Vandalismus

Vše o lovectví a myslivosti u nás (něco jako poradna)
Odpovědět
Hirc
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 458
Registrován: pát 07.3.2008, 13:25
Bydliště: Praha / západní Čechy

Příspěvek od Hirc »

xhur píše:http://cottageman.blogy.novinky.cz/0804/o-myslivosti
toto ja taky podivné :evil:
mno tahle "újeď", resp. černá skládka je fakt otřes. bohužel to MS by mělo dostat pořádnou pokutu a nejlépe přijít o honitbu.
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3414
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Příspěvek od dalas »

Nebudu komentovat tyhle excesy. To musí odsoudit každý normální člověk. Co mě však vadí, je neadresnost. Naprosto fandím Edovi. Přesně lokalizoval, kde se to děje, a je možné se dopátrat konkrétního viníka. Nemohu však souhlasit s tím "podívejte, co někde udělali myslivci". To bychom mohli v krajním případě hodit lidstvo do jednoho pytle na základě činu jedince. Já lidi dělím pouze na dvě skupiny. slušné, společensky nekonfliktní a ha.zly bez ohledu na barvu pleti vyznání, politickou příslušnost atd. Jsem tedy pro zveřejňování s uvedením pravděpodobného viníka. Pokud dotyčný nepoci?uje vinu, má dostatek prostoru uvést věc na pravou míru. Jinak se vždy viník schová v davu.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
xhur
Častý návštěvník
Příspěvky: 77
Registrován: úte 29.1.2008, 15:46
Bydliště: jižní čechy

Příspěvek od xhur »

:evil:Já mám peníze,flintu,Já můžu vše, tak mě neotravujte ! :evil:
tak mnozí jednají a spolitováním,jsou myslivci :jenom jako ,protože jsou to jenom střelci :oops:
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3414
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Příspěvek od dalas »

No to je ono! takže pan Veigl ! Osobně ho neznám, ale kdybych ho náhodou potkal, tak se ho zeptám, a řeknu mu co si o tom myslím. A to může udělat kdokoliv, kdo se k této informaci dostane. Peníze jsou jedna věc a čest druhá. Pokud mu nevadí celorepublikové zveřejnění to by musel být totálně bez charakteru. Jestli to však vzniklo nedopatřením a on tu katastrofu zlikviduje, pak jsem ochoten se mu omluvit a to taky veřejně. :D
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
Hirc
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 458
Registrován: pát 07.3.2008, 13:25
Bydliště: Praha / západní Čechy

Příspěvek od Hirc »

patrol píše:Toto krmeli?tě není v honitbě řádného MS ale v honitbě nájemce pana Veigla se kterým už bylo zahájeno správní řízení, ale pokud je mi známo, tak je neprokazatelné že tam ony vkusně a higienicky zabalené lahůdky :lol: vysypal on a jestli?e mu to proká?ou, tak mu stejně dají pokutu jen simbolickou. Já osobně bych ho nechal sbírat veškeré odpadky v jeho honitbě 10 let. A to by teprve byl trest, ale pokuta kterou Možná dostane pro tohoto člověka bude smě?ná. Jinak je to kauza, která už se řeší cca půl roku.
to s tím prokazováním je bohužel typický příklad nevymahatelnosti práva, resp. neschopnosti vyšetřujících orgánů danou věc dovézt do konce. IMHO pro policii je to bohužel marginální zále?itost a pokud se jim celý případ nedá na stříbrném talíři, tak se na vykašlou... resp. to Odloží.

nicméně cesta by tu byla, by? přes jistou investici - na OpticsPlanet je krásný seznam fotobuněk s infra spouští
http://www.opticsplanet.net/trail-cameras.html
fousek
Nový návštěvník
Příspěvky: 22
Registrován: pát 11.4.2008, 11:27

Vandalismus

Příspěvek od fousek »

bohužel ani nám se to nevyhlo. Kluci se vsi usmysleli, že shodí kazatelnu. Na jejich smůlu se tam potuloval zrovna jeden kamarád ze sdružení ve chvíli, kdy ukopávali kříže. protože byli ještě drzí, tak dostali pár facek 8) ............. Víme o koho jde tak, že si je vychutnáme o brigádě
tombr.a
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 115
Registrován: pon 25.9.2006, 20:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tombr.a »

Tak na to koukam a nevim co si o tom myslet :shock: :shock:
Jindřich Beran
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 128
Registrován: úte 22.1.2008, 20:50
Bydliště: Podorlicko

Příspěvek od Jindřich Beran »

To tombr.a: no přeci hlídat :lol:
Jindřich Beran
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 128
Registrován: úte 22.1.2008, 20:50
Bydliště: Podorlicko

Příspěvek od Jindřich Beran »

omluvám se, ta odpověď je pro jiný odkaz - mám toho otevřenýho nějak příliš... :?
Uživatelský avatar
curil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 384
Registrován: pát 09.1.2009, 13:08

Příspěvek od curil »

to jsem moc nepochopil.co se stalo?
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

Na kulovnici slusny kryti :lol:
TIKKA T3 Varmint Stainless 308WIN, Leupold VX3 4,5-14x50 long range ill fine duplex
TIKKA T3x TAC 300WM, EAGLE TSV 14:02/75 640
ZKM452 22LR, PARD 008
IZ27M 12x76
Odpovědět