TIKKA T3

Vše o kulovnicích a malorážkách
Odpovědět
Olaf
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 318
Registrován: úte 26.9.2006, 14:38

Příspěvek od Olaf »

vhool-Tikku nabízí Martínek ale většinou jsou delší dodací lhůty. Podívej se na
http://shop.vmcustom.cz/data/zbrane/tikka.pdf
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

Tak probehla mala inovace pazby. Licnice je potrebna zalezitost.
Ikdyz neni pro vsechny vzhledove pekna... svou funkci plni opravdu dobre.

Obrázek
Obrázek
milan
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 456
Registrován: úte 03.10.2006, 14:22

Příspěvek od milan »

V rubrice foto našich zbraní jsou vidět lícnice, kterými jsem opatřil své flinty. Lícnice jsou výškově stavitelné a tzv."upravené na mou hubu".
Zásah do pažby jsou jen dva otvory průměru 7mm.
Nevyvaruji se občas různých připomínek od kolegů, ale od dob, kdy lícnice používám se přesnost zásahů neuvěřitelně zlepšila.
sako80
Častý návštěvník
Příspěvky: 74
Registrován: pon 20.11.2006, 19:42
Bydliště: SK

TIKKA T3 HUNTER

Příspěvek od sako80 »

je to ta najlepsia puska za normalne peniaze polujem s nou 3 roky a nemam na nu ziadne vyhrady,nizky chrbat som neriesil licnicou ale som si dal vyrobit pazbu s vysokym chrbatom do puskohladu
tibi1
Zkušený diskutér
Příspěvky: 605
Registrován: stř 18.10.2006, 6:52

Příspěvek od tibi1 »

sako80 - daj foto
Uživatelský avatar
Choochoo007
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1406
Registrován: úte 28.11.2006, 20:34
Bydliště: Jižní čechy

Příspěvek od Choochoo007 »

nechteli byste taky napsat nejaky slaby stranky teto zbrane??? At na ni nemusim porad myslet :lol: Mam vybrano varmint 243win. plastova pazba mi uz taky neva, nejvic kecaj pubovy osvezovaci a maskovany ostrostrelci s SKS. Ted uz jen jak dlouho to sem pude :roll: :roll: :evil:
Uživatelský avatar
Choochoo007
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1406
Registrován: úte 28.11.2006, 20:34
Bydliště: Jižní čechy

Příspěvek od Choochoo007 »

Andy jak funguje ta dvojnozka na tom predpazbiu huntera, nepruzi to moc, chtel bych to zkusit na 550lux, ale mam strach ze to slabe predpazbi bude delat neplechu. Jak je u hantera tluste predpazbi pod hlavni ve vybrani pod hlaven a jak je siroke??? dik
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

Nevzal jsem si ji dneska zrovna do prace :lol: tak miry asi nezjistim. Jinak si myslim ze na CZ550 to pujde bez problemu. Nasazuju ji i na ZKM452.
BBrit
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 107
Registrován: úte 28.11.2006, 19:54

Příspěvek od BBrit »

Pár týdnů zpět mi konečně po půl roce přišla Tikka T3 Battue. Je v ráži 9,3x62. že bude kopat,to se dalo na tak krátkou a lehkou flintu čekat, ale myslíte si že na to může mít částečně i vliv závěr, který má celkem dost vůli?. což mě u řekněme kvalitní flinty,jak se všude píše, dost překvapilo.
Uživatelský avatar
lovec
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2033
Registrován: pon 25.9.2006, 16:07
Bydliště: SK

Příspěvek od lovec »

V akej polohe ma zaver volu??? :shock:
BBrit
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 107
Registrován: úte 28.11.2006, 19:54

Příspěvek od BBrit »

Největší vůli má,když je závěr vyta?ený.V této poloze je jasné,že jakási vůle je vždycky,ale myslím si,že je to až moc.Takovou vůli nemá ani moje skoro 30let stará ZKK601.Po uzavření náboje do komory je to samořejmě lepší,na funkci to nemá prej vliv,ale i tak si myslím,že by závěr měl držet líp.než jsem si objednal tuto,tak jsem měl několik Tikk v ruce a u těch závěr takovou vůli něměl.
Další věc,co jsem byl překvapený.puškař chtěl vy?rubovat 4?roubky,co jsou nahoře na pouzdře pro uchycení li?ty.Bez problémů šel jeden,zbytek se bude muset asi odvrtat,protože jsou vyrobené snad z nějakého měkkého materiálu a vůbec nešli ven.
Nevím,mám z kvality té flinty trošku smí?ené pocity.
P.S. Zbraním až tak moc nerozumím,jsem bězný uživatel.
Josef Ondráček
Nový návštěvník
Příspěvky: 9
Registrován: úte 31.10.2006, 21:13

Příspěvek od Josef Ondráček »

Vůli to mít musí (nějakou) ale když je to horší než ZKK? :( šroubky jsou Možná na tmelu nebo osazené na ku?ílek.

Nebo někde udělali soudruzi z Finska chybu ??? :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

BBrit:
Kdybys byl z PHY, klidne bych se na to podival. Uz jsem jich par v ruce mel... tak snad poznam co je "normalni" a co ne. Vule je napr kdyz se zavre naboj do komory a zajisti... s pakou zaveru lze pak mirne pootocit smerem nahoru. Nicmene vule v uzamceni nejsou.
BBrit
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 107
Registrován: úte 28.11.2006, 19:54

Příspěvek od BBrit »

Andy.
Dík za nabídku, ale do Prahy to mám 350km. I po zajižtění jde trošku pohnout klikou závěru. Momentálně ji mám u puškaře skrz montáž a pak uvidím, jak to bude fungovat :)
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

Jo po zajisteni lze krapet pootocit pakou zaveru. Ale to u hodne zbrani. Neresim to.
Odpovědět