Napadení divočákem

Vše o lovectví a myslivosti u nás (něco jako poradna)
Odpovědět
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: napadeni divocakem

Příspěvek od BwanaHunter »

Lesomil> mám v rodině pár osob ženského pohlaví, které se v lese bojí, hlavně za tmy, a marně jim vysvětluju, že kdybych byl úchyl, násilník nebo lupič, rozhodně bych si za místo k číhané na potencionální oběť vybral jiné místo, než uprostřed lesa, kudy někdo projde cca 1x za týden i za dne, natož v noci. Třeba místo u odlehlé zastávky vlaku nebo MHD... Ale nekaž nám to tu s Ninou, jo, hezky se to rozjelo.... :lol: :lol: :lol: :lol:
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
Lesomil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 455
Registrován: úte 04.1.2011, 19:29

Re: napadeni divocakem

Příspěvek od Lesomil »

BwanaHunter :) , Tak tedy jóóó..... Ukažte se šviháci lázenští :wink: Hlavně jí ale nelákeejte do lesa na sbírku známek... to už jsou lepší v lese ti motýli, ale jestli je Nina ochránkyně přírody, nemuselo by to dobře dopadnout.... Pokud je to normální ženská, dobře poklábosíte a třeba ji nakonec ukecáte a půjde si koupit hubertus..... Samozřejmě s tím nabízeným doprovodem.... :lol:
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: napadeni divocakem

Příspěvek od BwanaHunter »

Lesomil> my nejsme šviháci lázeňští, ale šviháci lesní.... a do lesa dámy nelákáme na známky, ale na ptáky, samozřejmě.... :lol: :lol: :lol:
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: napadeni divocakem

Příspěvek od Tim »

Lesomil: já to samozřejmě myslel nadneseně, je jasné, že uprostřed lesa nebude čekat nějaké individum na kolemjdoucí, spíš jsem tím chtěl naznačit, že pravděpodobnost spontánního útoku prasete na paní/slečnu Ninu je možná ještě nižší... Prostě že nemusí mít strach :wink:
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
motolada
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1290
Registrován: úte 18.1.2011, 14:34
Bydliště: Jižní Morava

Re: napadeni divocakem

Příspěvek od motolada »

Drobná odbočka od Niny :mrgreen:
Jak tu někdo psal, že agresivita roste s počtem naháněk atd...Tak souhlasím,letos jse byl pěkně napružený díky 100kg nasr...nemu knourovi v leči.Po té co kolega zavolal prase jsem se přikrčil a čekal kde přijde tak abych si ho nezradil.Z borovic se vynořil tento kolos,já udatný a nebojácný jinoch jsem si ho prohlédl a když mě míjel a nevěděl o mě vyskočil jsem,že na něho bafnu(lovili se pouze do 60Kg) a budu se bavit jak jsem ho vylekal.
Baf...prase se zarazilo podívalo se na mě a teď to začlo,okamžitá změna směru a na mě,z 15 m bylo u mě max za 4s.Když jsem viděl jak má naježený hřeben,ryj u země, slecha jak naštvaný slon(ty mám před očima ještě teď) a za zvučného chrochtání mu od běhů odletují trsy hlíny nebylo mě do zpěvu.
Zmohl jsem se na odjištění zbraně a po ustupném kroku vzad jsem začal samozřejmě padat :lol: i tak jsem mu táhnul v úrovni hlavy a čekal jestli to myslí opravdu vážně....Asi na 1m ode mě se vytočilo a lízlo mě špičky nohou....
Prase se zastavilo a rozhlídalo se kde je další člověk,honec pode mnou nic netušil,jak ho uvidělo hurá na něj,zařval jsem na něj ale to už jsem slyšel křik a praskání větví.Jeho vzalo zase ze zadu.
Kňour z leče nevyšel na místo toho tohle ještě zopakoval cestou nahoru,no na podruhé jsem toho už měl dost.Tu leč jsme ještě hoblovali a byl jsem rozhodnut,že jak něco zapraská lezu na strom.
I místní potvrdili že prasata jsou nasr..né protože je pořád honí....
Uživatelský avatar
Ondra
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 250
Registrován: stř 26.12.2012, 20:42
Bydliště: Ústecký kraj

Re: napadeni divocakem

Příspěvek od Ondra »

motolada: "vyskočil jsem, že na něho bafnu a budu se bavit jak jsem ho vylekal" :lol: :lol: :lol: To je super nápad, to mě nikdy nenapadlo. Podle dalšího popisu to ale asi ani zkoušet nebudu. Mám se nejradši v dobré kondici a v celku :D
Mauser M03 Basic /.30-06Sprg./; Zeiss Victory Varipoint 2.5-10x50 T* ASV
ZKM 452 FS /.22LR/; Odeon 4x32
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3414
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: napadeni divocakem

Příspěvek od dalas »

Se mu divíte? Znáte to, když na vás někdo bafne a nečekáte to. To máte extrasistolu jak když vyšije. Asi bych šel taky po motoladovi ikdyž by mě asi na rozdíl od kňoura složil (nutná sebeobrana). :lol:
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
motolada
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1290
Registrován: úte 18.1.2011, 14:34
Bydliště: Jižní Morava

Re: napadeni divocakem

Příspěvek od motolada »

Jo sranda veliká,jsem rád že se bavíte to byl účel a snažil jsem se to i tak podat.
Ovšem co naplat,věřte mě že jsem zpytoval svědomí a uvažoval o konci kariéry profesionálního honce,která začala tohoto podzimu,díky psovi :? :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: napadeni divocakem

Příspěvek od Zdenek41 »

Pánové srandičky...ale dost špatně se to hojí.Ty kanci strčej ryj do kdejakýho bordelu..
a ještě kdoví kam.No prase....
BwanaHunter neni od věci založit v inzerci seznamku...Je zajímavé,když se tu ozve žena tak se to na foru pohne.Čím to asi bude?...
Jinak uprostřed lesa je bezpečněji jak na náměstí to je stará věc.Na vojnu se dnes nechodí tak málo kdo zná jak nejlépe přijít ke zbrani.Běžně se o tom vyučovalo.
Nino každé zvíře se brání mě nebo tebe,když bude každou sobotu někdy,když je sníh i v týdnu pořád honit sem tam,Tak nás to bude sr..asi oba.Prase je pohodák pokud ho něco nebolí a neni ve stresu.Velice však i zdánlivě zvíře v pohodě napadne nebot už má s lidma tu špatnou zkušenost.Jinak se dá chodit i mezi něma.
Na závěr bát se znamená být napaden.Každé zvíře to cítí. :wink:
Lesomil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 455
Registrován: úte 04.1.2011, 19:29

Re: napadeni divocakem

Příspěvek od Lesomil »

Time :) ,
samozřejmě že i já jsem pochopil Tvůj záměr trochu to osvěžit a rozhýbat.... :wink: Na to jsem chtěl navázat. Ona Nina nebude zas až tak bojácná, když se nebála vstoupit do fóra.....
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: napadeni divocakem

Příspěvek od BwanaHunter »

Zdeněk> Myslíš něco jako "Bojíš se sama v lese? Profesionální doprovod pro Tvé bezpečí. Zavolej......."? :lol: :lol:
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
Uživatelský avatar
Georg.H
Zkušený diskutér
Příspěvky: 862
Registrován: ned 23.12.2007, 23:43
Bydliště: Slezsko
Kontaktovat uživatele:

Re: napadeni divocakem

Příspěvek od Georg.H »

kurde to tu je jak v době chrutí :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: napadeni divocakem

Příspěvek od Leon »

tak to jsi moc netrefil spíš doba toku i pomalu chcíplý ptáci mávaj křídla jak o závod :P :P :P
CZ 550 american 308win.
Lesomil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 455
Registrován: úte 04.1.2011, 19:29

Re: napadeni divocakem

Příspěvek od Lesomil »

Leone :) ,
Ono totiž v mnoha prípadech je to to jediný, co se ještě pohne.... :oops: :wink: A nejen u těch pomalu chcíplejch :wink:
Uživatelský avatar
Georg.H
Zkušený diskutér
Příspěvky: 862
Registrován: ned 23.12.2007, 23:43
Bydliště: Slezsko
Kontaktovat uživatele:

Re: napadeni divocakem

Příspěvek od Georg.H »

@Leon, Lesomil: masakr... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpovědět