Přestavby zbraní aneb jak si něco zbastlit

Vše o kulovnicích a malorážkách
Odpovědět
vhool

Příspěvek od vhool »

ja sehnal funglovku cz550 7x64 za 13000 a to je dobry ne?
vhool

Příspěvek od vhool »

ja to resim primo s lothar walter s frankem waltrem a necham si to poslat k puskari.je to jednoduchy.cena zalezi na tom co od nich chces.muze to byt 150 eur ale i 1500 eur
vhool

Příspěvek od vhool »

toho neznam ale kdyz je lauf na zavit tak je to fakt brnkacka a lothara sezenes v pohode
vhool

Příspěvek od vhool »

...Tak josef k. mi nasadil brouka do hlavy a verejne zde na foru menim nazor.po konzultaci s odbornikem to bude opravdu 8x64S.vyjde to na stejno a pri vlastni laboraci streliva je tam daleko vetsi skala vykonu a moznosti.diky J.K. za vcasnou inspiraci.jeste jsem stacil zmenit specifikaci laufu u lothara.no myslim ze to bude fajnovka :wink:
vhool

Příspěvek od vhool »

...dik za typ ale lothar je lothar.tydle stranky znam firmu ne a mezi nama ty fotky z vyroby zrovna lakave nevypadaj.kdyby to byla jo kvalita tak by asi navic o nich bylo asi vic slyset.co jsem slysel ja tak me zrovna nepresvedcilo...
vhool

Příspěvek od vhool »

no prave a to si radsi prilatim.nestavim si flintu kazdy rok a kdyz uz tak at to stoji za to :wink:
Josef Kuřitka
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1064
Registrován: stř 27.9.2006, 17:15
Bydliště: Brno

pro Vhoola

Příspěvek od Josef Kuřitka »

A? to bude, tak se jednou na tu krásku vyrazím podívat a třeba to vezmu přes kopírák! Autorská práva zaplatím fla?kou meruňkovice-slivovice. Myslivosti a lovu zdar!
vhool

Příspěvek od vhool »

klidanko,taky uz se tesim.musis ale do fronty ses treti.uz je tu jeden adept ale bude to zrdcadlove takze taky origo :wink:
nimrod nimrod
Zkušený diskutér
Příspěvky: 951
Registrován: pon 08.1.2007, 22:54
Bydliště: Morava

Příspěvek od nimrod nimrod »

tibi1 píše:
Edelweiss píše:to-tibi1
tak musím sehnat ještě nějakou takovou flintu a můžu začít :wink:
http://www.stevespages.com/jpg/cd7x64brenneke.jpg
http://www.stevespages.com/jpg/cd93x62.jpg

hoc mam 22-250 co je uplne niekde inde a mal by som prachy na rozhadzovanie tak by som siel do takeho nadcasoveho naboja akym je PAN NABOJ 8x64S Brenneke - nema obdoby (podla mna) Nechapem ako mohol skoncit tam kde je...je to hanba. Moze byt trosku problem s cenou streliva (RWS alebo Hirten?)ako neberem do uvahy selBel ale inak OK
Taky jsem při přestavbě svého ZG o této ráži uvažoval, problém ale je, že RWS ani ostaní muničky 8x64 nevyrábí, jedinou výjimkou je SB. Tím mé úvahy zkončily a šel jsem cestou 9,3x62,ketré dnes vyrábí téměř všechny fabriky. V 15gramech má v0 800m/s, takže (dle mě) optimální, krom tlustoko?ců, na všechno :twisted: .
ZG47- 458 Win.
M.Sch. M1910- 9,5x57
ČZ 584- 7x57R/12-70
nimrod nimrod
Zkušený diskutér
Příspěvky: 951
Registrován: pon 08.1.2007, 22:54
Bydliště: Morava

Příspěvek od nimrod nimrod »

tibi1 píše:
Edelweiss píše:to-tibi1
tak musím sehnat ještě nějakou takovou flintu a můžu začít :wink:
http://www.stevespages.com/jpg/cd7x64brenneke.jpg
http://www.stevespages.com/jpg/cd93x62.jpg

hoc mam 22-250 co je uplne niekde inde a mal by som prachy na rozhadzovanie tak by som siel do takeho nadcasoveho naboja akym je PAN NABOJ 8x64S Brenneke - nema obdoby (podla mna) Nechapem ako mohol skoncit tam kde je...je to hanba. Moze byt trosku problem s cenou streliva (RWS alebo Hirten?)ako neberem do uvahy selBel ale inak OK
ZG47- 458 Win.
M.Sch. M1910- 9,5x57
ČZ 584- 7x57R/12-70
nimrod nimrod
Zkušený diskutér
Příspěvky: 951
Registrován: pon 08.1.2007, 22:54
Bydliště: Morava

Příspěvek od nimrod nimrod »

8x64S Brenneke - nikdo nedělá, krom SB. :cry:
ZG47- 458 Win.
M.Sch. M1910- 9,5x57
ČZ 584- 7x57R/12-70
Uživatelský avatar
lovec
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2033
Registrován: pon 25.9.2006, 16:07
Bydliště: SK

Příspěvek od lovec »

Ale vyraba...samotna firma Brenneke: www.brenneke.de
V sekcii produkty si najdes ich originalnu municiu so strelou TIG 12,8g.
Cena za 20 ks je 79,50 Euro.
vhool

Příspěvek od vhool »

no ja si krmeni varim sam tak je mi celkem fuck kdo to laboruje.hilzny SB jsou dost kvalitni,prach dam ACC 4350 a fazolku od noslera,accubond 200gr. a mam vyreseno :wink:
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

Vhool:
No ja jestli muzu.... ja kdybych stavel 8mm tak spis standardni razi (nez zrovna x64S) . Cim je 8x57JS tak "slaba" ze ji nechces? Das krapet delsi lauf a dozenes to :-)

Stejne jsi na ty delsi laufy zvyklej.... cili proc ne zase 26"?

A az jednou zapomenes prebijet :-) budes kupovat normal tovarni patronky relativne za malo :D

No a nebo jak uz jsem ti rikal... kdyz ruzovou mlhu... tak rovnou 338LM :lol:
nimrod nimrod
Zkušený diskutér
Příspěvky: 951
Registrován: pon 08.1.2007, 22:54
Bydliště: Morava

original brenneke....

Příspěvek od nimrod nimrod »

lovec píše:Ale vyraba...samotna firma Brenneke: www.brenneke.de
V sekcii produkty si najdes ich originalnu municiu so strelou TIG 12,8g.
Cena za 20 ks je 79,50 Euro.
....ufff. :shock:
ZG47- 458 Win.
M.Sch. M1910- 9,5x57
ČZ 584- 7x57R/12-70
Odpovědět