pes a strach

Pejskové a jejich výcvik
Odpovědět
rana
Nový návštěvník
Příspěvky: 33
Registrován: pát 14.11.2008, 21:17
Bydliště: les

pes a strach

Příspěvek od rana »

moc prosím o radu ohledně psa.....je to devítiměsíční pes - Kavkazák - a má strach ze zvuku motorek a všemu co se tomu podobá... :( ....jak mu pomoct???....předem díky za jakoukoliv radu
ČENDA
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 247
Registrován: úte 09.1.2007, 17:53
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ČENDA »

Podle mě nepomůže nic jiného než milé štěně vzít na vodítko a vyrazit do parku ve městě aby slyšel hluk vozidel a postupně ho tímto stylem naučit,že to není nic co by mu chtělo uBlížit.
CZ550FS-7x64 DOCTERclassic 8x56RD
rana
Nový návštěvník
Příspěvky: 33
Registrován: pát 14.11.2008, 21:17
Bydliště: les

Příspěvek od rana »

....auta se vůbec nebojí, ani traktor mu nevadí, motorovka taky ne...jen motorky, čtyřkolky a k tomu taky vysavač a cokoliv co je temu podobný....vyskoušeno kde co, ale prozatím nic nezabralo...Už přemej?lím vo tom jak mu ukážu že takovej vejrostek na motorce de sundat klackem a je po rachotu :twisted: .....ale teď vážně....co zkusit vážně tu motorku a třeba někdo z jeho smečky že by se před ním na ní svezl??....jako malinkýmu se mu Možná něco stalo, má zlomenou ?pičku ocasu... :(
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Příspěvek od Leon »

dám ti radu nech ho být je to štěně to co dělá? je chyba pomalu všech majitelů molosů kteří snima nemají pořádný zkušenosti vidí že maj velkýho psa ale nevidí že v tom těle nejsou ještě zkušenosti které musí nabrat postupné a né hrrr naněj všechno vidět všechno zná hned to je blbost jsou to psi kteří potřebuje klid a pohodu.jeden takový případ za všechny co jsem snima zažil kamarád si pořídil středoasiata když psovi byl necelý rok tak jim před barák dali kontejnery na tříděný odpad a trvalo týden než pes kolem nich vklidu prošel :lol: a dnes to je pětiletý ranař který zvládá dva figuranty na jeden zátah :lol: hold jim to všechno do zhruba třech let všechno dýl trvá ale pak to stojí zato když to ta dvounohá věc co se oní pak musej starat nezkurví :lol: :lol: :lol: :lol:
rana
Nový návštěvník
Příspěvky: 33
Registrován: pát 14.11.2008, 21:17
Bydliště: les

Příspěvek od rana »

...jen se ptám....díky za poznatky, prostě vydržím a budu stát při něm u toho zvykání.....není to první pes a vůbec ne první velkej a ani první tohodle plemene.....prostě originál jako každej z nás a z nich....jen hledám vychytávku nebo radu jak mu to ulehčit... :wink: ....a díky :!:
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Příspěvek od Leon »

.....prostě originál jako každej z nás a z nich
tak v tomhle má 100% pravdu znám jich docela dost molosove jsou moje slabost :lol: a co kus to originál až to je kavkazan fila am.buldo nebo borda
rana
Nový návštěvník
Příspěvky: 33
Registrován: pát 14.11.2008, 21:17
Bydliště: les

Příspěvek od rana »

....taky na nich ují?dím :twisted: ....ono není nad to když se ti pes podívá do očí kdykoliv si vzpomene a ty přitom stojíš....a to platí i u mě s mejma 187cm... :twisted: ....sou to srdcaři.....
Uživatelský avatar
roedear
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 418
Registrován: pon 13.10.2008, 14:27

z očí do očí

Příspěvek od roedear »

hihi.. mi se líbí vlkodav, má radši hrubosrsté.. jen nevím, kde bych s ním udělal loveckou upotřebitelnost :lol:
Odpovědět