Kulové střelivo zn. GECO

Vše o loveckém kulovém střelivu. Vaše zkušenosti a názory.
Odpovědět
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: Kulová munice zn. GECO

Příspěvek od kasari »

Já kdybych měl dát ročně 1000 ran po 80 Kč, tak už jsem asi rozvedenej, nebo mrtvej... :D
Ulkomaalainen...
vhool

Re: Kulová munice zn. GECO

Příspěvek od vhool »

to kasari: :lol: :lol: :lol: nebude,moje flinty na takovyhle uchylarny vazej pres 7,5 kg a to pak opravdu nekope :wink: ...ale dat za odpoledne z cz 550 9,3x62 v provedeni battue vic jak 20-30 ran je fakt ulet hranicici s masochismem :lol: :lol: :lol:
vhool

Re: Kulová munice zn. GECO

Příspěvek od vhool »

kasari píše:Já kdybych měl dát ročně 1000 ran po 80 Kč, tak už jsem asi rozvedenej, nebo mrtvej... :D
treba by ti v chomutove u nimroda dali mnozstevni slevu :lol: :lol: :lol:
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Kulová munice zn. GECO

Příspěvek od rimar77 »

vhool píše:
yardaz píše:Pokud dám 1000 ran ročně (a to dám), tak je rozdíl oproti Normě, kterou střílím v lese 1000x20 korun..... :?
ja tu ale mluvil o rozdilu ceny u GECO TM a TARGET :wink: ....mimochodem by mne zajimala,ciste osobne tva frekvence na strelnici s tou 9,3 Battue ,1000 ran uz je radna porce na flintu a na loveckou kor.jednak kolikrat mesicne a kolik ran na jednu navstevu .... samozrejme te neznam ale prijde mi to dost nepravdepodobny ze s touto zbrani se najde nekdo kdo da rocne 1000ran na trenink :wink: ...ale treba se pletu a pak snad jen klobouk dolu a stastnou ruku pri brzkem vyberu dalsi zbrane :lol:
počkej já nemluvil o 1000 ranách za rok to yardaz obá kecáme o 9,3 tak jsme ti splynuli :-) tu tisícovku dám tak z malorážky z lovecké jsem střílel jak jsem psal po těch 10-20ranách 4x ročně. teď bych rád dal tak 100ks ran z 9.3 abych si na ní zvyknul jednak na ten zpětnej ráz a jednak na spoušť nemá napínáček už jsem na 60ti chodím cca ted po 14 dnech a dám krabičku selierů a až bude nová optika dám tak krabičku těch Blaserů a pak už zase bude po třech měsících krabička vlašimi a tak 3-4 Blasery abych si ověřil zda se mi to nehnulo .-) a abych se udržoval, na nějakej střeleckej trénink tadle ráže není. Tvojí intenzity tréninku ani střeleckých schopností zdaleka nedosahuju to před tebou musím dát klobouk dolů ale oproti zbytku myslivců znám zase já trénuju jak divej ty střílej akorát tak na zvěř a flinty jim nastřeluju já :-) ale už jsem mimo téma takže už mlčím v tomto vláknu než dostanu vynadáno :)
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: Kulová munice zn. GECO

Příspěvek od kasari »

Člověče, tam jsem byl je 2x. Poprvé jsem zjistil, že tam prodává Žemlička, kterýho znám ještě z VOP Podbořany a podruhý jsem zjistil, že je furt stejnej... :roll:
Ulkomaalainen...
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: Kulová munice zn. GECO

Příspěvek od kasari »

A k tématu - kolega to začal kupovat do 7x64 a pochvaluje si to, že prý to je lepší, než SaB. Ale to už je snad všechno... :?
Ulkomaalainen...
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Kulová munice zn. GECO

Příspěvek od Zdenek41 »

:lol: :lol: :lol: tak to já bych ač nejsem žádnej chcípák raději 9,3 v tomto provedení vynechal......ještě dnes vidím Andyho na Světnově jak popojíždí po podlaze :lol: :lol: a cpe si fusky pod pažbu :lol: :lol: :lol: Zase na druhé straně nikdy neříkej nikdy i nadále je to pro mě fajšmekrová řáž.
vhool

Re: Kulová munice zn. GECO

Příspěvek od vhool »

to rimar77: :wink: ja jen reagoval na yardazovo prispevek ...

to kasari: no asi tak nejak s tim nimrodem :lol: :lol: :lol: a co se tyka munice tak malo co je horsi nez SB :lol: ...teda krom ty tercovy rady MATCH pro 308 Win. ta se jim v celku asi povedla ... :wink:
vhool

Re: Kulová munice zn. GECO

Příspěvek od vhool »

Zdenek41 píše::lol: :lol: :lol: tak to já bych ač nejsem žádnej chcípák raději 9,3 v tomto provedení vynechal......ještě dnes vidím Andyho na Světnově jak popojíždí po podlaze :lol: :lol: a cpe si fusky pod pažbu :lol: :lol: :lol: Zase na druhé straně nikdy neříkej nikdy i nadále je to pro mě fajšmekrová řáž.
:lol: no chudak andy,mel malo ponozek :lol: :lol: :lol: ona tahle raze je na lov opravdu fajnova ale strilet s ni pro radost na strelnici z flinty co ma 3,5 kg asi opravdu nelze :wink:
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: Kulová munice zn. GECO

Příspěvek od kasari »

Sice už jsme hodně OT, ale jestli si mám nechat rozseknout čelo od 9,3, nebo od osmy, už mi asi je jedno... Fajnová na lov? Co to znamená? Kdybych byl fajnšmekr na větší ráže, koupím .338 LM... :wink:
Ulkomaalainen...
vhool

Re: Kulová munice zn. GECO

Příspěvek od vhool »

no na ten doupov by byla idealni ... ale v polni honitbe kde co kilak je barak nebo houbar by asi 338 LM nebyla to pravy orechovy .... :lol: :lol: :lol:
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: Kulová munice zn. GECO

Příspěvek od kasari »

Já vím, tam je potřeba něco pro " hromadáře "... :wink:
Ulkomaalainen...
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Kulová munice zn. GECO

Příspěvek od Zdenek41 »

A proč ne třeba 458W Mag.Měl jsem tu čest :lol: :lol: Ale tu v Gecu nemaj aby jme nebyli OT.
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: Kulová munice zn. GECO

Příspěvek od kasari »

Máš pravdu Zdenku... Abysme nebyli OT, tak říkám - GECO ne-e... :wink:
Ulkomaalainen...
vhool

Re: Kulová munice zn. GECO

Příspěvek od vhool »

pridam se,kdyz GECO tak jen do 22LR :wink:
Odpovědět