Jagdterier

Pejskové a jejich výcvik
Odpovědět
Tomáš Karel
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 394
Registrován: úte 20.2.2007, 11:40
Bydliště: Vysočina

Re: Jagdterier

Příspěvek od Tomáš Karel »

Tak štěk roste a neuvěřitelně zlobý :twisted: Co ti vaši mazlíci jak to roste.
http://resize.like.cz/images/1265135069Foto157.jpg
Petr 3
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 125
Registrován: stř 04.11.2009, 20:31
Bydliště: Brno

Re: Jagdterier

Příspěvek od Petr 3 »

Ahoj,tak to jsme na tom stejně,fenka roste jak z vody,je to pěknej lupič,dal bych fotku,ale nevím jak
Tomáš Karel
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 394
Registrován: úte 20.2.2007, 11:40
Bydliště: Vysočina

Re: Jagdterier

Příspěvek od Tomáš Karel »

Psal sem ti SZ. Jak se to dá nalepit na sklo. :)
Odkud jí máš myslím chovnou stanici.
Tomáš Karel
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 394
Registrován: úte 20.2.2007, 11:40
Bydliště: Vysočina

Re: Jagdterier

Příspěvek od Tomáš Karel »

Zdar ve spolek tak jak rotou jagové a jak je psichycky připravujete na jaro za měsíc a půl to vypukne.
Tomáš Karel
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 394
Registrován: úte 20.2.2007, 11:40
Bydliště: Vysočina

Re: Jagdterier

Příspěvek od Tomáš Karel »

Tak za sebou máme první zkoušky s tím mím zlobrem :D Byli to zkoušky vloh v Pracích u BRNA. Byl to užasnej zážitek.
http://img31.imageshack.us/img31/2632/snmek095.jpg
http://img707.imageshack.us/img707/4159/snmek098.jpg
LADAP
Častý návštěvník
Příspěvky: 50
Registrován: úte 29.1.2008, 13:34

Re: Jagdterier

Příspěvek od LADAP »

Gratuluju, jen nevím, který jsi Ty.
Tomáš Karel
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 394
Registrován: úte 20.2.2007, 11:40
Bydliště: Vysočina

Re: Jagdterier

Příspěvek od Tomáš Karel »

Ten největší :lol: :lol: :lol: :lol:
pregi
Nový návštěvník
Příspěvky: 34
Registrován: ned 11.4.2010, 19:52
Bydliště: Kryry

Re: Jagdterier

Příspěvek od pregi »

ahoj chlapci měl jsem dva jagoše a během deset let jsem o všechny přišel. Je to tvrdé plemeno chtěl jsem hlavně na norování, tak jsem si pro ně zajel do Maďarska, kde mají ty nejkvalitnější chovy,, ostrá" žádné výstavy ale za to práce. Nikdy jsem je nepouštěl do úměly nory pře zarážku, ale jezdim raději na Slovensko, kde Vám to papírů zapíšů a nějáký body a ceny z norování pejskovi nepomůžou v přírodní noře to je jen chlouba a žádný čin. Když psa tak makáče.
czub
Nový návštěvník
Příspěvky: 10
Registrován: úte 24.6.2008, 8:09
Bydliště: LES

Re: Jagdterier

Příspěvek od czub »

pregi píše:ahoj chlapci měl jsem dva jagoše a během deset let jsem o všechny přišel. Je to tvrdé plemeno chtěl jsem hlavně na norování, tak jsem si pro ně zajel do Maďarska, kde mají ty nejkvalitnější chovy,, ostrá" žádné výstavy ale za to práce. Nikdy jsem je nepouštěl do úměly nory pře zarážku, ale jezdim raději na Slovensko, kde Vám to papírů zapíšů a nějáký body a ceny z norování pejskovi nepomůžou v přírodní noře to je jen chlouba a žádný čin. Když psa tak makáče.
Je vidět že nevíš co to je mít doma jagoše ono udělat z něj debia to umí každej ale někam ho předvést a ukázat že to nejsou jeno ty vymaštěný šišky. Sám jaga nemám ale obdivuji každého kdo s nima nějak hne.. A tvůj vztah ke psům raději nekomentuji neboť bych musel být dosti sprostý..... Můžeš mít psa třeba z argentíny a jezdit sním třeba na kamčatku. ale jak ho povedeš takovej bude. Ne nadarmo se říká JAKEJ PÁN TAKOVEJ PES!!!!! A jediný chlubení si tady předvedl ty.
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Jagdterier

Příspěvek od Zdenek41 »

To pregi dnes je lepší mít jaga na povrch.Je mi jasné,že lišky málokdo žere,ale podle mého je potřeba je i střílet.A ne jen rasovat psy.Vždy byly problémy při norování a když jsem jim podal krompáče a lopaty a půl dne se kopalo tak každej obrátil.Někdo pomlouval psa a skoro nikdo nevěděl o co jde.Mysleli si něco o budulínkovi a bubínku.Podiv podle mě jsou nejdrsnější JGT ze Slovenska.Taky jsem na povrchu s fenou nic nepořídil.Mám ještě psa a na povrchu je to třída.I když jsem se zařekl.že jedny zkoušky mu stačí.Proč dělat někomu zneužitelného blbce.Každý si může psa pořídit a ne čekat jak to dopadne.
To Tomáš gratuluji nemáš ještě nějakou fotku té pani či slečny vůdkyně aby byl vidět pes zepředu?
Je podobnej na stejnou linii jako můj zlobr.

Obrázek
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Jagdterier

Příspěvek od Zdenek41 »

No a ještě přidám kam koli přijdu každý kouká jestli je to vůbec JGT.Každý je zná s odpuštěním jako něco co se pustí a za dva dny najde.Jsem rád,že v čechách,ale i na moravě jsou vyšlechtěni psi s kterýma je radost dělat.Nic nestratili jen jsou ještě lepší.Samozřejmě záleží i na vůdcích.Co dokáže tento malý pes nedokáže žádný.Je malý,ale srdce má velký.At se nám daří.
Obrázek
Obrázek
Tomáš Karel
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 394
Registrován: úte 20.2.2007, 11:40
Bydliště: Vysočina

Re: Jagdterier

Příspěvek od Tomáš Karel »

Zdendo díky.
Je to nějaká veterinářka. Ale jméno sem zapoměl. Ačkoli na fotce nevipadá tak je o dos drobnější než tvůj zlobr. Je to pejsek. No alekaždopádně to zjistím. A Zdendo je to jak píšeš nic neztratili naopak jen rostou, ale chce se to jim hodně věnovat.
Petr 3
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 125
Registrován: stř 04.11.2009, 20:31
Bydliště: Brno

Re: Jagdterier

Příspěvek od Petr 3 »

Je to veterinářka ze Soběšic u Brna
pregi
Nový návštěvník
Příspěvky: 34
Registrován: ned 11.4.2010, 19:52
Bydliště: Kryry

Re: Jagdterier

Příspěvek od pregi »

nechtěl jsem se vychlubovat, napsal jsem to asi špatně chtěl jsem napsat, že jagoš je tvrdé plemeno alespoň já jsem měl dva opravdu temperamentní pejsky. S Atosem to bylo těšší úplně jiná povaha hodně tvrdej nejsem takovej aby jsem psa mlátil a mlátil a dělal z něj magora to jsem nikdy nechtěl a nedělal, tak jsem mu to dopřával miloval norování, už jako štěně mi pořád zalézal do kanálů a děr, bylo mu šest let když zahynul při norování. S Atosem jsem složil zkoušky na Slovensku to přiznávám, jen jsem chtěl říci, že to pejskovi v přírodní noře nepomůže, když má zkoušky z norování. S druhým jagem Gorem se mi podařilo udělat barvářské zkoušky, byl naopak klidný takový profesor, při dohledávkách pracoval dobře a v loni na naháňce jsem o chlapáka přišel to mu bylo osm let.
Petr 3
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 125
Registrován: stř 04.11.2009, 20:31
Bydliště: Brno

Re: Jagdterier

Příspěvek od Petr 3 »

Nevíte kde je kolem Brna obůrka a divočákem,kam by se dal pustit jagoš?
Odpovědět