Vandalismus

Vše o lovectví a myslivosti u nás (něco jako poradna)
Odpovědět
Greening
Častý návštěvník
Příspěvky: 82
Registrován: úte 04.9.2007, 20:30
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Greening »

Nezbývá než souhlasit že máš pravdu, ale jsou případy , kdy proste třeba ten hřebík je potřeba. Např . ?ebřík k posedu..navolno bejt nemůže, páč ti ho nekdo ukradne a nedejboze kdybys sedel na posedu a omylem ti ten ?ebřík spad...když budeš 5metrů nad zemí. Ale kdyz se posed likviduje mely by se i ty hrebiky zkusit vytahat... NEMLUVIM O TECH ,,KUSECH ?ELEZA na fotkách to je fakt docela drsný.
CZ 550 7x64 +meopta 3-12x56 RD
Uherský Brod 12-12/70
xhur
Častý návštěvník
Příspěvky: 77
Registrován: úte 29.1.2008, 15:46
Bydliště: jižní čechy

Příspěvek od xhur »

Prosim tě,umí tam postavit kazatelnu? Nebo bez stromu ani ránu? :evil:
xhur
Častý návštěvník
Příspěvky: 77
Registrován: úte 29.1.2008, 15:46
Bydliště: jižní čechy

Příspěvek od xhur »

8) toje dobře,já myslel,že koukali moc na PATA a MATA A JETO! :lol:
vhool

Příspěvek od vhool »

no tak po navsteve stranek myslivosti jsem cekem sokovan..... jestlize jsem o sobe rikal ze jsem spise lovec se vztahem ke zveri tak ted mam sto chuti se distancovat od myslivcu jako celku .... osobne edovi fandim a jsem zastancem toho ze jedinci kteri prirode a myslivosti skodi jakym koliv zpusobem by meli byt prinejmensim verejne pranyrovani a to i z vlastnich rad ( predevsim odsud) a jestlize nekdo utoci na jedince ktery toto udela tak bych ho zaradil do stejne kategorie jako jedince ktery skodi.ututlat a drzet spolu (falesna solidarita) to jsou metody ktere me osobne velmi rozciluji .na myslivosti uz nepisu dosti dlouho protoze jak vidno mentalni uroven tamnich prispevovatelu je nekde mezi zimnim palacem a aurorou...
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Příspěvek od Leon »

zdravim to co se děje na myslivosti jsem přesně čekal a že se ozvou ti co se ozvali jsem se také trefil já ti Ede fandím a jak už jsem napsal pokutu by mělo dostat každé združení kde se toto děje pak by přestalo to fale?né bratříčkování protože když to dostane ten co to dělá tak ho ostaní ještě politují a pojede se dál dnes jsem o tom kecal s klukem z německa tam neexistuje by byl vůbec ?ebřík na stromě to by je majitel lesa hnal jak nadmutou kozu :!: :!: a to že dělá? ostudu myslivosti je ho...dina nejvy?í třídy tu dělají ti co na tebe utočí ale od nich se nic jiného nedá čekat :? :? :?
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Příspěvek od Leon »

já tu debatu sleduji ale nereaguji protože nemám tu trpělivost jako ty a kor nemám náladu na ty soukromý e-maily který pak od některých inteligentu chodí a musím říc že mi je líto kam ti skvělí odborníci myslivost dostali :(
Kleer
Častý návštěvník
Příspěvky: 70
Registrován: pát 04.5.2007, 10:38
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Kleer »

každý, kdo má zájem, si to může vyhledat přímo na Mysivost.cz. A myslím, že většina tak už i stejně udělala. Stačí zde umístit odkaz na celou diskuzi, až si to každý, kdo chce přečte vše a uceleně ... ne jen nějaké výtahy ...
kocourvbotach
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 137
Registrován: pát 21.3.2008, 12:07
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od kocourvbotach »

Ede,pěkně jsi píchl do vosího hnízda.V našem MS by si něco takového nikdo z nás nedovolil.Je pravda že co jsou kde stopy po starých posedech(30-40)let tak je vidět že se to tenkrát nějak neře?ilo-všechno bylo všech a nic ničí :D :D :D bohužel některý lidi si nev?imli,že doba se trošku změnila.... :shock: :shock: :shock:
ZKM451 22lr,ZKK601 243W,ZKK600 7x57,ZH324 7x57*16,ZH309 8x57JRS*12/76,ZG47 8x57JS,ZG47 8x64S,CZ550Medium 300WM,IZH 18 12/76,IZH 27 12/76*12/76,IZH 58 16/70*16/70
xhur
Častý návštěvník
Příspěvky: 77
Registrován: úte 29.1.2008, 15:46
Bydliště: jižní čechy

Příspěvek od xhur »

Uživatelský avatar
xHonza
Zkušený diskutér
Příspěvky: 538
Registrován: stř 30.5.2007, 12:23
Bydliště: Uz jen les

Příspěvek od xHonza »

xhur píše:http://cottageman.blogy.novinky.cz/0804/o-myslivosti
toto ja taky podivné :evil:
-diskuze je tam vedená v neobyčejně slušném duchu (ké? by to tak bylo všude). Autor má pravdo, kdo tohle udělal, je neskutečný prase a zaslouží flastr za vytváření černé skládky :-(

Jen tak na okraj - koukat po českých luzích a hájích na hromady plesnivého pěčiva a k tomu občas přihozené vnitřnosti či padliny není kdovíjak estetický zá?itek, takže se není čemu divit že to všeobecně lidi dost popuzuje.
Nejlepší ráže je dobrá střela a nejlepší střela je ta dobře umístěná!

...Jestlipak by v tom desátém přikázání českého mysliveckého desatera nemělo místo sv. Huberta být radši kolegovi svému záviděti nebudeš...
Kleer
Častý návštěvník
Příspěvky: 70
Registrován: pát 04.5.2007, 10:38
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Kleer »

Nafoceno to je, lokalita je taktéž známa, oznámit příslušným orgánům a hotovo. když už nic, tak alespoň nařídit řádný úklid. Propříště si snad dají pozor. Tedy snad ... Je to opravdu hnus a opět super propagace myslivosti.
Jinak mě také překvapila (a vcelku potěšila) úroveň diskuze.
Hirc
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 458
Registrován: pát 07.3.2008, 13:25
Bydliště: Praha / západní Čechy

Příspěvek od Hirc »

xhur píše:http://cottageman.blogy.novinky.cz/0804/o-myslivosti
toto ja taky podivné :evil:
mno tahle "újeď", resp. černá skládka je fakt otřes. bohužel to MS by mělo dostat pořádnou pokutu a nejlépe přijít o honitbu.
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3414
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Příspěvek od dalas »

Nebudu komentovat tyhle excesy. To musí odsoudit každý normální člověk. Co mě však vadí, je neadresnost. Naprosto fandím Edovi. Přesně lokalizoval, kde se to děje, a je možné se dopátrat konkrétního viníka. Nemohu však souhlasit s tím "podívejte, co někde udělali myslivci". To bychom mohli v krajním případě hodit lidstvo do jednoho pytle na základě činu jedince. Já lidi dělím pouze na dvě skupiny. slušné, společensky nekonfliktní a ha.zly bez ohledu na barvu pleti vyznání, politickou příslušnost atd. Jsem tedy pro zveřejňování s uvedením pravděpodobného viníka. Pokud dotyčný nepoci?uje vinu, má dostatek prostoru uvést věc na pravou míru. Jinak se vždy viník schová v davu.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
xhur
Častý návštěvník
Příspěvky: 77
Registrován: úte 29.1.2008, 15:46
Bydliště: jižní čechy

Příspěvek od xhur »

:evil:Já mám peníze,flintu,Já můžu vše, tak mě neotravujte ! :evil:
tak mnozí jednají a spolitováním,jsou myslivci :jenom jako ,protože jsou to jenom střelci :oops:
Odpovědět