Lov kladkáčem

Kuše, luky, praky a jiné
Odpovědět
proud
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 173
Registrován: ned 16.9.2012, 7:41

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od proud »

wolverin píše:Vodou to nebude,jenom ti po návratu do vlasti trochu ztuhly rysy. :lol:
ani nevis jak moc ses trefil:-))))))))))))))))))).......proud
proud
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 173
Registrován: ned 16.9.2012, 7:41

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od proud »

Mathewsi,jakej neopren? Kde ho beres? To by musely bejt hodne maly kousicky,jinak vim,ze zlata slama,vsechny komercni kostky byly k vzteku,nejen se spatne tahaly sipy,ale navic byly za chvili rozstrileny........proud
Uživatelský avatar
Mathews
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 255
Registrován: úte 09.2.2010, 12:21

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od Mathews »

Jo jsou to zbytky z výroby ,je to super i jako normální terčovnice..Lovecké hroty se vytahují taky blbě,musíš to propíchnout,nebo sáhnout do pytle a vyšroubovat.Ale netupí to hroty,a je to nezničitelné... :!:
Uživatelský avatar
Sitka
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 169
Registrován: sob 04.12.2010, 21:15
Bydliště: Ostrov Vancouver

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od Sitka »

Neopren je super, take jsem ho pouzival. Na tercovnice nejlepsi. Kdyz jedes s Prahy Zbraslav na Pisek, tak pod Cukrakem je po prave strane Hiko. Delaji vybaveni pro vodaky. Zastav se tam a popros o zbytky neoprenu. Vem zenskym vino a kafe a budes mit par pytlu. Doporucuji ale zavolat tam predem, jestli maj.
Uživatelský avatar
Mathews
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 255
Registrován: úte 09.2.2010, 12:21

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od Mathews »

Nemaj...,co měli mám já a omezily výrobu :wink:
proud
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 173
Registrován: ned 16.9.2012, 7:41

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od proud »

Kua ty si koledujes Maty:-))))))))))))))))))))))))))).......proud
Uživatelský avatar
Sitka
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 169
Registrován: sob 04.12.2010, 21:15
Bydliště: Ostrov Vancouver

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od Sitka »

No zkusit to muzes, za to nic nedas. Mel jsem asi 10 pytlu, ale dal jsem je kamaradovi, Mathwes ho zna, nez jsem se odstehoval.
Mel jsem je polozene po lese kde jsem mel chatu a chdil kolem a strilel. Byl to super trening i zabava. Nicmene s klasikou strilim do zeme, trebe do protilehleho kopce a funguje to velice dobre, takze sebou zadnej pytel tahat nemusim. Nicmene s kladkou bych to nepokousel :)
Uživatelský avatar
Mathews
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 255
Registrován: úte 09.2.2010, 12:21

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od Mathews »

Mam doma 5 pytlu...,a kladkou do země ..,to jde taky..,ale potreboval bych sponzora na šípy :)
proud
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 173
Registrován: ned 16.9.2012, 7:41

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od proud »

No a nezkousels tu slamu? Nekdy to zkus,poradnej poctivej balik slamy jako bejvaly driv a za nej si dej ten panel ze slamy,lisovanej,a mas terc na hodne dlouho,koncovky jak novy:-).Balik slamy sezenes za pakatel,akorat se spatne shani,vsichni delaj ty priblbly role......proud
Uživatelský avatar
Sitka
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 169
Registrován: sob 04.12.2010, 21:15
Bydliště: Ostrov Vancouver

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od Sitka »

Zni to sice jako dobrej napad a v CR jsem do ni obcas take strilel, na klasiku je super, nicmene sehnat Yukonu slamu je dosti obtizne. :) Pravda je, ze tu par farem kde maji kone, takze by se asi dalo, ale urcite ne levne
proud
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 173
Registrován: ned 16.9.2012, 7:41

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od proud »

Nemyslim si sitko,ze bys dal kdovico za par baliku slamy,nebo volnou,baliky si nadelas sam,jako fakt ne:-),vzdyt je to odpad,podestylka,jo,ten panel za ten balik,jakozto prefabrikat uz neco stoji,to jo,ale nez ten pres ten balik rozstrilis,to se nacekas.......proud
Uživatelský avatar
Sitka
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 169
Registrován: sob 04.12.2010, 21:15
Bydliště: Ostrov Vancouver

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od Sitka »

Pokud ja vim, tak lide kteri tu chovaji kone si vetsinou nechavaji privazet seno z Alberty. Obcas muzes videt kolem Whitehorse farmy s vykacenym lesem, kde roste trava, ale je jich jako safranu. Tady neni moc lidma upravenych mist, tady je vse divocina. Nedavno jsem mluvil s chlapikem co sel vencit psy kousek od domu kde bydlim a nasel tam obrovske stopy od vlka. Chodi v zime bizko a lovej zabehli psy o kojotech nemluvim, od nich mam stopy na zahrade porad a to nebydlim vylozene mimo mesto, ale na okraji.
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3398
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od dalas »

méně relevantní sdělení promazána.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
RuStaff
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 456
Registrován: úte 09.11.2010, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od RuStaff »

O víkendu jsem se byl mrknout na FOR HUNTING v Letňanech a měl jsem možnost vidět videoprezentaci a přednášku "Lovecká lukostřelba v ČR". Pan Vrága mluvil velmi poutavě a zajímavě, nijak se nevytahoval na "nelukostřelce", mluvil naprosto slušně a k věci, . Prostě se choval jako normální a slušný člověk, který vystupuje o své vlastní vůli na veřejnosti a prezentuje své hobby... 8)
Odkaz na stránky Českého Sdružení Lovecké Lukostřelby, které pan Vrága reprezentoval : http://www.bowhunting.cz
6,5x55SE☝️❤️ 8)
Uživatelský avatar
Mathews
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 255
Registrován: úte 09.2.2010, 12:21

Re: Lov kladkáčem

Příspěvek od Mathews »

:D jj znám osobně..,seřizuju mu luky..
Odpovědět