Králíček v Hyde parku (Bunny at Hyde park)

Cokoliv se událo ve spojitosti s lovectvím a myslivostí.
Odpovědět
Uživatelský avatar
kojot
Zkušený diskutér
Příspěvky: 860
Registrován: úte 04.9.2007, 7:03
Bydliště: okres Blansko

Králíček v Hyde parku (Bunny at Hyde park)

Příspěvek od kojot »

Včera jsem koukal na Hydepark s Ing. Luďkem Králíčkem, předsedou ekologické komise ČMMJ. Nejenže jsem se nic nového nedozvěděl, ale způsob vystupování a úroveň odpovědí dle mého soudu neodpovídají člověku jeho postavení, který jedná naším jménem. Mám pocit, že s takovým materiálem v radě nikdy dobrého obrazu na veřejnosti nedoznáme.

Posuďte sami..........

http://www.ceskatelevize.cz/specialy/hy ... 2.10.2014/
Kdo netermí s námi, termí proti nám
Radek7
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 06.3.2008, 20:48
Bydliště: Vysočina

Re: Králíček v Hyde parku (Bunny at Hyde park)

Příspěvek od Radek7 »

Zdravim,

taky jsem sledoval Hyde park a přesně sem čekal kdo to začne kritizovat, nejlepší je začít u sebe jestli každý kritik dokáže alespoň stejný výkon, mám obavy že malinké procento lidí je schopno předstoupit před kameru a nechat na sebe hodinovou palbu otázek

pro mě určitě solidní výkon a pro většinu lidí, kteří nemají o myslivosti ponětí tak je poměrně dostačující vysvětlení jednotlivých otázek, po boji je každý generálem vše se nechá vysvětlit na druhý pokus lépe a výstižněji

to Kojot můžeš přístě vystopit pře kamery

Lesu Lovu
R.
Uživatelský avatar
kojot
Zkušený diskutér
Příspěvky: 860
Registrován: úte 04.9.2007, 7:03
Bydliště: okres Blansko

Re: Králíček v Hyde parku (Bunny at Hyde park)

Příspěvek od kojot »

Díky To Radek7, ale s vystupováním opravdu problém nemám. V televize jsem několikrát byl včetně hlavních zpráv na Nově, takže se dokážu vcítit do člověka, který má něco vypotit pro národ. Jsem si jist, že ČMMJ má ve svých řadách mnohem lepší rétoriky s mnohem ucelenějšími znalostmi. O mysliveckém oděvu, který měl dotyčný na sobě, bych řekl jen to, že takhle nevypadám, ani po návratu z poslední leče - a že se rumu nebojím!
Kdo netermí s námi, termí proti nám
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3396
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: Králíček v Hyde parku (Bunny at Hyde park)

Příspěvek od dalas »

Já bych to tak kriticky neviděl. Někdy je méně více. To nejsou dotazy od odborníků a odpovědi pro odborníky. Prostě pro nemyslivce je takový člověk přijatelnější, než někdo v uniformě (což už samo o sobě evokuje určitou separaci) a i ne zcela učesané a přesné odpovědi podporují dojem autentičnosti. Zkrátka podání pro laiky.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
Odpovědět