kulovnice Browning A Bolt Hunter

Vše o kulovnicích a malorážkách
Odpovědět
argonaut2006
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 116
Registrován: sob 06.9.2008, 12:37
Bydliště: Pardubický kraj

kulovnice Browning A Bolt Hunter

Příspěvek od argonaut2006 »

Zdravím nemáte někdo prosím vás zkušenosti s touto zbraní?Moc se mi líbí a v 30-06 stojí 24500,- což mi přijde jako solidní cena na tuto značku pan Martínek nebo Terč- Procházka Robert jsou schopni ji sehnat Terč ji má i skladem byl jsem rozhodlej pro CZ550 ale tato kulovnice se mi zamlouvá více děkuji za případné rady
Hirc
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 458
Registrován: pát 07.3.2008, 13:25
Bydliště: Praha / západní Čechy

Re: kulovnice Browning A Bolt Hunter

Příspěvek od Hirc »

argonaut2006 píše:Zdravím nemáte někdo prosím vás zkušenosti s touto zbraní?Moc se mi líbí a v 30-06 stojí 24500,- což mi přijde jako solidní cena na tuto značku pan Martínek nebo Terč- Procházka Robert jsou schopni ji sehnat Terč ji má i skladem byl jsem rozhodlej pro CZ550 ale tato kulovnice se mi zamlouvá více děkuji za případné rady
zdravím, osobní zkušenost sice nemám, ale za tu cenu jde u Martínka sehnat model X-Bolt což je, pokud vím, novější řada Browningu - mrkni sem http://www.youtube.com/watch?v=-Yr5YCpfM8E
Uživatelský avatar
darbujan
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 125
Registrován: ned 23.3.2008, 9:38
Bydliště: PS

Příspěvek od darbujan »

zdravím měl jsem před časem zájem o a bolt ale Procházka mě to nedoporučil !Nemaj většinou napínák,jsou dělaný v japan fa miroku,dnes v akci mozno koupit mannlicher ultra lite za 33 ale v 308mě,dobré ahledně přesnosti jsou za super cenu CZ 550 SE FL ale hmotnost je fakt rychta jinak do terče skoro jednou dírou,jak ultr lite tak 550 SE FL mam doma ve výbavě
Uživatelský avatar
darbujan
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 125
Registrován: ned 23.3.2008, 9:38
Bydliště: PS

Příspěvek od darbujan »

jinak ještě a bolt má montáž podobný jak BO 98 ,kameny našroubovat a zalepit....u mannlichteru je kufr na zbraň v hodnotě tak 2tis. v ceně ,takže si na 31 ?etonech :) ,Procházka má skladem 5 ks tak je možno si vybrat....ale já nemam problém z browingem ,raději Tikku nebo CZ SE,mannlichter
argonaut2006
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 116
Registrován: sob 06.9.2008, 12:37
Bydliště: Pardubický kraj

Příspěvek od argonaut2006 »

Hirc měl pravdu ten X-Bolt je novější skoro za stejný peníz ale měl by mít nějaký vylep?ení napínaček opravdu nemá ale co jsem se někde dočetl tak spou?t je dobře vyladěna a chodí prý velice pěkně tak nevím no :shock: a to že je dělaná v Japonsku by ještě nemusel být takový problém ne?ten mannlicher to je krásná cena i zbran ale na mě bohužel stejně dost peněz
argonaut2006
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 116
Registrován: sob 06.9.2008, 12:37
Bydliště: Pardubický kraj

Re: kulovnice Browning A Bolt Hunter

Příspěvek od argonaut2006 »

Hirc píše:
argonaut2006 píše:Zdravím nemáte někdo prosím vás zkušenosti s touto zbraní?Moc se mi líbí a v 30-06 stojí 24500,- což mi přijde jako solidní cena na tuto značku pan Martínek nebo Terč- Procházka Robert jsou schopni ji sehnat Terč ji má i skladem byl jsem rozhodlej pro CZ550 ale tato kulovnice se mi zamlouvá více děkuji za případné rady
zdravím, osobní zkušenost sice nemám, ale za tu cenu jde u Martínka sehnat model X-Bolt což je, pokud vím, novější řada Browningu - mrkni sem http://www.youtube.com/watch?v=-Yr5YCpfM8E

Ahoj opravdu jsi u Martíka Browning X-Bolt viděl?Já ho docela všude shaněl,ale nikde neni Walter Trading(zastupeni Browning)mi řekli že jsou letos dostupné zatim jen pro Ameriku mají je objednané ale budou až v půlce příštího roku:( Martínkovi jsem psal před týdnem ale zatím odpověd žádná tak to asi holt vypada na tu CZ550
Uživatelský avatar
darbujan
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 125
Registrován: ned 23.3.2008, 9:38
Bydliště: PS

Příspěvek od darbujan »

tak vem ten a bolt (30 06 spr) co má procházka a nebo za 1000kč na ví má Tikku 308w skladem - nebo CZ 550 SE FL cena 24500kč a hodně přesná flinta ale váha je poznat...
Milos
Nový návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 30.10.2008, 12:03

Re: kulovnice Browning A Bolt Hunter

Příspěvek od Milos »

Zdravím,já mám Browning Eurobold 7X64 a jsem maximálně spokojenej.Chodí jak hodinky,na šoulání je to taky dobrý(není to teda Sauer) ale váží kolem 3 kilo takže to žádná váha není.Napínáček to má taky a i bez napínáčku to má jemnou spouš».nemůžu si stěžovat.
nimrod nimrod
Zkušený diskutér
Příspěvky: 951
Registrován: pon 08.1.2007, 22:54
Bydliště: Morava

Příspěvek od nimrod nimrod »

když už tak eurobolt než Mně ty kulovnice bez mířidel příjdou takové nějaké divné :? Já vím že tam dneska být nemusí, ale furt jsme přece v Evropě :wink:
duch Pampuch
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 366
Registrován: čtv 02.8.2007, 13:32

Příspěvek od duch Pampuch »

nimrod nimrod píše:když už tak eurobolt než Mně ty kulovnice bez mířidel příjdou takové nějaké divné :? Já vím že tam dneska být nemusí, ale furt jsme přece v Evropě :wink:
kulovnice bez miridel je divna -hlavne bez musky, blbe se opira o stenu :wink: , jinac jsem to na nic jineho v uplynulych 5 letech nepotreboval :lol:
Odpovědět