Prodejci zbraní a střeliva

Vše o lovectví a myslivosti u nás (něco jako poradna)
Vojta
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1001
Registrován: pát 11.5.2007, 15:16
Bydliště: Královéhradecko

Příspěvek od Vojta »

Asi máš pravdu, mněl jsem na mysli velkosklad v Uherském Hradi?ti. Kamarád totiž schání 308 win. Norma Vulkan-u nás jsou k nesehnání a já jsem si chtěl případně taky něco objednat-proto ten dotaz na další střelivo.

Na těchto stránkách: http://www.kozap.cz/ mají pouze nabídku SaB a RWS, jak píše Shiva, asi bude nejlepší si tam zavolat.

Jinak jsem koukal na stránky Avika a tam je doslova vybíleno-žádná nabídka sortimentu

To Catpad: díky za odpověď a info!
Vojta
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1001
Registrován: pát 11.5.2007, 15:16
Bydliště: Královéhradecko

Příspěvek od Vojta »

takže veškerá snaha něco sehnat selhává! Vulkány v 308 win. prostě nejsou no a do 7x64 nic co scháním, tudí? stejná situace.

Chci se zeptat: Nemáte chlapi někdo možnost navštívit prodejnu Brymový v Praze u Smíchovského nádra?í(mají přesunutou prodejnu)???
Uživatelský avatar
Geronimo
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 281
Registrován: pát 30.5.2008, 18:54
Bydliště: Německo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geronimo »

V Praze ne,ale v Nemecku,a tam Vulkany budou asi na 99,9 % :lol: :wink:
Blaser R93 Professional 9,3*62 - Zeiss 3-12*56 Diavari VM T*


"Budeme navždy znamí, podle stop které zanecháme" Sitting Bull - sioux
Pepe
Častý návštěvník
Příspěvky: 85
Registrován: stř 12.9.2007, 13:53

Příspěvek od Pepe »

A co zkusit obvolat pobocky firmy Detex?Ja je kdesik v dostatecnem mnozstvi v olomoucu videl a to je krapet doba,ale to je ti asi tak jako automat na kondomy ve Vatikane.Estli ses primo z hradce kralove tak ja je mozu mozna sehnat v olmicu a dat si scuka v hradcu jak pojedu do skoly a pak je predat s minimalni seriozni prirazkou 100% :D
Vojta
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1001
Registrován: pát 11.5.2007, 15:16
Bydliště: Královéhradecko

Příspěvek od Vojta »

Detex nemá, Arms nemá, Cevox nemá, Kozap nemá, Gunshop nemá atd. :?

Jinak ta minimální seriózní nabídka mně fakt pobavila! :lol: Určitě se zkus orientačně poptat, zda by bylo možno něco sehnat(308 win Vulkán a 7x64 BST)
Pepe
Častý návštěvník
Příspěvky: 85
Registrován: stř 12.9.2007, 13:53

Příspěvek od Pepe »

toz estli si to obvolaval.....toz do teho olmica nepojedu.ja nakupil v srpnu dve baleni a schovavam hilzny a pak si to necham za polovicni cenu prebit uplne stejnou strelou.ale kdybych na neco narazil dam vedet.
Odpovědět