New hunter

Cokoliv se událo ve spojitosti s lovectvím a myslivostí.
Onďa
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 230
Registrován: pon 01.2.2010, 15:26
Bydliště: Brno

Re: New hunter

Příspěvek od Onďa »

Teda pánové, forum zjevně zažívá baby boom :D Všem nade mnou srdečně gratuluju. A se zpožděním hlásím, že už od 25.3. se chlubím prvorozenou dcerou Matyldou :D
ZP 47 16/70 Savage Axis 30-06
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: New hunter

Příspěvek od Tim »

Já všem moc moc děkuji za přání. Jestli to bude myslivec se uvidí, teď si spíše přeji to, aby byl krásný a hodný po mamince a zdravý po mne :wink: Ale myslím si, že pod mojí taktovkou se z něj stane rybář i myslivec :D
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
Uživatelský avatar
Lotr
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2115
Registrován: úte 02.9.2008, 7:03
Bydliště: lounsko

Re: New hunter

Příspěvek od Lotr »

Plodný až úrodný rok :D Tak hrdý otče Onďo, ať Ti dcerka roste do krásy a dělá Vám jen radost a Vám všem hodně zdraví a štěstí do žvota!
ZG 47 8x57 JS, IŽ27-EM-1C Sporting 12/76, ZP 50 16/70, CZ 858 Tactical, Astra A-100 9 mm, CZUB 584, model 4, 12/7x65R, Remington model ll, r. 20/65, IŽ 18 r. 20/70
Nikon D-3100
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: New hunter

Příspěvek od Leon »

tak se také připojuji s gratulací a něco pro inspiraci mladýmu jsou už dva roky tak jsem našel tuhle hračku http://www.grube-eshop.cz/eshop-brokovn ... lo-77-1074 :lol: :lol:
CZ 550 american 308win.
Uživatelský avatar
fesoj
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2265
Registrován: pon 24.1.2011, 12:15
Bydliště: Východní Krkonoše /Žacléřsko/

Re: New hunter

Příspěvek od fesoj »

Time, ty maminky to vždycky myslí dobře ! Mně v mládí říkala "...bumbej, Pepíčku, bumbej !" - a když jsem povyrostl a počal lesárnu navštěvovati, už jsem spíš slýchával : "Pacholku jeden, nevíš, kdy bys měl přestat chlastat !"
Kritériem pravdy je praxe.
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: New hunter

Příspěvek od BwanaHunter »

Ta brokovnice, co sem dal Leon, je BOMBA. Já to mít, když jsem byl malý, tak jsem 14 dní nespal, a pak spal s tou flintou, jedině. Taťkové, doporučuji. Já mám zatím soužení (to je když je víc žen, než jedna, jako sousoší je víc soch :)), na syna ještě čekám... Všem taťkům samozřejmě gratulace a ratolestem do života jen to nejlepší.
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
Uživatelský avatar
kojot
Zkušený diskutér
Příspěvky: 860
Registrován: úte 04.9.2007, 7:03
Bydliště: okres Blansko

Re: New hunter

Příspěvek od kojot »

Také se připojuji s gratulací........
Je to letos věru plodný rok ku prospěchu posílení myslivecké základny v ČR.

Bwana: Buď rád, alespoň nemusíš před osmou letět z lesa domů na koupání sviště :lol:

Leon: to je luxusní záležitost, mají tu dvojku v Brně v IBU a vypadá fakt opravdově. Bez ní malej se mnou do lesa nesmí :lol:
Kdo netermí s námi, termí proti nám
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3396
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: New hunter

Příspěvek od dalas »

Hoši, jen aby jste to nepřehnali! :lol: Víte, že nejvíce chutná zakázaný ovoce. Např. já hulil jak indiánská stařena od školky do 4. třídy, kdy jsem za to byl krutě pronásledovaný. Pak z důvodů přesídlení jsem se stal pro rodiče poněkud bezprizorní a hulení ztratilo kouzlo. Od tý doby nekouřím. Stejně tak tahat se s flintičkou může mít v pozdějším věku dalekosáhlé následky. Nicméně věřím ve váš pedagogický cit a rozpoznání míry a přeji, aby vám všem strategické záměry vyšly.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: New hunter

Příspěvek od BwanaHunter »

kojot píše:Bwana: Buď rád, alespoň nemusíš před osmou letět z lesa domů na koupání sviště
Člověče, to jsem nikdy nedělal, od čeho má matku, ne? (Tedy myslím abych letěl domů jak utržený vagon odkudkoliv, natož z lesa, protože krmení, koupání nebo co, ne zas, že bych nikdy nekoupal...). Nebo jsem tě nějak nepochopil....?
dalas píše:Stejně tak tahat se s flintičkou může mít v pozdějším věku dalekosáhlé následky.
Jj, u mě to tak bylo, dalekosáhlé následky se dostavily. Jako malý jsem tahal hračkovou flintu, když jsem chodil s tátou i bez něj, ačkoliv jsem samozřejmě neměl tak pěknou, a už mi to tak nějak zůstalo sakra pod kůží... :lol:
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: New hunter

Příspěvek od Tim »

fesoj píše:Time, ty maminky to vždycky myslí dobře ! Mně v mládí říkala "...bumbej, Pepíčku, bumbej !" - a když jsem povyrostl a počal lesárnu navštěvovati, už jsem spíš slýchával : "Pacholku jeden, nevíš, kdy bys měl přestat chlastat !"
No já nevím, zda to myslela dobře. Klidně ze mne dneska mohl být nějaký neduživý právník, nebo třeba rachitický ředitel banky :lol:

BwanaHunter - to s tím soužením je dobrý :mrgreen: A nevěš hlavu, třeba se kluk ještě povede :wink:
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: New hunter

Příspěvek od BwanaHunter »

Tim> je to v plánu. Dcera se povedla, to jo, je super, ale následník trůnu....je prostě kluk :lol: A když to bude zase holka.....no, tak jich bude víc na to, starat se o tatínka... :lol: Ale kdo to má platit :lol: :lol:
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: New hunter

Příspěvek od Tim »

fesoj píše:Upřímně gratuluji a upozorňuji na to, že z těchle velikonočních kluků vyrůstají myslivci tělem i duší - já to musím vědět nejlíp, podle svého vlastního data narození !
No tak jestli z něj bude myslivec stále ještě není jisté, ale myslím, že zelená mu bude slušet :D
Přílohy
14235948271651.jpg
14235948271651.jpg (19.96 KiB) Zobrazeno 6497 x
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
Odpovědět