Aldakovi chovanci :-) (krasni ze?)

Co se nám podařilo ulovit bezezbraní
Odpovědět
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Aldakovi chovanci :-) (krasni ze?)

Příspěvek od Andy »

Aldak se vam zapomnel pochlubit s jeho domacimi milacky. Tu jsou.
Co Vy na to? Pekni ze?

Obrázek
Obrázek
Obrázek
vhool

Příspěvek od vhool »

teeeda aldaku,takhle zatloukat takovy fesny stadecko :wink: .jenom jestli nemaj problem s "tureckyma botama".to myslim vazne,znamej je kdysi mel taky a protoze nemely tvrdej podklad tak s tim mel problemy. :wink:
Aldak
Častý návštěvník
Příspěvky: 53
Registrován: stř 17.1.2007, 12:04
Bydliště: Dražice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aldak »

joo díky. :wink: s těma spárkama samozřejmě trochu problém je, zvlá?t u strarších kusů. I kd? tam mám místama kamenitej podklad a betonový překlady, tak se chystám nejstarší ovci až vyvede chytit a spárky dát do pořádku. Jinak beran je 4 letej a má to v cajku.
Letos mám 4 jehnatka a cekám jestě jedno. Tak uvidíme :)
Fery
Zkušený diskutér
Příspěvky: 977
Registrován: pát 22.9.2006, 21:16
Bydliště: Kolínsko

Příspěvek od Fery »

Pěkná Zoo. Skoro jako u nás. :wink: , když jdem na hon okolo našich tak na mě chlapi vždy doráží až ji pustím z ohrady p?trosa aby bylo na výřadu něco pořádného. :lol: :lol: :lol:
CZ550-3006 Sprg,ZZK601-223 Rem, ZK 99 6,5x57R, BS 9,3x74R/9,3x74R
Aldak
Častý návštěvník
Příspěvky: 53
Registrován: stř 17.1.2007, 12:04
Bydliště: Dražice
Kontaktovat uživatele:

mufíci

Příspěvek od Aldak »

S těmahle řečma se taky potýkám,narážky tohohle typu sou normální.To je v pohodě. :D :D spíš se divím ( ale rád ), že do dne?ní doby nikdo neudělal nějakou "kulišárnu" s oplocením , nebo něco podobného. Nenechavců je dost. :evil: :evil:
Tomfi
Zkušený diskutér
Příspěvky: 647
Registrován: pát 06.10.2006, 5:10
Bydliště: českomoravské pomezí, 575 m.n.m
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomfi »

Krasavci, jen si počkejme pár roků, jak beran ještě zesílí. Kolipak jich tam je?

To Fery: tak p?trose v revíru jen tak nepotkají
US OPTICS
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 336
Registrován: stř 18.4.2007, 18:20

stádečko

Příspěvek od US OPTICS »

Aldaku radši to moc nepřivolávej, myslím nějakou tu kulišárnu, ono to pak přijde v tu nennejvhodnější dobu. Ale nepřeji Ti nic zlého, ale z vlastní zkušenosti to většinou tak bývá. Jinak moc pěkný. U nás chodí stáda okolo 20 kusů a zpravidla jsou tři. Loni se neulovil ani kus, tak snad letos. Podotýkám, že u nás jsou ve volné přírodě.
PRVNÍ RÁNA MUSÍ JÍT vždy TAM KAM MÁ!
Aldak
Častý návštěvník
Příspěvky: 53
Registrován: stř 17.1.2007, 12:04
Bydliště: Dražice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aldak »

Tomfi:
v současné chvili 11 ks. 2 kusy jsem letos prodal (čertíka a ovečku) chlápkovi co zakládá chov.Jedno jehňátko ještě očekávám od nejstarší ovečky.Tak uvidíme jestli bude jedno , nebo dvě :wink: .i když to se mi ještě nepovedlo :lol:
Aldak
Častý návštěvník
Příspěvky: 53
Registrován: stř 17.1.2007, 12:04
Bydliště: Dražice
Kontaktovat uživatele:

mufíci

Příspěvek od Aldak »

Tak další už se mi nevyvedlo.Muj kluk našel jehňátko uhynulé. Byl to beránek. škoda nedá se ni dělat. :cry: :cry:
vhool

Příspěvek od vhool »

:cry: no jo no,i takova je matka priroda :cry:
Odpovědět