MS Studénka_Zkušenost

Veškerá legislativa ohledně lovectví a myslivosti
THOR_601
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: úte 06.8.2013, 16:13

Re: MS Studénka_Zkušenost

Příspěvek od THOR_601 »

motolada píše:S Nivou plne souhlasím. Ono brečet cajtům do telefonu, že na mě někdo zvedl hlas, no nevím.
Přečti si celou diskusi a pak se vyjadřuj...

Byla řečeno vyhrožování zbraní ;)
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: MS Studénka_Zkušenost

Příspěvek od BwanaHunter »

THOR> no, u té diskuze jsem nebyl, a vím, že na blbce člověk narazí poměrně snadno, ale jinak si z tvých příspěvků myslím, že na to, že jsi ještě ani nezačal s adepturou máš možná zjednodušené představy a čeká tě nějaké to překvapení.

Jinak, de jure je to s návštěvníky lesa tak, jak píše tornádo, nicméně když už se tady operuje vlastnickými právy - pokud si od někoho pronajmu dům, zahradu, sad, pole...atd. mám poměrně slušná užívací práva a možnosti. Tedy nepřijde mi úplně fér a v pořádku, pokud si od LČR, tedy od státu, někdo pronajme honitbu třeba za milion ročně, a pak může jen trpně snášet všechny výstřelky veřejnosti, houbařů, cyklistů, výletníků, čundráků, sběračů borůvek, milenců, pionýrů, skautů, jezdců na koních blablabla. Stát si rád bere peníze, ale neudělá nic pro to, aby platícímu nájemci umožnil realizovat jeho práva z toho nájmu plynoucí. Přitom nástroje na to legislativa má, lze omezit vstup do lesa v určitých hodinách, období atd. Ale nikdo na to nemá koule.
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
THOR_601
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: úte 06.8.2013, 16:13

Re: MS Studénka_Zkušenost

Příspěvek od THOR_601 »

Hele vy se mi tu pořád nějak snažíte dokázat jak jsem se choval špatně a že já jsem tam měl prd co dělat.

Když tam jdu tak se chovám slušněji a vůči přírodě ohleduplněji než většina myslivců...
motolada
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1290
Registrován: úte 18.1.2011, 14:34
Bydliště: Jižní Morava

Re: MS Studénka_Zkušenost

Příspěvek od motolada »

Podívej řeknu ti to jinak.Mám z toho divný pocit,tebe "někdo" cpe do MS u tebe v bydlišti.Přitom MS ani členy neznáš,vlastně nikdo nezná nikoho.Pak se potkáte a "někdo" po tobě řve.No a ty místo toho abys to řešil sebezamyšlením,nebo domluvou s členy,výborem atd...tak to taháš po netu a navíc ještě sonduješ kdo je zná ať ti řekne co je to za lidi.Prostě to na mě působí divně.
Čeho myslíš že dosáhneš,toho že si to tu někdo z MS přečte a dostaněš jako čekatel STOPKU.Nebudeš první ani poslední. :roll:
THOR_601
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: úte 06.8.2013, 16:13

Re: MS Studénka_Zkušenost

Příspěvek od THOR_601 »

Abych pravdu řekl tak se tahle debata snad až zbytečně rozjela a zajela zrovna tam kde jsem nechtěl ...

A psal jsem že mě moc lidí nezná, to neznamená že nikdo ;)

Kdyby jsi byl v nějakém sdružení u nás tak asi budeš mluvit jinak protože kdo neví jak to tam chodí to nemůže hodnotit (já o tom co se tam děje taky asi naštěstí taky moc nevím ;) )

Tímto bych považoval celou tuhle debatu za uzavřenou. Administrátoři ji můžou klidně smazat.
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: MS Studénka_Zkušenost

Příspěvek od BwanaHunter »

Thor> myslím že nikdo, a určitě ne já, že jsi tam neměl co dělat. Zbytek jsem nekomentoval, protože jsem u toho nebyl. Ale taky jako Láďovi mi připadá divné, že chceš jít (údajně) do sdružení, kde nikoho neznáš a nikdo nezná tebe (???) a myslíš, že na tebe čekají s otevřenou náručí, nebo že je nějaká povinnost tebe nebo kohokoliv jiného přijmout, nebo že nejlepší vstupní pozice je konflikt... nerozumím ti. Ale hlavní co mě přimělo přispět do diskuze byla ta vlastnická práva a neomezená práva veřejnosti, tenhle konkrétní případ neznám, a sdružení také ne.
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
THOR_601
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: úte 06.8.2013, 16:13

Re: MS Studénka_Zkušenost

Příspěvek od THOR_601 »

Dotyčné sdružení mělo sloužit spíš jako taková škaredě řečeno zadní vrátka...

Jinak viz. můj předchozí příspěvek...
Uživatelský avatar
tornádo
Troll
Příspěvky: 217
Registrován: stř 02.12.2009, 11:30

Re: MS Studénka_Zkušenost

Příspěvek od tornádo »

Bwana : Takže podle tebe si má nechat všechno líbit,kývat hlavou na každou pitomost co vznikne v MS ? Pokud jsou jeho členové "divní" tak počítám,že konflikt bude vždy nějaký.A je pouze jeho věc jestli jim ukáže kde je mez a nebo si nechá dělat na hlavu,čehož ostatní budou náležitě využívat.
Toto je přesně ten klasický model " Ty nám nemáš do toho co kecat,protože si mladý "
THOR_601
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: úte 06.8.2013, 16:13

Re: MS Studénka_Zkušenost

Příspěvek od THOR_601 »

tornádo píše:Toto je přesně ten klasický model " Ty nám nemáš do toho co kecat,protože si mladý "
A jestli si někteří souhlasí s tím aby tento model fungoval tak přeji české myslivosti hodně štěstí a nedivím se, že je tam kde je protože tento model bohužel v mnohých sdruženích funguje :roll:
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: MS Studénka_Zkušenost

Příspěvek od Leon »

pánové na tyhle uřvaný chytráky nic jiného než policajti a riziko ztráty ZP neplatí a nechápu proč by měl jít za členy výboru k čemu by to bylo ?
CZ 550 american 308win.
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: MS Studénka_Zkušenost

Příspěvek od BwanaHunter »

Tornado> ja prece nikde nic takoveho nenapsal, a ani netusim, z jakeho meho prispevku tak usuzujes? Ja se jen pozastavil nad tim, ze kolega jeste neni ani adept, ale uz vi, do jakeho sdruzeni "jde ci nejde a vybira si", ale znovu opakuji, to nebyl primarni duvod, proc jsem do tehle diskuze vstoupil. Nikde jsem nerekl, ze si ma nekdo nechat neco libit nebo na sebe nechat rvat. Jinak v klasickem MS je to jednoduche, to funguje na demokratickem principu a nejvyssi organ je clenska schuze. Takze kazdy jiste muze rict svuj nazor, a pak plati to, co clenska schuze vetsinou odhlasuje. Libit se mi to nemusi, ale je to tak. Pokud jsou moje nazory vyrazne mensinove, tak to bud musim prekousnout, nebo jit jinam. A to neplacam, sam jsem to zazil. Jina vec je porusovani zakona a podobne zalezitosti, tam je jiste moznosti jak to resit vicero.
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: MS Studénka_Zkušenost

Příspěvek od Zdenek41 »

Tuhle diskusi čtu a vyjadřovat jsem se nechtěl..Připadá mi to jako,že jedna pani povídala...
Ne nadarmo se říká,že do spolku dva už jsou moc.Ale opravdu ze slov autora opravdu nevím o co vlastně go.Alespon nevím zda výběr či spekulace.Těch problémů jsem už řešil dost a ne vždy vše bylo pravdou.Něco se tu řeší o čem mi nezainteresovaní nevíme vůbec nic.Studénka,nejsem členem nevím co řešit...Proč něco propírat kritizovat.Nikdo u toho aktu z nás nebyl.Tím nechcu říci,že to nemůže být pravda.Ale proč něco podobnýho řešit,ano pokud někdo s tímto MS má zkušenost at řekne a napíše svůj názor.To musí řešit autor a ne spekulovat co bude lepší.Jinak v jiném případě souhlasím s autorem at se téma stopne.
Kdo mě zná ví,že nestraním ani mladejm a vůbec už ne starejm.A těm mladejm se snažím vždy pomoci pokud o to stojí a nezneužijí toho.Což je v dnešní době běžná věc.Jen nemám rád mlácení prázdné slámy.Právě to je vše o té naší povaze české. :wink:
Ještě byc chtěl požádat THOR_601 zda by nám mohl prozradit zda je adeptem a kolik mu je let z toho čtení jsem to asi nepochopil.Holt už jsem taky starej....
Uživatelský avatar
tornádo
Troll
Příspěvky: 217
Registrován: stř 02.12.2009, 11:30

Re: MS Studénka_Zkušenost

Příspěvek od tornádo »

BwanaHunter píše:Tornado> ....
Co třeba tohle
"myslíš, že na tebe čekají s otevřenou náručí, nebo že je nějaká povinnost tebe nebo kohokoliv jiného přijmout, nebo že nejlepší vstupní pozice je konflikt"

Tím v podstatě říkáš "my tě příjmeme ale nebudeš nám do ničeho kecat" Je přece v zájmu MS aby byla zajištěna náhrada za starší členy,ano chvilku to bude fungovat bez mladých ale jak dlouho,až bude tvořit sdružení pět důchodců ?
Já už sem prošel několik MS a všude to funguje stejně.Staří ovlivňují mladé tak,že z adepta nebo začínajího myslivce vyroste stejně uvažující člověk jako jsou ti staří.
Přece není normální aby když flintu neseš na špatném rameni po tobě někdo chtěl chlast,nebo musels poslouchat kecy na plastovou pažbu na kulovnici nebo na oblečení (toto jsou právě názory těch zasloužilých) .Na tohle jsem zvlášť háklivý,pak vždycky řádím jak čert :lol:
THOR_601
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: úte 06.8.2013, 16:13

Re: MS Studénka_Zkušenost

Příspěvek od THOR_601 »

Těhle zelených invizitorů je hodně no :)

Pro některé je důležitější co má kdo na sobě mebo jakou má pažbu. Určitě je lepší si vzít třeba kvalitní gore-texové CAMO hadry než chodit v 30 let starám huberťáku jako bezďák.

Mají sice "vzorové hadry" ale krmelce prázdné... jestli je vůbec mají v provozu :roll:
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: MS Studénka_Zkušenost

Příspěvek od Zdenek41 »

Chlapi venku svítí měsíc...půjdem raději na prasata.Ne? :wink:
Zamčeno