EVO

Vše o loveckém kulovém střelivu. Vaše zkušenosti a názory.
František Fořt
Věčnej rejpal ;-)
Příspěvky: 662
Registrován: pon 09.10.2006, 11:25

Příspěvek od František Fořt »

Pojedu taky, až je tam aspoň nějaký idiot. Zkusím někde sehnat ZH 7x57R, aby tam byl aspoň jeden normální myslivec.
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

To je pak muzeme spolecne nekdy domluvit. Ale to bych do tohodle threadu netahal.
Marpie
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1202
Registrován: pon 16.10.2006, 7:33
Bydliště: severní Morava

Příspěvek od Marpie »

vhool: Já teda míto pistolových terčů vidím fotky zvěře. Nebo to snad jsou ty terče?
Uživatelský avatar
figi
teoretik fora
Příspěvky: 1932
Registrován: stř 11.10.2006, 7:19
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od figi »

Taky koukám, včera tam byly terče. Honzo, vra? to tam, až se všichni můžou pokochat.
vhool

Příspěvek od vhool »

ááá opět se projevilamá počítačová genialita :oops:
jdu to napravit
Josef Kuřitka
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1066
Registrován: stř 27.9.2006, 17:15
Bydliště: Brno

Evo

Příspěvek od Josef Kuřitka »

všechno je super, nemáš ale strach, že to bude příliš měkké (proti A Framu)? Nemáš foto toho A framu a SSTéčka z jílu? Díky. Čekám na tvoje refernece po lovu. Pak to případně zkusím taky. Myslivosti zdar.
vhool

Příspěvek od vhool »

a fram nemám ale sst bych někde našel a ten a fram jeden obětuju a vyzkouším
WetDog4
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 218
Registrován: ned 07.1.2007, 0:35

Příspěvek od WetDog4 »

Noóó, dost dobrý terče, EVO mi přijde takové "snobsky" drahé, tak jsem se do tohohle threadu nikdy nepodíval - až teď po přečtení diskuse o stři?né hraně, ale lítá ti to teda Vhoole, všechna čest 8)
Martin
vhool

Příspěvek od vhool »

dik za poklonu.skoda ze to evo neumim sehnat jako komponentu.ale ted jsem nakoupil accubondy 200gr. a budu zase zkouset a vymejslet abych tu mohl zase radit :lol:
nimrod nimrod
Zkušený diskutér
Příspěvky: 951
Registrován: pon 08.1.2007, 22:54
Bydliště: Morava

RWS

Příspěvek od nimrod nimrod »

...hm, tak vidím, že RWS fakt stojí za ty peníze.
Co jsi dělal, že ti ta jedna včelka ulítla :roll: :wink:
ZG47- 458 Win.
M.Sch. M1910- 9,5x57
ČZ 584- 7x57R/12-70
Uživatelský avatar
lovec
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2058
Registrován: pon 25.9.2006, 16:07
Bydliště: SK

Příspěvek od lovec »

vhool píše:...ale ted jsem nakoupil accubondy 200gr. a budu zase zkouset a vymejslet abych tu mohl zase radit :lol:
male nevinne rypnutie: Isty pan vhool sa so mnou tusim po ICQ dohadoval o kvalitach accubondov...Ides sa presvedcit na vlastnej kozi,alebo bola dobra cena? :lol: Prajem stastnu ruku pri hladani laboracie. :wink:
vhool

Příspěvek od vhool »

To Nimrod: nikdo neni dokonaly :wink:

To lovec: isty pan vhool s tebou o accubondech mluvil v souvislosti s 30-06 a vubec ne pres icq,isty pan vhool s tebou diskutoval pres sz :lol: o cenu mi nejde ale chci je vyzkouset v teto vaze a razi. :wink:
Uživatelský avatar
lovec
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2058
Registrován: pon 25.9.2006, 16:07
Bydliště: SK

Příspěvek od lovec »

Aaaale malinko budem off topic odporovat,bolo to cez ICQ....lebo som zaroven diskutoval aj s Andym :wink: :D Tak ci onak,Accubond je dobra gula.Som zvedavy na tvoje skusenosti v 300WM.
vhool

Příspěvek od vhool »

jak budu mit nejakou novou zkusenost tak se rozdelim.to bez obav.taky myslim ze je fuk jak jsem si povidali :lol:
nimrod nimrod
Zkušený diskutér
Příspěvky: 951
Registrován: pon 08.1.2007, 22:54
Bydliště: Morava

Příspěvek od nimrod nimrod »

vhool píše:To Nimrod: nikdo neni dokonaly :wink:

To lovec: isty pan vhool s tebou o accubondech mluvil v souvislosti s 30-06 a vubec ne pres icq,isty pan vhool s tebou diskutoval pres sz :lol: o cenu mi nejde ale chci je vyzkouset v teto vaze a razi. :wink:
Jasně, nebylo to myšleno úplně vážně. :wink: Víc než slušný nástřel, ten rozptyl mě docela překvapil - i když je to RWS, pořád je to masová výroba, že. :)
ZG47- 458 Win.
M.Sch. M1910- 9,5x57
ČZ 584- 7x57R/12-70
Odpovědět