Pomoc při výběru brokovnice.

Vše o brokovnicích
Odpovědět
xv.leo
Nový návštěvník
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 06.5.2010, 7:29

Pomoc při výběru brokovnice.

Příspěvek od xv.leo »

Dobrý den, dovoluji si vás požádat o radu při výběru brokovnice. Chci si letos pořídit novou brokovnici v cenové relaci do 20 000,-Kč. Touto částkou je výběr omezen na značky: Yildiz, IŽ, Toz, CZ-USA. Zbraň budu využívat především k lovu, na střelnici jen 2x ročně. Určitě bych chtěl mít brokovnici vybavenou volitelnou jednospouští, vyhazovači, vyměnnými choky. Kterou značku, případně i model mě doporučujete?
S pozdravem a díky.
Leo vidlák.
cejlon
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 199
Registrován: pon 02.10.2006, 9:54
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc při výběru brokovnice.

Příspěvek od cejlon »

Za těchto okolností není asi jiná možnost než IŽ. Za zbytek peněz nechat vyladit o puškaře příp. pažbáře.
Bruno
Nový návštěvník
Příspěvky: 13
Registrován: úte 20.4.2010, 5:40

Re: Pomoc při výběru brokovnice.

Příspěvek od Bruno »

Taky jsem s tím měl problém a nakonec jsem koupil CZ-USA a měl jsem ihned po prvních střelbách spatnej vyhazovák ,patrona ve spodní hlavni byla tak zaražená,že jsem ji musel tahat ven nožem a občas mi nevyšla rána až po chvíli se samovolně spustila,ale to si mužete přečíst na tomto serveru o této zbrani.Je to težko která bude lepší jak to slýchávám na střelnici tak téměř všichni museli doladovat zbran i zbran za 50.000,-.Já jsem ji nechal opravit a už je v pořádku tak snad vydrží až na pažbu jsem menší postavy nechal jsem si ji zkrátit a když mi na střelnici řekli,že mi pořád nesedí kvůli té pistolové upravě mám palec tak 1 cm od opření nebo spíše doraz na palec z horní části pažby pušku tímto špatně držím a vytáčí se mi v ruce.Takže pozor na pažbu pokud budete zkracovat podívat se o kolik a jak by vám to sedělo s tím palcem sedělo .Jinak nevím jak to vysvětlit snad to pochopite.Bruno
Odpovědět