Pažba GRS Bifrost

Vše o kulovnicích a malorážkách
Odpovědět
Hoki
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 113
Registrován: úte 12.8.2008, 15:36
Bydliště: Zruč nad S.

Pažba GRS Bifrost

Příspěvek od Hoki »

Pažba je velmi podstatná součást zbraně , je jedním z důležitých prvků, které mají vliv i na přesnost střelby. Zajímalo by mě, zda se spokojíte se standardní pažbou dodávanou s kulovnicí, nebo si pořizujete vlastní, podle svých preferencí, tj. např. kompozitní, nebo typu thumbhole apod. Případně, zda má někdo vlastní zkušenost s pažbou GRS Bifrost.
Hoki
FrantaB
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 137
Registrován: pát 27.9.2013, 12:47

Re: Pažba GRS Bifrost

Příspěvek od FrantaB »

Jestli řešíš vliv pažby na přesnost a precizi, pak neřeš Bifrost.
Jeho půvab je v téměř absolutní odolnosti počasí a v tom, že ho taháním křovím a otloukáním o klacky nebo zeď moc nezdrbeš. Ale je měkký (jakože ne moc tuhý do krutu i ohybu), úchop je takový-no prostě divný, pokud nemáš přímo modelovou ruku která to při konstrukci hodnotila. Tuhost je navíc jiná v létě a jiná teďka, když je i přes den klidně dvanáct pod nulou.
Pokud chceš počasí a škrábancům odolnou pažbu na přesnost, pak se dívej spíš směrem KRG Bravo...
Hoki
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 113
Registrován: úte 12.8.2008, 15:36
Bydliště: Zruč nad S.

Re: Pažba GRS Bifrost

Příspěvek od Hoki »

Ano, taky jsem o ní uvažoval, ale u nás je maximálně minimální nabídka KRG , navíc pro moji Savage 110 jsem vůbec nikde nenašel. Potřebuji variantu bez zásobníku typu AICS.
Hoki
jumpmans
Nový návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: pát 12.4.2019, 10:04

Re: Pažba GRS Bifrost

Příspěvek od jumpmans »

Co pažby od boyd’s stocks? Jejich AT ONE vypada zajimave. Myslim ze ji osazovala zbrojovka na cz457 a na savage 110 v ionfiguratoru je…
Odpovědět