Beran
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 127
Registrován: úte 22.1.2008, 20:50
Bydliště: Podorlicko

Příspěvek od Jindřich Beran »

Je to mazec... U nás jsme našli taky povalenou kazatelnu. Musel ji někdo něčím strhnout, protože naříznutýho nic nebylo a sama by se těžko zkácela. těžko říc, co takovejm hajzlikům udělat. Kdyby se chytli přímo u toho, tak je opravdu dotáhnou k policajtům. S tím se asi nic jinýho dělat nedá. Pokud by si to chtěl někdo vyřídit na místě sám, tak se vše obrátí proti němu, ikdyby to bylo nejúčinnější, ale to už tady bylo řečený. Přeju vám, až máte takových zkušeností co nejmíň. jb
Bord
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 220
Registrován: úte 16.10.2007, 19:58
Bydliště: Střední povltaví

Příspěvek od Bord »

když to budou hajzlové,tak ti nepomůžou policajti ani mlácení.Zní to blbě ale je to většinou tak.Jen si přeji aby těch hajzlíků bylo co nejméně.Jestli to byla klulovina tak si myslím že se chtěli předvést a už dají pokoj.
8x57JRS,bordík
Odpovědět